Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nije to vise to...

Imala sam ranije profil ovde,dobila bebu i nisam vise imala vremena da se bavim ovim pa sam odustala i evo sad povratak...elem,htedoh reci da je pre ovde bilo mnogo vise razmena,kupovine nego sada. Manje vise to nego su clanice bar odgovarale na poruke i kada su i kada nisu zainteresovane...ovo sada je bezobrazno skroz ili samo ja nailazim na takve...volela bih da cujem Vasa misljenja i iskustva...
2018 01 09
Slazem se 🙃 Nije isti sajt kao pre par godina😕 Ranije je bilo malo vise prodaja,zanimljivih prica sa foruma,razmena...da obe strane budu zadovoljne ... A u zadnje vreme...molis Boga da ti stigne ono sto si naručio🎁 Pricam objektivno,kad procitam sta sve clanicama stize 😶
2018 01 09
Sada stave tvoj predmet u omiljene i kad ih pitas za razmenu, koju rade, pritom im nudis jos nesto pride po izboru, ne odgovore uopste.. Druga stvar, traze nizu cenu, rezervaciju.. i ne jave se vise. Kakav je bio ranije, pre nekoliko godina, ne znam..Izgleda da je bilo bolje, sudeci po komentarima
2018 01 09
> Majad5607: > Imala sam ranije profil ovde,dobila bebu i nisam vise imala vremena da se bavim ovim pa sam odustala i evo sad povratak...elem,htedoh reci da je pre ovde bilo mnogo vise razmena,kupovine nego sada. Manje vise to nego su clanice bar odgovarale na poruke i kada su i kada nisu zainteresovane...ovo sada je bezobrazno skroz ili samo ja nailazim na takve...volela bih da cujem Vasa misljenja i iskustva... Ja imam jednu situaciju da mi se javi devojka da zeli pa je nema 5 dana pa opet kao zaintereaovana pa je nema 3 dana i tako sve u krug bezobrazno maksimalno i to neodgovaranje na poruka takaodje za neku stvar.
2018 01 09
znaci kod svih je isto mislila sam vec da je do mene ali malo mi je bar s te strane lakse :)
2018 01 09
ali haos i meni isto posalje poruku da zeli posle je nema ok je odustati ali je ok i javiti se...
2018 01 09
Ja sam manje od godinu dana na sajtu, i zao mi je sto nisam od ranije, jer clanice cesto pominju to vreme kao mnogo lepse, duhovitije, postenije... Ja se od pocetka ucestalo srecem sa time, tako da je to nazalost "redovna pojava" :/ Ima naravno i ljubaznih, kulturnih, duhovitih... clanova pa se trudim da mimoidjem, ignorisem, da me redje zabezeknu, iznerviraju ostali ....:)
2018 01 09
Moram da se slozim s vama, vrlo cesto mi stizu poruke, tipa zelim i potrebne dodatne informacije, slike, pa meri duzinu, pa sirinu i tako redom.... Zauzvrat nema ni hvala. Pitam se da li je to nedostatak opste kulture iĺi saradjujemo sa potencijalno neuravnotezenim clanicama... Da li tome moze da se na bilo koji nacin stane na put?
2018 01 10
> jasna721: > Moram da se slozim s vama, vrlo cesto mi stizu poruke, tipa zelim i potrebne dodatne informacije, slike, pa meri duzinu, pa sirinu i tako redom.... > Zauzvrat nema ni hvala. Pitam se da li je to nedostatak opste kulture iĺi saradjujemo sa potencijalno neuravnotezenim clanicama... > Da li tome moze da se na bilo koji nacin stane na put? Ja bih jako volela da znam zasto i zbog cega se to desava,meni samo takve poruke i stizu i nikad vise odgovor...
2018 01 11