Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Sta mislite o onim keratinima za kosu i sl?

Sta mislite o onim keratinima za kosu i sl? Neki kazu da je to najgore i najstetnije neki kazu da je to kao lek. Kakva su vasa iskustva???
pre 9 dana, 16:15
Otrov zivi....da ne pricam o negovanju kose posle tretmana. Posebni samponi,regeneratori...uglavnom spremi dosta novca ako zelis da imas negovanu kosu. Ne preporucujem keratin,ali ako bas zelis,moras raditi tretman kod profesionalca koji kosta poprilicno.
pre 9 dana, 16:42
Otrov zivi....da ne pricam o negovanju kose posle tretmana. Posebni samponi,regeneratori...uglavnom spremi dosta novca ako zelis da imas negovanu kosu. Ne preporucujem keratin,ali ako bas zelis,moras raditi tretman kod profesionalca koji kosta poprilicno.
pre 9 dana, 16:42
Radila sam keratinsko ispravljanje, spalila kosu i platila 13 000 (kod profesionalnog frizera).. Zaobidji keratin, iskren savet.. I posle 4 godine vucem posledice...
pre 9 dana, 19:40
Nikada nemoj to stavljati jer ces unistiti svoju kosu. Drugarica koja je to stavila svoje prirodne zdrave lokne je pretvorila u metlu.. uzas. ...ne preporucujem ta cuda..
pre 8 dana, 02:08
Evo jedno iskustvo da je to lek. Mora da se ode kod profesionalca i koristi dobar kreativn. Preko 100 eur je kosa koja je nesto preko ramena. Svaka dva i po meseca u proseku se ponavlja. Kosa se pere šampona bez sultan. Vredi svega!
pre 7 dana, 01:00
devojke u nekim situacijama kad pokusate da prodjete jeftinije ne zapitate se o posledicama .To je ipak vasa kosa a vi se bukvalno igrate sa vatrom sjebete kosu jer ste htele da ustedite koju hiljadarku . u gradu zaista deru sve je meni jasno al ne morate raditi keratin u gradu raspitajte se za samo 30km od bg keratin je i do 60%jeftiniji dajem svoj primer. Radim keratin 3 put za redom sve najbolje zaista ,naravno treba se konsultovati sa pravom osobom koja se zaista razume koja ce vam predloziti koju vrstu posto ima vise vrsta keratina a ne sa osobom koja samo zeli da vam uzme pare i posalje kuci,postoji i nega kose nakon tretmana i onda mozete ocekivati rezultat. Takodje one koje se farbaju u svetlije nijanse moraju biti veoma obazrive oko toga koji keratin stavljaju da ne bi ostale bez kose to bi sve trebao da vas posavetuje vas frizer .
pre 6 dana, 23:29
Sad vidim koliko sam izgresila u kucanju😂 Dakle, šampon bez sulfata se koristi. Apropo keratina, koliko je bitno da se koristi dobar, to se podrazumeva... Ali kada sam otišla kod prave osobe, ona je rekla da cak i pegla postoji posebna kada se radi o farbanim plavušama. Ta osoba, nazalost, vise ne radi. Ali sigurna sam da je moguce naci istinske profesionalce. Preporuka za keratin, jos jednom :*
pre 6 dana, 23:37
Radila sam keratin nekoliko puta. Mogu da kazem da sam prezadovoljan. Svaki naredni put mi je trajao duze. Poslednje stavljanje preko 6 meseci mi je trajalo. I evo i sada od kada se isprao nemam nikakvih posledica. Tako fa samo se dobro raspitajte prvo proverite tudja iskustva pa tek onda idite
pre 6 dana, 12:26
Ja sam radila keratin, nije mi se ostetila kosa, ali nije bila ni zdravija, ni sjajnija, ni ravnija, tako da kao i da nisam radila tretman. Razocaranje
pre 5 dana, 05:12