Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Idite u kupovinu...

Trenutno su ogromna snizenja u Zari, Stradivariusu, Bershkoj, Kotonu, Terranovi, Waikikiju... Dzemperi su na rasprodajama svuda, narocito u Waikikiju, ima zenskih od 750 do 1350 prelepih, a muskih od 1000 do 1500 U Pull and Bear i Stradivariusu imate kozne jaknice sa krznom po 3000 dinara 😙😙😙
2018 01 13
Bila...Nema apsolutno nista...Brojevi ili ekstremno veliki ili ekstremno mali... a Waikiki je uzas od kvaliteta...Tako da je 1000 za njihov dzemper mnogo
2018 01 13
Sve stari,iscupani modeli,pola na podu.
2018 01 13
Nema svrhe pisati ista pozitivno na ovom forumu 🤣 odustajem 🤣
2018 01 13
> JelenaSokic: > Nema svrhe pisati ista pozitivno na ovom forumu 🤣 odustajem 🤣 Hahahah baš sam to htela da napišem! Ja sam našla mnogo lepih jeftinih CELIH NOVIH stvari u Zari i preporučujem svima da odu i sigurno će pronaći nešto za sebe :D
2018 01 13
Upravo mi je koleginica poslala fotku divnih dugih kožnih čizama koje je kupila u TC Ušće , prelepe i kvalitetne. Stara cena oko 20 000, nova 9000. Like Airstep . Vredi ! :) Nikad na rasprodajama ne tražim neke obične krpice , majičice i džemperiće , koji su po pravilu razgabljeni ako vrede , već veće stvari ( kožnu obuću, jakne , kapute , torbe ... nešto što ne mogu da kupim po redovnim cenama ). Podržavam rasprodaje i... @JelenaSokić, nikad ne odustaj .. Ima ovde i ljudi kojima će dobro doći takva info .:) Ja žalim jer nisam iz Bg, ali planski ću iduće god. da dođem .. :) Samo da uštekam parice .. ;)
2018 01 13
Ja sam upravo bila u takko u Aviv parku na Ustaničkoj... Kupila sam za sina farmerke 750 dinara, a za supruga isto farmerke 1000 din. Za sebe skoro da nisam ništa ni našla... Msm, nije da nema, ali... Zato sam na sniženju kupila rieker čizme 8000 dinara (koža, naravno). A oxfordice tražila, ono što sam videla u zari, nema br (38), nema ni u metrou ni u dajhmanu (ima, ali su kao od kartona)... Eto tako... 😀
2018 01 13
WS snizenje 70%......Pidzama 2999?! Snizena!! Znaci kostala 100e....Nesto se ne secam P.S.Podrzavam temu i super je..Ovo su samo moja iskustva iz poslednje kupovine...
2018 01 14
> Maculi: > Upravo mi je koleginica poslala fotku divnih dugih kožnih čizama koje je kupila u TC Ušće , prelepe i kvalitetne. > Stara cena oko 20 000, nova 9000. Like Airstep . > Vredi ! :) > Nikad na rasprodajama ne tražim neke obične krpice , majičice i džemperiće , koji su po pravilu razgabljeni ako vrede , već veće stvari ( kožnu obuću, jakne , kapute , torbe ... nešto što ne mogu da kupim po redovnim cenama ). > Podržavam rasprodaje i... @JelenaSokić, nikad ne odustaj .. Ima ovde i ljudi kojima će dobro doći takva info .:) > Ja žalim jer nisam iz Bg, ali planski ću iduće god. da dođem .. :) > Samo da uštekam parice .. ;) Da, upravo je to poenta sezonskih rasprodaja. Ja sam u BGu ali nisam imala para da kupim mnogo toga sto sam videla a svidelo mi se 😥
2018 01 14
> zlata331: > Sve stari,iscupani modeli,pola na podu. To sto je osteceno ili "na podu" nema veze sa objektom, vec sa kulturnim i finim damama koje nista sto nije njihovo ne cene.
2018 01 14
> JelenaSokic: > > zlata331: > > Sve stari,iscupani modeli,pola na podu. > To sto je osteceno ili
2018 01 14
> JelenaSokic: > > zlata331: > > Sve stari,iscupani modeli,pola na podu. > To sto je osteceno ili "na podu" nema veze sa objektom, vec sa kulturnim i finim damama koje nista sto nije njihovo ne cene. slazem se,ali morate priznati da onu gomilu robe niste nikada vidjali u Zari sto nesto i govori
2018 01 14
I sama sam otvarala sličnu temu....što se tiče rasprodaja moram da kažem da ih OOOOOBOOOŽAVAAAAM!!!! Volim sve vezano za kupovinu na rasprodajama. Osećaj kad pronađem stvar koja je recimo jedina ostala u mom broju a po nekoj smešnoj ceni je nezamenljiv!!! Kao sedmica na LOTO-u. Hahahaha.....ali stvarno! Ne moram ništa ni da kupim, ali uživam i dok razgledam i tražim nešto po mom ukusu.... A inače, ove godine sam pronašla svašta nešto lepo u Zari. Išla sam ujutru jer mi je tad bilo usput, nije bilo gužve i sve je bilo lepo složeno.
2018 01 14
U Oviesse-u na Terazijama je veliko sniženje. Na primer, zimska kapa koja je u decembru bila 1.400 dinara, sada kosta 600. Farmerke i pantalone su od 1.200 do 1.600 dinara, itd. Hejteri, možete da krenete sa talasom pljuvačine po "kvalitetu, izboru, preostalim brojevima i uslovima pregledanja robe u pomenutom objektu". Čekamo.... :D
2018 01 14
> marvelicius12: > > JelenaSokic: > > Nema svrhe pisati ista pozitivno na ovom forumu 🤣 odustajem 🤣 > Hahahah baš sam to htela da napišem! > Ja sam našla mnogo lepih jeftinih CELIH NOVIH stvari u Zari i preporučujem svima da odu i sigurno će pronaći nešto za sebe :D Apsolutno se slazem Svasta lepo Sam nasla za bas jeftine pare U zari Sam Farmerice po 1499 din platila Majice po 800 sve dosta jeftinije nego ovde Isplati se devojke ici u kupovinu Pogotovo devojke koje su iz unutrasnjosti pa nemaju radnje poput H&M Zara Bershka Stradivarius isplati se doci
2018 01 15
1 2