Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Mackoljupci, potrebna pomoc *

Sara je jos kao mala ostavljena ispred jedne zgrade, sama i preplasena, bez svoje mame, brace i sestara. Zivela je tu neko vreme, imala hranu i vodu, borila se za svoje mesto sa odraslim mackama. Ali kao I sve zivotinje na ulici I ona je bila u svakodnevnoj opasnosti od automobila, pasa, losih ljudi. Jednog dana je napao pas, nije uspela da pobegne. U toj borbi polomljena joj je noga. Odvedena je kod veterinara i naredne tri nedelje je nosila gips, bila u privremenom smestaju I oporavila se. U dogovoru sa veterinarom sada je pravo vreme za sterilizaciju. Kod mene je i dalje ali ja imam svoje dve macke, jedno mace u privremenom smestaju, hranim veliki broj ulicnih (u mom naselju im ima zaista puno) i ne mogu sama da snosim troskove. Potrebna je vasa pomoc u placanju operacije, kao i kupovini hrane i posipa . Svaki iznos znaci. Hvala unapred! <3
2017 11 14
Ostavite podatke za uplatu i adresu za slanje hrane
2017 11 15
Broj racuna za uplatu: 105-0000404003893-52 Aik banka Ili postnetom, kako kome vise odgovara. Za detaljnije informacije javite se u inbox.
2017 11 15
Bumba1, AleksandraKraus imate pp.
2017 11 15
😣😥 ljubav malena 😣 posaljite mi potpune podatke u inbox, uplaticu Vam koliko mogu. ☹
2017 11 15
Koliko je ukupno potrebno da se skupi za placanje operacije i koliko je skupljeno do sada?
2017 11 16
Joj, lutke <3 Zaista vam se divim, nemaju svi ovako veliko srce da se brinu o napuštenim životinjama <3
2017 11 16