Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideja o Aukcijama....

Upravo sam izbacila temu o aukcijama i shvatila da....ONE NA SAJTU NE FUNKCIONISU! Ukoliko sam ja dobro razumela mi ponudimo robu i bid, pa bi trebalo da kupci nude svoje ponude ka vecim. Mislim da bi mnogo bolje funkcionisale OBRNUTE aukcije! Napisemo cenu, a onda kupac ponudi neku nizu cenu, koju prodavac moze da odbije ili prihvati.... ?!?!?!?!?
2017 10 19
Super ideja :)
2017 10 19
I meni se ta ideja svidja. Na Limundo vidim da krece od 10 rsd pa se ukljuce ljudi. Mada za prodavca je to rizicno. A ovde se ponudi neka minimalna cena za koju bi prodavac prodao, sto ponekad i ne bude neka znacajna razlika u odnosu na originalnu cenu. Vise bude popust nego aukcija. Tvoja ideja o obrnutom licitiranju je super :) S tim sto ne bi bilo pobednika - ko ponudi najmanje :D nego stvar dogovora. Ako se nadje neka ponuda na koju bi prodavac pristao.
2017 10 19
Pa recimo ako je jave 3 slicne ponude prodavac da npr zeli da pristane na onu najvisu (logicno) i pita jos jednom da li neko zeli da ponudi vise... i za tu ponudu da neki rok... ako nema onda proda toj osobi.
2017 10 19
Svidja mi se ideja ,svaka cast . Par puta sam postavljala ali nikada nista ponudjeno u temi :)
2017 10 19
Jel zna neko sta se desi na Limundu ako kupac odustane nakon pobede na licitaciji? Ja nemam tamo profil pa ne znam kako to ide. Kad ovde nema ko da uvodi pravila da se ugledamo na druge :) Jel prestrogo da se da negativan ako neko odustane, kupac ili prodavac? Da ne bi kvarili celu licitaciju. Treba da ponudi neko ko je stvarno spreman da to ispostuje.
2017 10 19
Ali sto bi neko nudio najnizu cenu i odustao od nje? Valjda je njemu u intetesu da je prodvac prihvati....ako pak odustane, prodavac nastavlja sa svojom prvostavljenom cenom.....nema ostecenih, nema negativnih... Drago mi je sto ste prihvatili ideju i nadam se da ce zaziveti u praksi
2017 10 19
Jao ne budi tužan
2017 10 19
Evo i sad se opet zahvali :Đ
2017 10 19
Meni se ideja bas dopada. Prodavac ponudi stvar ili tako nesto, a 'moguci' kupci cene koje bi njima odgovarale. Prodavac bira cenu, i ta stvar ide tom kupcu. Nema premisljanja, inace ide negativna ocena.. :)
2017 10 19
Odustaju i od kupovine nakon svih dogovora pa zato da se u ovom slucaju odrede pravila unapred... Znate oni sto misteriozno nestaju :) bilo je puno tema o njima mislim da cak i ima tema "Kupci koji odustaju" ili tako nesto.
2017 10 19
Kupac koji odustane,kao na drugim sajtovima,treba da dobije negativnu ocenu.Po pravilu ovog sajta mislim da je nemoguce oceniti ga.
2017 10 19