Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk i samo bezobrazluk!

Jedno je sigurno,od danas cu izbegavati ovaj sajt maksimalno a evo i zašto... Iako je moja sestra otvorila ovaj nalog pre nekoliko godina,i ja sam rado koristila njen nalog i uglavnom smo obe imale lepe saradnje,ali ono sto se desava unazad nekoliko meseci mi je ne shvatljivo. Jednostavno neverovatno kakavih clanica se pojavilo na sajtu! Naime,u potrazi za Chanel Boy torbicom obratila sam se 3 clanicama,i sve su bile bezobrazne na svoj nacin,ali zadnja je bila najbezobraznija. Zato ću opisati samo ovu zadnju sitaciju/članicu. Torba je odgovarala opisu,odgovarala mi je cena,sve super. Dogovaramo se da mi pošalje u subotu kako bi mi u ponedeljak stigla jer ja tada dolazim u Srbiju (ne znajući da je državni praznik u subotu) Kasnije mi stize poruka gde me pita kada cu je tacno preuzeti,na sta odgovaram da ne znam jer nisam sigurna zbog smene na poslu da li cu stici ujutru ili popodne jer putujem iz Grčke. I tu kreće povuci-potegni situacija,ona bi odmah u ponedeljak da podigne pare kao kasnije nije u Beogradu,onda govori kako ce poslati na bratovo ime,onda salje kako brat nije tu te da joj se ne isplati,pa onda ide kao u Rusiju. Ja je molim da ne odustaje i da cu pokusati da se snadjem da je ona vec sutra(petak) posalje kako bi u subotu(danas) stigla i da je neko preuzme. Medjutim nisam nikog nasla ko bi mogao da je preuzme i ujedno saznajem da je strajk Poste te da nikako i da imam ko da mi uzme ne bi mogla da posalje. Na sve to dobijam odgovor da se nada da cu naci drugu torbu.
2017 11 11
ZAŠTO?? Hajde i da poverujem u tu pricu ali ona je postavila jos par predmeta. Pa kako onda planira njih prodati ako nije tu?? Odgovaram joj da to nije fer sto je uradila jer je mogla da ostavi torbu bilo kome-bratu,drugarici,komsinici,bilo kome ko bi mi poslao i kome bi novac stigao a onda bi ona uzela kada bi se vratila. Pritom joj kazem da ako je takva situacija da treba da naglasi na svom profilu da nije u mogucnosti da salje predmete do odredjenog datuma jer ce je,sigurna sam jos mnogo devojaka pitati za tu istu torbu. Sta će njima reci? cekaj da se vratim pa da ti posaljem? Za mene ne bi bio ni to problem, ostavila bih novac nekome za torbu da je preuzme. Ne fer i ne korektno je što je prihvatila a onda odlučila da je ne želi prodati jer je to i vise nego očigledno iz već napomenutih razloga. Jako sam razočarana i iznervirana ,jer sam jako jako bila zagrejana za tu torbu i radovala joj se. Mislim da se zato ovako i lose osecam jer generalno torba nije razlog za razocarenje i nervozu,ali verovatno je zbog toga sto sam je ocekivala. Sve više je bezobraznih članica,svaka na svoj način,i ovo stvarno više nema smisla. :@
2017 11 11
U Svemu tome nivo moje nervoze povećavaju članice koje pošalju poruku,ja uredno odgovorim,a one ni da se zahvale barem na odgovoru,vec me iskuliraju. Hajde da se ti desi 1,2x i 3x ali ja najmanje 15tak imena članica mogu ispisati koje su nestale posle mog odgovora u zadnjih nedelju dana. I mislim da ću otvoriti temu gde ću ispisivati imena članica koje nestaju bez traga i glasa... :s
2017 11 11
> MikicaAP: > U Svemu tome nivo moje nervoze povećavaju članice koje pošalju poruku,ja uredno odgovorim,a one ni da se zahvale barem na odgovoru,vec me iskuliraju. > Hajde da se ti desi 1,2x i 3x ali ja najmanje 15tak imena članica mogu ispisati koje su nestale posle mog odgovora u zadnjih nedelju dana. > I mislim da ću otvoriti temu gde ću ispisivati imena članica koje nestaju bez traga i glasa... :s E, ovo bi bila odlicna tema. Ko se ne javi duze od nedelju dana, odmah ide link njihovog profila u tu temu. Imala bih brdo njih da navedem. Ko zna koliko....
2017 11 11
Nestaju mi stalno ,udave se u kadi ,zgazi ih auto ,ne znam tacno sta im se desava posle ostavljanja tekuceg racuna i uzimanje njihovih podataka ... Sto se tice tih imitacija Chanel Boy , sve sto sam videla ovde su od kineza ,samo sa vecom cenom :")
2017 11 13
> TatCat: > Nestaju mi stalno ,udave se u kadi ,zgazi ih auto ,ne znam tacno sta im se desava posle ostavljanja tekuceg racuna i uzimanje njihovih podataka ... Sto se tice tih imitacija Chanel Boy , sve sto sam videla ovde su od kineza ,samo sa vecom cenom :") Nisam znala da ih ima kod kineza,ako je tako cim stignem pogledacu u mom gradu da li ih ima. Hvala Vam 😘
2017 11 13
> MikicaAP: > > TatCat: > > Nestaju mi stalno ,udave se u kadi ,zgazi ih auto ,ne znam tacno sta im se desava posle ostavljanja tekuceg racuna i uzimanje njihovih podataka ... Sto se tice tih imitacija Chanel Boy , sve sto sam videla ovde su od kineza ,samo sa vecom cenom :") > Nisam znala da ih ima kod kineza,ako je tako cim stignem pogledacu u mom gradu da li ih ima. Hvala Vam 😘 Imate kod kineza koliko hocete ...Mada pogledajte vise ,ima ih sa kvalitetnijim i nekim losijim materijalom . Ima ih kod Kineza i u prodavnicama torbi ,te su Turske proizvodnje . Vidite pa ako nema ,ja Vam mogu kupiti ovde i poslati ,kod nas ima takva radnja . Javite se slobodno .
2017 11 13
Nema na cemu ,kao sto kaze Icka89 ,ima razlicitih kvaliteta ,vece kineske radnje drze i tursku i nasu robu ... Ja sam u Uzicu kod Kineza videla bas dobrih ...
2017 11 13
> Icka89: > > MikicaAP: > > > TatCat: > > > Nestaju mi stalno ,udave se u kadi ,zgazi ih auto ,ne znam tacno sta im se desava posle ostavljanja tekuceg racuna i uzimanje njihovih podataka ... Sto se tice tih imitacija Chanel Boy , sve sto sam videla ovde su od kineza ,samo sa vecom cenom :") > > Nisam znala da ih ima kod kineza,ako je tako cim stignem pogledacu u mom gradu da li ih ima. Hvala Vam 😘 > Imate kod kineza koliko hocete ...Mada pogledajte vise ,ima ih sa kvalitetnijim i nekim losijim materijalom . Ima ih kod Kineza i u prodavnicama torbi ,te su Turske proizvodnje . Vidite pa ako nema ,ja Vam mogu kupiti ovde i poslati ,kod nas ima takva radnja . Javite se slobodno . Pogledacu u Leskovcu kada budem stigla,pa Vam javljam. Hvala Vam puno! ♥️
2017 11 14