Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cije preporuke ?

Da li koristite kategoriju *preporuke* ? Par puta sam listala i uvek je tu neki mali broj artikala , koji su uvek isti ? Cemu konkretno sluzi ta kategorija i cije su to preporuke ?
2017 10 23
Meni ta kategorija nije jasna.
2017 10 23
Tek sam malopre obratila paznju, ali sada nema niceg :( Izgleda je pitanje za admin.
2017 10 23
To se i ja pitam!!!
2017 10 23
Meni u toj kategoriji nikada nista od predmeta nije izbacio sajt. Kao da je uvek prazna. Takodje ni meni nije jasno cije su to preporuke
2017 10 23
I meni oduvek stoje iste stvari koje uopste nisu dobra preporuka :)
2017 10 23
> Kimberly: > I meni oduvek stoje iste stvari koje uopste nisu dobra preporuka :) Bas to :)
2017 10 23
Et, i kod mene stoje iste stvari kao kod Icka89. Ja sam mislila da se to postavlja na osnovu pretrazivanja ili omiljenih/kupljenih stvari ali ovo je bas random aman... Bespotrebno skroz.
2017 10 23
Icka ima bolje preporuke od mojih. Samo je haljina ista. Stvari koje nisam trazila ni stavila u Omiljeno. Nesto bzvz i sve isto 100 god.
2017 10 23
Meni ta kategorija nije jasna. Kada kliknem na nju, ja ne vidim stvari drugih članica, već svoje.
2017 10 23
Preporuke koje su mahom prodate .
2017 10 23
> KaTjaP: > Meni ta kategorija nije jasna. Kada kliknem na nju, ja ne vidim stvari drugih članica, već svoje. I kod mene stoje moje stvari u preporuci🤔
2017 10 23
Meni ne ..Niti su stvari moje niti sam ih stavljala u omiljeno ikada ....Ja sam uvek mislila da su to stvari koje clanice preporucuju ,tipa ja preporucim neki artikl od neke clanice ..Ali ocigledno nije tako 😃😃
2017 10 23
Meni se tu nista ne pojavljuje. Izgleda za mene nema preporuka ,:) Verovatno je neka brljotina u radu sajta, pa pokazuje svima drugacije, ali ono sto sam prvo pomislila jeste da to sajt preporucuje "pouzdane" clanove (tipa kad neko plati da bude preporucen). Mozda gresim, ali to mi je prvo palo na pamet :)
2017 10 23
meni vec duze vreme pa mislim vise od 6meseci stoje isti predmeti clanica i to po tri ista,ostatak prodat jos prosle godine
2017 10 23
1 2