Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Instagram?

Zdravo svim članicama i članovima. Pored toliko negativnih tema, mogli bi da pišemo malo o nečemu zanimljivijem Zanima me da li se pratite medjusobno na instagramu? Ako neko želi neka ostavi u temi kako je upisan/a da se zapratimo, pozz svima :)
2018 04 24
Hahaha htela sam da postavim tu temu i pretekla si me. Samo moja bi bila malo drugacije formulisana. :) Kako ide prodaja na instagramu? :) Dok sam pravila profil,primetila sam da ima dosta clanica odavde profile za prodaju tamo. :) Moj je @butik_krpica, pa ko zeli neka zaprati,uzvraticu :)
2018 04 24
instagram.com/maderoterapija ❤❤❤
2018 04 24
wesninormaric <3 <3 <3
2018 04 24
Super tema :) ja sam 2samomame ;) a tufna nakit mislim da znam sa fba simpatične stvarčice 🤗
2018 04 24
> DzoDzo: > instagram.com/maderoterapija > ❤❤❤ Jedno pitanje-pretpostavljam da je maderoterapija kontraindikovana kod ljudi sa prosirenim venam?
2018 04 24
> xsantipa: > > DzoDzo: > > instagram.com/maderoterapija > > ❤❤❤ > Jedno pitanje-pretpostavljam da je maderoterapija kontraindikovana kod ljudi sa prosirenim venam? zavisi od stepena. Posto se postize prirodni termoefekat, nije problem, ali ne mogu reci napamet nista dok ne vidim stanje :)
2018 04 25
> DzoDzo: > > xsantipa: > > > DzoDzo: > > > instagram.com/maderoterapija > > > ❤❤❤ > > Jedno pitanje-pretpostavljam da je maderoterapija kontraindikovana kod ljudi sa prosirenim venam? > zavisi od stepena. > Posto se postize prirodni termoefekat, nije problem, ali ne mogu reci napamet nista dok ne vidim stanje :) Hvala na odgovoru,draga! Ako se budem usudila,mozda se i vidimo😊
2018 04 25