Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Negativne ocene zbog "pogreshnog podforuma" ???

Poshtovane, dobila sam negativnu od adminke zbog pogreshno postavljene teme u podforumu...upravo brishem sve teme koje sam imala... Smatram da nije do mene,tjst da nisam pogreshila pod-forum,a ukoliko i jesam,zar,je zaista potrebno deliti negativne ocene zbog toga??? Da li je neka od vas imala slichan problem ili samo ja? Ukoliko sam opet postavila temu u pogreshan pod-forum...izvinjavam se unapred!
2017 11 07
Pregledala sam i poshto nisam u mogucnosti da obrishem do sada postavljene teme,postavila sam kose crte umesto naslova i obrisala sadrzhaj! Molim adminku da se javi,kako bi reshile ovaj problem,unapred zahvalna Skellingtonka! :-)
2017 11 07
Podforum Rasprodaje i jeste namenjen za reklamiranje a ne ostali podforumi 😊 i takodje u svakom podforumu dozvoljena je samo jedna tema dnevno
2017 11 07
Da podforum "Rasprodaje" a ja sam dobila negativnu ocenu i navedeno je da u podforumu " Rasprodaje,artikli i prodavnice" nije podforum za rasprodaju sa profila! Shaljem odmah print-screen!
2017 11 07
Onda zaista ne znam. Jeste li dobili odgovor od Admina. Mozda vas je pomesala sa nekim
2017 11 07
Verovatno je nesporazum, videce kad vidi poruku i print-screen .
2017 11 07
Ja imam teoriju da Admin svakoj clanici koja predje 100 utisaka da negativnu.
2017 11 07
Brisei ona posle te negativne. Jer ja sam jednom dobila negativnu i blok zq forum doduse tada i jesam bila kriva. Po isteku mesec dana uklonjena mi je negativna i blok
2017 11 07