Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Precenjeno... part 2

S obzirom da je neko obrisao moju temu, a ne znam zašto ja ću da se nadovežem. Naime, videla sam kod mnogih članica da preprodaju Avon proizvode. Tipa prodaju parfem koji je u avonu max 500din, a ovde traže 1000. Zato uvek prvo pogledajte katalog. Pozz
2019 01 17
> Zlatana: > Jadno stvarno. Zar ne? Nasla kako da namakne neki dinar, da se neko zezne. Lepo narucila sa sajta 2 haljine dobila besplatnu postarinu i da zaradi za jos 2 haljine. Cujes iz limitirane serije xaxa, a na sajtu na snizenju.
2019 02 01
> Zlatana: > Jadno stvarno. Šta je jadno?... Nije, idi pa kupi ili naruči po sniženoj ceni. Na konju se bre devojko. Ma jaoooo, jadna ja, ja kupila po punoj ceni x-)
2019 02 02
Sarađivala sam i sa Marijanom i, sa Andrijanom, nisu osta osoba, niti su devojke iz istog grada
2019 02 02
Ja nisam ta Andrijana. Hvala DD, imam samo jedan jedini profil sa koga pisem. Cak i da si kupila po punoj ceni sto sumnjam, opet spadas u precenjeno. I to 100%:)
2019 02 02
Hahaha ne vredi se raspravljati! Neka uziva ona u tom novcu neka je... 😂
2019 02 02
Xexex ma presmesno jao, mene bi bilo sramota da se pojavim ovde....
2019 02 02
> MARIJANA832: > Xexex ma presmesno jao, mene bi bilo sramota da se pojavim ovde.... Ma,ima nas raznih..😆
2019 02 02
> emushka: > > Zlatana: > > Jadno stvarno. > Šta je jadno?... Nije, idi pa kupi ili naruči po sniženoj ceni. Na konju se bre devojko. Ma jaoooo, jadna ja, ja kupila po punoj ceni x-) Devojko mene briga bas sta si ti i gde kupila , nisam ti kriva sto te devojke napadaju zbog predmeta
2019 02 02
> Zlatana: > > emushka: > > > Zlatana: > > > Jadno stvarno. > > Šta je jadno?... Nije, idi pa kupi ili naruči po sniženoj ceni. Na konju se bre devojko. Ma jaoooo, jadna ja, ja kupila po punoj ceni x-) > Devojko mene briga bas sta si ti i gde kupila , nisam ti kriva sto te devojke napadaju zbog predmeta Ko me napada?! :D :D :D
2019 02 02
Ako si tako dobra dusa zasto je prodajes po 100 procenata vecoj ceni, pokusavas da namaknes neki dinar na sajtu za razmenu i brukas se, bolje ti skloni svoje predmete....
2019 02 02
Nemoj da se branis zaista bolje da si iskulirala temu ovako si se ukopala. Ako krsim pravila neka, ali ti toliko da se blamiras da zickas.... A ja cu ispraviti profil, imam taman i kupca...
2019 02 02
PS Kada me onako dobro bude izrazapinjale, izolajavale, i budem baš prva i jedina ispala na sajtu... e tada ću da okačim račun. Malo vas je do sada. Očekujem one koje su apsolvirale forumašenje :P
2019 02 02
> MARIJANA832: > Nemoj da se branis zaista bolje da si iskulirala temu ovako si se ukopala. Ako krsim pravila neka, ali ti toliko da se blamiras da zickas.... > A ja cu ispraviti profil, imam taman i kupca... Ne znaš me pa zato i ne znaš da se ne branim.... ja sve vreme čekam, a ono samo TI i blablabala.... Ajd, dosadno je i tupavo ovo što radiš.
2019 02 02
Ne razumem cemu sve ovo vodi,ako imas taj racun postavi ga u komentaru i zavrsi sa svim ovako ces se posvadjati sa pola sajta,svaka tema na forumu zavrsi svadjamaa
2019 02 02
1 2 3 4 5 6 ... 61