Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je neko porucivao sa mojekrpice.hr?

Kao sto sam vec napisala,da li je neko porucivao sa sajta mojekrpice.hr?Ako ima takvih,zamolila bih da mi prenesu iskustvo i kako ide procedura slanja novca i predmeta.Hvala unapred.❤
2017 10 17
Princip je isti kao i ovde ukoliko devojka želi da sarađuje sa tobom jer možda ne šalje u inostranstvo. Sve je stvar dogovora i međusobnog poverenja, novac možeš poslati autobusom ili preko posrednika, ukoliko imaš nekog u Hr možda ta osoba može uplatiti kune na njen račun, možeš uplatiti evre Western Unionom ili direktno na devizni račun devojke od koje kupuješ. Uplaćuješ sumu za predmet koji kupuješ plus iznos poštarine, najjeftinije je da ti šalje klasičnom poštom (eventualno preporučeno) i da tamo naznači da je poklon da ne bi plaćala carinjenje. Sve je apsolutno stvar dogovora i poverenja, malo je komplikovanije i duže traje, oko 2-3 nedelje sigurno dok se sve ne završi ali saradnja može biti itekako uspešna ukoliko se obe lepo dogovorite.
2017 10 17
Hvala ti ;-) znaci mi puno da cujem necije iskustvo posto ja nisam imala saradnju preko tog sajta,kontaktiracu clanicu pa cu videti da li je raspolozena :-) Hvala jos jednom 😘
2017 10 17
Hvala 🤗😍
2017 10 17
Molim, srećna kupovina.
2017 10 17