Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Sta mislite o onim keratinima za kosu i sl?

Sta mislite o onim keratinima za kosu i sl? Neki kazu da je to najgore i najstetnije neki kazu da je to kao lek. Kakva su vasa iskustva???
2017 10 09
Otrov zivi....da ne pricam o negovanju kose posle tretmana. Posebni samponi,regeneratori...uglavnom spremi dosta novca ako zelis da imas negovanu kosu. Ne preporucujem keratin,ali ako bas zelis,moras raditi tretman kod profesionalca koji kosta poprilicno.
2017 10 09
Otrov zivi....da ne pricam o negovanju kose posle tretmana. Posebni samponi,regeneratori...uglavnom spremi dosta novca ako zelis da imas negovanu kosu. Ne preporucujem keratin,ali ako bas zelis,moras raditi tretman kod profesionalca koji kosta poprilicno.
2017 10 09
Nikada nemoj to stavljati jer ces unistiti svoju kosu. Drugarica koja je to stavila svoje prirodne zdrave lokne je pretvorila u metlu.. uzas. ...ne preporucujem ta cuda..
2017 10 10
Evo jedno iskustvo da je to lek. Mora da se ode kod profesionalca i koristi dobar kreativn. Preko 100 eur je kosa koja je nesto preko ramena. Svaka dva i po meseca u proseku se ponavlja. Kosa se pere šampona bez sultan. Vredi svega!
2017 10 11
devojke u nekim situacijama kad pokusate da prodjete jeftinije ne zapitate se o posledicama .To je ipak vasa kosa a vi se bukvalno igrate sa vatrom sjebete kosu jer ste htele da ustedite koju hiljadarku . u gradu zaista deru sve je meni jasno al ne morate raditi keratin u gradu raspitajte se za samo 30km od bg keratin je i do 60%jeftiniji dajem svoj primer. Radim keratin 3 put za redom sve najbolje zaista ,naravno treba se konsultovati sa pravom osobom koja se zaista razume koja ce vam predloziti koju vrstu posto ima vise vrsta keratina a ne sa osobom koja samo zeli da vam uzme pare i posalje kuci,postoji i nega kose nakon tretmana i onda mozete ocekivati rezultat. Takodje one koje se farbaju u svetlije nijanse moraju biti veoma obazrive oko toga koji keratin stavljaju da ne bi ostale bez kose to bi sve trebao da vas posavetuje vas frizer .
2017 10 11
Sad vidim koliko sam izgresila u kucanju😂 Dakle, šampon bez sulfata se koristi. Apropo keratina, koliko je bitno da se koristi dobar, to se podrazumeva... Ali kada sam otišla kod prave osobe, ona je rekla da cak i pegla postoji posebna kada se radi o farbanim plavušama. Ta osoba, nazalost, vise ne radi. Ali sigurna sam da je moguce naci istinske profesionalce. Preporuka za keratin, jos jednom :*
2017 10 11
Radila sam keratin nekoliko puta. Mogu da kazem da sam prezadovoljan. Svaki naredni put mi je trajao duze. Poslednje stavljanje preko 6 meseci mi je trajalo. I evo i sada od kada se isprao nemam nikakvih posledica. Tako fa samo se dobro raspitajte prvo proverite tudja iskustva pa tek onda idite
2017 10 12
Ja sam radila keratin, nije mi se ostetila kosa, ali nije bila ni zdravija, ni sjajnija, ni ravnija, tako da kao i da nisam radila tretman. Razocaranje
2017 10 13