Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sofija Ruzic.

Vec dugo sam na ovom sajtu i nikada do sada se nisam susrela sa prevarantima,do ovog trenutka. Sa doticnom Sofijom Ruzic,koja mi je dala podatke svoje majke Slavice Ruzic kao validnu adresu i nepostojeci broj sam se dogovorila za razmenu. Dogovorile smo se da paket posaljemo u petak i da svaka pri slanju plati postarinu,sa tim da mi je u cetvrtak poslala poruku nekoliko puta kako obavezno salje paket u petak. Ja sam naravno svoj paket poslala i platila postarinu,i obavestila je o tome.Ona mi se javila u subotu da nije poslala paket,ali da ce odmah otici i poslati jer navodno nije mogla iz bla.bla razloga. U ponedeljak sam videla da je blokirana i naravno svoj paket nisam dobila. Ni ne marim za to,neka to smatra kao poklon.Samo mi je zao sto sam naletela na pokvarenu osobu,bez imalo srama. Samo zelim drugim clanicama da skrenem paznju ukoliko otvori novi profil a sigurno hoce,da ne saradjuju sa njom.
2017 10 25
Takvih clanica je sve vise .. jako mi je zao za lose iskustvo. Tako sam i ja poslala clanici paket pouzecem koja je dala mamin broj i adresu i naravno paket mi se vratio sa duplom postarinom..a vrednost paketa je bio 250 din 😂i jos sam dobila negativnu od nje koju mi je admin obrisao nakon sto sam prijavila. Vrlo je moguce da je rec o istoj clanici..
2017 10 25
Takodje prvo negativno iskustvo na sajtu . Narucila sam koferce za sminku od doticne , ja sam svoj deo ispunila i preuzela paket i kad sam ga otvorila imala sam sta i da vidim. Koferce je smrdelo na ustajalu sminku . Unutra postaba je bila sva prljava od pudera senki itd ( mogla je bar da opere) zatim spoljasnji izgled kofera ne odgovara opisu sav je izguljen i rdjav . Slala sam joj poruku na koju mi nista nije odgovorila. Vazno je da je uzela pisljivih 1000 din. Vidim da je imala i pozitivnih saradnji . Ali da je prevarant jeste vidim i kod ostalih clanica . Drago mi je sto je blokirana ali ne sumnjam da ce da otvori novi profil i da ga nastavi da vara ljude ! Uzas i sramota za ljudski rod !
2017 10 25
Ruzno i strasno! Zbog takvih spodoba ispastamo i mi, noviji clanovi sajta koji hoce da rade posteno i korektno, jer potpuno je logicno da devojke gube poverenje. Uzas :@
2017 10 25
Hvala na obavestenju. Nazalost izgleda da takvih clanica ima dosta, zao mi je zbog loseg iskustva.
2017 10 26
Dobro veče drage moje 🙋 Drago mi je Nevena da si pokrenula ovu temu ,jer sam razmišljala o tome . SOFIJA RUŽIĆ - Veoma ruzno iskustvo i žao mi je da jedna nevaspitana klinka uspela nas prevari ...tako podmuklo ,bez iole stida i srama ..😲 Par dana me je bukvalno molila da uradimo razmenu ..bila je tako sva "fina" i "medena" ... Trazila je moju skupocenu torbu .. Pristala sam iz nekog sazeljenja ...velim klinka .to su tri sestre ...neka je..to su bila neka moja razmisljanja. U zameni za njen novcanik...koji kaze ona : " nocanik je nov ...markiran...platila ga je 60 eura ali ona bi ga menjala jer je svesna da niko nece da joj da toliko para " ...Slikala mi je i trazila da platim ptt i njen i svoj..Nisam pristala ..da bi ona rekla " ok platimo svaka svoj" Tri dana je odlagala slanje ..sve nesto muti ...maze ...laze ...pravda se ..i na kraju kao poslace ona ..kuci je ..pa ako bih mogla i ja? Ok ..posaljem ja njoj torbu i naravno pokloncice ..posaljem joj poruku da je poslato.. ona se pravda ..nije stigla ..ide u skolu ..baba joj se operisala...zatim kod decka je .. ide na casove svira flautu itd i tako nizu se lazi i.lazi........ Nakon dva dana posalje ona meni svoj novcanik... ustvari ..ujutro mi je rekla da je sestra njena poslala a popodne da je decko poslao... Kad sam dobila novcanik ...kunem se , ŠOKIRALA SAM SE!!! Kap prvo novcanik je toliko.smrdeo ..da mi se istog trena sve smucilo...Novcanik pocepan...prljav...uzas...😲😲😲😲😭😭😭😭😭 Kontaktirala sam je ...a ona sva kao u soku ...kao nemq sanse...posalji mi slike i kaze nece podici moju torbu...i blokira me i iskljuci telefon....tj broj Kontaktirala sam njenu.majku ...da bih doticna odreagovala tako grubo...Rekla mi je da ona nema nista s tim ...nju to.ne zanima i da ce da me prijavi za uznemiravane i blokira me 😲 "Ispod jabuke ne radja kruška " 😶😨 Doticna Slavica Ruzic ...njena majka kaze kako nema nista s tim...da bih sutrera dan podigla paket i torbu... Mislim da je sve receno...postavicu slike
2017 10 26
> DanijelaBoske: haha svaka cast mila i sliku si joj nasla. Mukica mala ^_^ misli da ce time sto radi daleko da dogura. 😁😁
2017 10 27
> DanijelaBoske: ❤❤❤
2017 10 27
I lici na govance ,a majka joj ne misli dobro dok je ne zaustavlja u lopovluku ... I za zaljenje i za gadjenje ... Ovaj zablji pogled bas ne uliva poverenje :-P
2017 10 28
> NevenaNancy: > Vec dugo sam na ovom sajtu i nikada do sada se nisam susrela sa prevarantima,do ovog trenutka. Sa doticnom Sofijom Ruzic,koja mi je dala podatke svoje majke Slavice Ruzic kao validnu adresu i nepostojeci broj sam se dogovorila za razmenu. Dogovorile smo se da paket posaljemo u petak i da svaka pri slanju plati postarinu,sa tim da mi je u cetvrtak poslala poruku nekoliko puta kako obavezno salje paket u petak. Ja sam naravno svoj paket poslala i platila postarinu,i obavestila je o tome.Ona mi se javila u subotu da nije poslala paket,ali da ce odmah otici i poslati jer navodno nije mogla iz bla.bla razloga. U ponedeljak sam videla da je blokirana i naravno svoj paket nisam dobila. Ni ne marim za to,neka to smatra kao poklon.Samo mi je zao sto sam naletela na pokvarenu osobu,bez imalo srama. Samo zelim drugim clanicama da skrenem paznju ukoliko otvori novi profil a sigurno hoce,da ne saradjuju sa njom. Odakle je ta Sofija Ružić i šta si joj poslala?
2017 10 28
> TatCat: > I lici na govance ,a majka joj ne misli dobro dok je ne zaustavlja u lopovluku ... I za zaljenje i za gadjenje ... Ovaj zablji pogled bas ne uliva poverenje :-P Haha slazem se sve u potpunosti! :-D
2017 10 28
> NevenaNancy: > > DanijelaBoske: > haha svaka cast mila i sliku si joj nasla. > Mukica mala ^_^ misli da ce time sto radi daleko da dogura. 😁😁 Ma balava ,bezobrazna klincuga ... ljubim ja tebe puno...ne da sam joj nasa sliku samo...vec i facebook proile cele porodice i insta ..
2017 10 28
> NevenaNancy: > > DanijelaBoske: > haha svaka cast mila i sliku si joj nasla. > Mukica mala ^_^ misli da ce time sto radi daleko da dogura. 😁😁 Ma balava ,bezobrazna klincuga ... ljubim ja tebe puno...ne da sam joj nasa sliku samo...vec i facebook proile cele porodice i insta ..
2017 10 28