Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pozitivne ocene,merilo dobrote

Nema tu pravila . Na ovom sajtu jednostavno pravila ne postoje .
2018 01 19
> TinaAdamovic: > Nema tu pravila . Na ovom sajtu jednostavno pravila ne postoje . Kakva nam drzava takva nam i pravila,i ovde i u zivotu uopste
2018 01 19
> Ralekrusevac: > > TinaAdamovic: > > Nema tu pravila . Na ovom sajtu jednostavno pravila ne postoje . > Kakva nam drzava takva nam i pravila,i ovde i u zivotu uopste Na zalost ,tako je
2018 01 19
Meni se desilo da clanica bude odusevljena predmetom, zahvaljuje mi se 100 puta, a za utisak napise: ok saradnja Tako da ni opisi ne moraju uvek da znace 😁
2018 01 19
Mozda bi bilo bolje da se naslov teme promeni u :Pozitivne ocene,merilo kulture
2018 01 19
> Bojanaa12: > Meni se desilo da clanica bude odusevljena predmetom, zahvaljuje mi se 100 puta, a za utisak napise: ok saradnja > Tako da ni opisi ne moraju uvek da znace 😁 Desavalo se i meni. Ili jos gore-stigne predmet, clanica prezadovoljna, ali od utiska nista! I to mi nikada nece biti jasno posto kad meni stigne nesto prelepo osecam da je nesto najmanje sto mogu da uradim da nahvalim tu osobu i tako je preporucim drugim devojkama
2018 01 19
Meni je sve to pomalo smesno, preozbiljno se shvataju neke stvari ovde. Jednostavno, kao sto je vec receno- i ovo je neka "zajednica", u zemlji u kojoj jesmo, pa se stvarnost ( a svi znamo kakva je ta stvarnost) preslikava i u ovaj poluvirtuelni svet. Zato nas ima raznih i ne treba trositi nerve na ljudske gluposti i primitivizam zvani Pokondirenost ( meni licno najsmesnija vrsta). Drugim recima- i ovde postoje POJEDINE clanice koje misle da su aristokratija MK ( :') :') ) i nije im do "spustanja" na nivo onih koji su jedva dostigli dvocifrenu brojku u utiscima.(Kao "pocetnik", imala sam tj. imam takva 2- 3 iskustva). Covek, kad razmisli, ne moze na takav stav da se ljuti, moze samo da umre od smeha.
2018 01 19
Moje iskustvo na sajtu je - da se članice sa malim brojem ocena "polome" da mi izmere predmet, dodatno slikaju, spuste cenu a i da nisam pitala, dok od nekih članica sa 100 + nisam ni dobila odgovor na pitanje da li žele da im poklonim neki moj predmet ( imaju ga u listi želja ili traže takav u temi ) ili im spustim cenu predmeta i 40 - 50 % a one ne odgovaraju :P Kao kupac, generalno više volim Limundo - Kupindo, ovde retko kupujem, ili razmenim nešto. Ili su stvari precenjene, ili su članice precenjene - ako me razumete :P
2018 01 19
Zadovoljna sam saradnjom ako je zadovoljna i druga strana. Naravno, ima i onih koji nikad nisu zadovoljni, jer im nesto ne stoji kako su zamislili, a zamisljaju sebe drugacije. Ovo je sajt razbibrige i kupoprodaje na nivou nizih cena i polovne robe, pa se u skladu sa tim treba ponasati i ne glumiti glamur na sajtu. Ako si dosao da prodas, daj potrebne informacije.
2018 01 19
1 2