Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je adminu u interesu da se ne znaju pravi podaci prevaranata

Kao što većina devojaka zna Nekada smo imale temu, ja je otvorila, gde smo stavljale podatke prevaranata, imena i prezimena, gradove odakle su pa smo možda malo lakše mogle da izlazimo na kraj da fukarama Admin je zaključao tu temu Napravio novu, takodje zaključanu gde je prekopirao iz prethodne ali tako da se ne vidi ni početak ni kraj pa ni mi koji smo bili upoznati sa podacima ovih opštepoznatih lopova i prevaranata nismo mogli da pohvatamo šta je šta Prevaranti kao pečurke niču svaki dan, operišu non stop, a više nema načina da ih jasno i glasno etiketiramo ne bi li bar nekako onemogućili njihov "rad"
2018 03 10
Podaci koji su javni su ime, prezime, adresa i broj fiksnog, sto se moze videti na sajtu Bele strane. Pa ne delimo njihov JMBG ili broj licne karte. Tako da to sto je nama vazno je ono sto se salje pri slanju paketa, javno je i na netu - ime, adresa i br tel.
2018 03 10
Baš tako Zašto onda onemogućavati da se kasno vide tačni podaci dugogodišnjih preveranata ili ovih novih pametnjakovića koji reše da se obogate prevarama Treba ih jasno i glasno prozvati Po imenu i prezimenu, etiketirati Da se zna ko su i odakle su Da bar neko bude spasen i poštedjen ako već nema sistema na sajtu a ni pravne države koja bi stala na put ološu
2018 03 10
Slazem se! Kad vec sajt nema izgradjen sistem koji bi nas zastitio od takvih i kad vec ovde kupujemo, menjamo i prodajemo na sopstvenu odgovornost onda barem pustite da se same organizuejmo i zatitimo nekako! :|
2018 03 10
Jedino ostaje ona koju je admin otvorio 2013 i u kojoj se iznose podaci Takve teme su vrlo korisne, cak treba da omoguce da budu preglednije radi lakseg snalazenja, posto prevaranata, sto novih, sto povratnika ima mnogo :/
2018 03 10
Najgore je to sto ce se uvek neko naci ovde da nas prevari na bilo koji nacin . Da tvrdi da je nesto novo ,a kad stigne vidi se da je bas iznoseno . I sta da radimo ? Ja sam 2 puta precutala . Ali ,necu vise . Ja sam i prodavac i kupac ovde . I treba mi zastita ,kao i svima nama . A zastitu nemamo nikakvu ,sem nase procene .
2018 03 11
Tu se vidi realno da su devojke ostecene . Ovo je strasno .. I niko ne reaguje . Ne treba da se cuti . Verujem da mnogi cute bas iz straha da ne bi dobili negativnu ocenu . Ja sam par puta precutala i vise necu . Egzistencija mi ne zavisi od ove prodaje ovde. Ali ,generalno sam eazocarana u ceo ovaj sajt .
2018 03 11
Uzas sta se desava!
2018 03 11
I ko je ta osoba pod imenom Nevena.mitic? Koje je njeno ime i prezime, adresa i broj tel? Zasto neko ne pita devojke koje su preverene? Zato ne kontaktiraju admina?
2018 03 12
A Admin ce da odgovori ,ako odgovori
2018 03 12
Tema je bila zaključana I kad ste prepisivali podatke iz stare teme ja sam Vam poslala poruku da izmedju podataka prevaranata stavljate razmake bar dva reda Ovako se ne vidi jasno gde počinju jedni a završavaju drigi podaci
2018 03 12
sada je prepravljeno, hvala na tome Jako je bitno da se lepo i jasno vide svi podaci prevaranata pa ako jedna devojka bude "spašena" uradili smo dobru stvar
2018 03 12
Bez ljutnje Svi imamo isti interes da zaustavimo prevarante...možda je to nemogće ali bas da pokušamo da ih onemogućimo Svesni da nije moguće da samo jedna osoba isprati sve šta se dešava i na vreme reaguhe blokiranjem i mi ostali članovi se trudimo da učestvujemo i pomognemo Baš iz tog razloga me interesuje zašto se blokiraju nalozi koji su se bavili tim "istragama" i etiketiranjem preveranata
2018 03 12
Blokirani su samo nalozi koji su lično tražili da im profil bude blokiran i obrisan.
2018 03 13
Pa da, toliko o tome.... pffff
2018 04 02