Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Pogledajte nalepnicu molim Vas. Paket nije otvaran. Vidi se na nalepnici datum slanja 07.03. Mislim da bas ne mogu to falsifikovati u Posti.
2018 03 19
> Prase021: > > LoolaA: > > I evo konacno dokaza, crno na belo, da Lelica nije ni videla paket, a kamo li da ga je otpakovala kao sto je rekla, jer se vidi da paket nije otvaran > Zar zaista mislis da bi Posta dozvolila da se paket salje otpakovan? Verovatno su ga u posti opet zapakovali. Znaci Vi verujete da je devojka koja je prodala kremu otvarala paket? Ja sam od pocetka znala da clanica koja je prodala nije ni videla paket a jos najmanje da ga je otvarala JER TO NIJE DOZVOLLJENO, LAGALA JE.. A u posti nisu mogli nikako da ga prepakuju jer svaka posiljka ima svoj broj za pracenj, tacnije kod, koji vidite da je prelepljen preko kese, sa svim licnim podacima primaoca i posiljaoca.. da to moze tako da se radi, da se stampaju dupli kodovi i otvaraju paketi, onda bi svako mogao svaciji paket da otvori i onda ga lepo prepakuju i gotovo.. TO NIJE MOGUCE..
2018 03 19
> LoolaA: > > Prase021: > > > LoolaA: > > > I evo konacno dokaza, crno na belo, da Lelica nije ni videla paket, a kamo li da ga je otpakovala kao sto je rekla, jer se vidi da paket nije otvaran > > Zar zaista mislis da bi Posta dozvolila da se paket salje otpakovan? Verovatno su ga u posti opet zapakovali. > Znaci Vi verujete da je devojka koja je prodala kremu otvarala paket? Verujem da jeste a moguce da gresim. Svakako ne verujem nikome slepo kao sto se ovde radi. Nije mi mnogo toga logicno u ovoj prici tj. ovoj temi, niti bih znala kome da poverujem, suplje na sve strane.
2018 03 19
Pa na zalost gresite, jer to nije moguce.. Paket treba prvo da se preuzme i potpise pa tek onda moze da se otvori.. U svakoj posti mozete da se informisete..
2018 03 19
Eno slikala sam Vam datum sa nalepnice da se vidi da paket nije prepakivan, poslat 07.03. Nije ga otvarala.
2018 03 19
Predlažem da ovako neotvorenpaket odnesete u neku parfimeriju gde možete dobiti tester te kreme i zamoliti da Vam prodavačica uporedi kreme . Uslikajte sav taj proces , teksturu i boju kreme i nek ona pokaže da li su iste ili ne. Usput častite prodavačicu za pomoć i nemojte joj slikati lik. Očigledno je da paket nije otvaran - signature na njemu pokazuju da je odbijen prijem paketa. Mnogo godina sam na Limundu , punomirisu, KP , sad i ovde i UVEK ovako izgleda kad neko ne želi da preuzme paket , tvrdim kao nepristrasni posmatrač . Ne znam da li je u kremi isti sadržaj koji je i poslat prvi put od strane prodavca .. to je diskutabilno u ovoj temi . Naravoučenije: Kreme kupujte samo original zapakovane u kutiju i foliju. Sve probano , otvarano nosi ovaj rizik. Pa tako rizikujete na ličnu odovornost + možete dobiti uz kremu i mikroorganizme koji će procvetati na vašoj koži .. na žalost . Ali nije ni fer uvaljivati nešto - to je već stvar ličnosti i moralnih osobina. Ovde je teško presuditi .. :( Baš haos.
2018 03 20
Citala sam post o mindjusama, tesko je stati na bilo ciju stranu kad se to ne moze dokazati, svesna sam. Kao sto sam ranije napisala, kupovina kozmetike je kupovina macke u dzaku, izvukla sam pouku. Nazalost, vremena za snimanje nemam tako da ovde prekidam. Htela sam da pokazem ono sto jedino mogu, da je slagala da je preuzela paket i otvorila pred postarom utvrdila da sam ja prepakivala i vratila ga, zbog cega mi je dala negativnu, isto kao sto nije ispostovala dogovor i vratila mi novac. Postarina me je sveukupno izasla 520 dinara, a ovaj hir 3000.
2018 03 20
Ali kome vise Sanja da se dokazuje, kad ispada iz svega da je ipak prevarena? Ja sam prva rekla da je Danijela bas hvaljen prodavac ali sto se upetljala u lazi, sto je rekla da je u kremu stavljena druga, i meni najgore sto je izlozila Sanju troduploj postarini? Ako je vec znala da nece preuzeti.. Svaki dan po vise tema o prevarama, prodaja stala, samo prevarare nicu, a ovo je bio divan sajt pre par godina.
2018 03 20
> DesireMe: > Ali kome vise Sanja da se dokazuje, kad ispada iz svega da je ipak prevarena? Ja sam prva rekla da je Danijela bas hvaljen prodavac ali sto se upetljala u lazi, sto je rekla da je u kremu stavljena druga, i meni najgore sto je izlozila Sanju troduploj postarini? Ako je vec znala da nece preuzeti.. Svaki dan po vise tema o prevarama, prodaja stala, samo prevarare nicu, a ovo je bio divan sajt pre par godina. Ranije nisam uopste pratila forum, nisam imala problema. Vidim i ja da je puno tema, ne znam kako je bilo ranije.
2018 03 20
E, drage moje, ovde nisam dugo ,ni dve godine.Za ovo vreme bilo je tu i tamo dobro, u zadnje vreme , za 10 dana, dobila sam 3 puta parfem koji je ili neipravan ili kopija dva su od clanica sa dosta prodaja a jedan od clanice sa 19 pozitivnih, imenovacu zadnju a prve dve necu jos uvek jel pokusavam da resim problem, ukoliko ne resim imenovacu i njih.Clanica Angel888 mi je prodala Chanel koji je bio sa kutijom, zamolila sam da ga sacuva par dana pa cu ga uplatiti kada stignem iz Nemacke, posle toga su usledili pozivi i poruke gde smo se dogovorili da je sigurna kupovina, cim sam stigla uplatila sam i poslala je posle par dana, ali bez kutije, medjutim on nije ono sto ja imam nesto mu fali, miris cudan.Poslala sam poruku da nesto nije u redu gde mi je odgovorila da ce mi refundirati novac, ja sam trazila njene podatke da ga mogu poslati medjutim ona me ignorise.Sacekam jos par dana i opet joj pisem, gde mi ona odgovori da sam luda i da ko zna sta sam ja uradila sa parfemom i da je ona pravnik i da je ne uznemiravam, prijavice me.Obratila sam se Adminu i briga ga, ne odgovara ,ja nisam dala negaativnu jel tek sad znam da ona nema nameru da resimo problem a znam da ce mi dati osvetnicku negativnu, ovde su svi pravnici kada varaju, kaljaju to casno zvanje....
2018 03 20
> IvanaGak: > E, drage moje, ovde nisam dugo ,ni dve godine.Za ovo vreme bilo je tu i tamo dobro, u zadnje vreme , za 10 dana, dobila sam 3 puta parfem koji je ili neipravan ili kopija dva su od clanica sa dosta prodaja a jedan od clanice sa 19 pozitivnih, imenovacu zadnju a prve dve necu jos uvek jel pokusavam da resim problem, ukoliko ne resim imenovacu i njih.Clanica Angel888 mi je prodala Chanel koji je bio sa kutijom, zamolila sam da ga sacuva par dana pa cu ga uplatiti kada stignem iz Nemacke, posle toga su usledili pozivi i poruke gde smo se dogovorili da je sigurna kupovina, cim sam stigla uplatila sam i poslala je posle par dana, ali bez kutije, medjutim on nije ono sto ja imam nesto mu fali, miris cudan.Poslala sam poruku da nesto nije u redu gde mi je odgovorila da ce mi refundirati novac, ja sam trazila njene podatke da ga mogu poslati medjutim ona me ignorise.Sacekam jos par dana i opet joj pisem, gde mi ona odgovori da sam luda i da ko zna sta sam ja uradila sa parfemom i da je ona pravnik i da je ne uznemiravam, prijavice me.Obratila sam se Adminu i briga ga, ne odgovara ,ja nisam dala negaativnu jel tek sad znam da ona nema nameru da resimo problem a znam da ce mi dati osvetnicku negativnu, ovde su svi pravnici kada varaju, kaljaju to casno zvanje.... Fascinantno, svaka druga clanica ovde je pravnica a ona koja nije udata je za pravnika xD
2018 03 20
Paket očigledno nije otvaran, jer da jeste - bio bi dodatno lepljen u pošti, što bi se videlo. Prodavac je lagao i kupac je platio 3 poštarine. Ovo je crno na belo. E sada da li je krema original, da li se razlikuje od testera ili je nešto drugo u boci ne možemo da znamo, ali možemo sa sigurnošću da tvrdimo da je prodavac rekao da će uvažiti reklamaciju pa je odbio paket čime je kupac prevaren za još jedan iznos poštarine. Ovo je za negativan utisak.
2018 03 20
Ovo je prvi put da na dve teme o prevarama komentarišem na forumu , trudim se da realno procenim i budem objektivna ali za LAGANJE da je nešto radjeno a nije ( otvaranje paketa ) sve sa detaljnim opisom kako je otvarano (???) a zatim stiže dokaz , paket gde se vidi da NIJE otvarano - po meni treba ogromna negativna ! Realno , niko ne može da otvori paket post ekspresa pre plaćanja kuriru. Niko! *Moj kurir donosi meni ( i odnosi pakete) godinama , od 2008 sam aktivna na net kupovini-prodaji (Limundo) , rekla bih da smo već dobri prijatelji , zamolim ga da me sačeka da se vratim s posla ili mi donese u školu umesto na kućnu adresu .. U principu sve može ali da mi da da otvorim paket pre plaćanja , nema šanse!!! Pitala ga ja, nije da nisam .. Odgovor je da on tada mora da piše zapisnik o nedozvoljenom postupku ( ako mu otmem paket i brzotrčeći otvorim pustivši i psa na njega .. :') :') :D ) . Čovek bi snosio i posledice na poslu. *Dakle, laž ! Utisak: negativan zbog nepreuzimanja paketa tj laži. *Zaključak: Ovde nedostaje pravna služba pa predlažem da se svi muževi pravnici i drage članice pravnice udruže i naprave posebnu grupu za pomoć članovima kad ih ima toliko .. :) Haha.. @bloodytears , odlično zapažanje .. A šta s pravnicima koji lažu ??? ;)
2018 03 20
Eto prvi put da se slozimo u necemu Marylin, ne treba kupovati kozmetiku onlajn, barem ne onu za lice.
2018 03 20
Bas mi je zao sto ste morali da placate postarinu i sto vas je sve mnogo kostalo, a povrh svega ste dobili negativnu :( osecala sam da ste bili u pravu od samog pocetka, i volela bih da povratite svoj novac :/ i da se clanice koje varaju sankcionisu na vreme dok jos nekog nisu prevarile jer mnoge od njih nece prepoznati da su kupile fake proizvod...bezobzirno ponasanje clanice i sumnje o prepakivanju su mi dovoljan razlog da to zakljucim .... Probajte da povratite novac!
2018 03 20
1 2 ... 11 12 13 14 15 16