Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zoran Kesič i fantom iz Hercegovačke

Za mene si pilence ,ja sa 77...
2018 05 11
Ja sam ''76. Obozavam Laneta Gutovica
2018 05 11
> jacaikaja: > Ja sam ''76. Obozavam Laneta Gutovica Imali su roditelji na VHS—u, čuveni Kabare, volela sam da gledam kao klinka, iako mi, zapravo, ništa nije bilo jasno. Danas kad pustim da gledam na YT, potpuno drugačiji utisak, naravno :)
2018 05 11
> Debela_devojka: > > jacaikaja: > > Ja sam ''76. Obozavam Laneta Gutovica > Imali su roditelji na VHS—u, čuveni Kabare, volela sam da gledam kao klinka, iako mi, zapravo, ništa nije bilo jasno. Danas kad pustim da gledam na YT, potpuno drugačiji utisak, naravno :) I moj omiljeni deo: ,,Ja sam se obrijao tim brijačem, sve balerine sam obrijao tim brijačem, ovaj linoleum sam isekao tim istim brijačem bio je oštar, sad je tebi odjednom tup!“ x-) x-)
2018 05 11
I Vesnu Trivalic obozavam, podrazumeva se 🙂 Oni su legende. Kesic mi je malo nadmen, Ivanovic poceo da preteruje. Gutovic ima stav, harizmu, jako inteligentan, mudar..dupli lav 😉
2018 05 11
Ni meni Ivanovic ne lezi nesto,...naravno u moru odvratnih voditelja i emisija danas on je cudo ,:)
2018 05 11
> Debela_devojka: > > jacaikaja: > > Ja sam ''76. Obozavam Laneta Gutovica > Imali su roditelji na VHS—u, čuveni Kabare, volela sam da gledam kao klinka, iako mi, zapravo, ništa nije bilo jasno. Danas kad pustim da gledam na YT, potpuno drugačiji utisak, naravno :) Ja kao dete sam obozavala Sedmoricu mladih i naravno omiljeni lik Jova Radovanovic....Pokusavala sam detetu da pustam njihove pesme...dobro sam morala da mu ispiram mozak,da bi mu se svidelo :') :') :')
2018 05 11
> jacaikaja: > I Vesnu Trivalic obozavam, podrazumeva se 🙂 Oni su legende. Kesic mi je malo nadmen, Ivanovic poceo da preteruje. Gutovic ima stav, harizmu, jako inteligentan, mudar..dupli lav 😉 U, a meni je Lsne malo bahat, imala sam priliku da ga sluzim . Svi su oni privatno drugaciji
2018 05 11
> jacaikaja: > Ja sam ''76. Obozavam Laneta Gutovica O koleginice ,:) Po nacinu komunikacije(ne mislim pametna glupa)..nego vise po retorici sam mislila da vecina ovde je mnogo mladja od mene...sem Debela_devojka za nju sam mislila da smo negde tu...ali eto ima nas ,:)
2018 05 11
'82. :")
2018 05 11
Šarenoliko :D
2018 05 11
> Debela_devojka: > Šarenoliko :D Ja za to kazem "mesano meso' :')
2018 05 11
Ali, ja imam i velike cerke, pa moram da budem malo mladalacki nastrojena, da budem u toku svega 😂
2018 05 11
> LadyBlye: > > *STARS*: > > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) > Menjaj vreme za nedelju ;-) > :-* Ne,menjam za subotu u 19:00 dok svi cekaju Kesica i spremaju se za izlazak ;)
2018 05 11
> *STARS*: > > LadyBlye: > > > *STARS*: > > > Bojkotujem Kesica ,jer mi upada u termin na " nacionalnom" sajtu x-) > > Menjaj vreme za nedelju ;-) > > :-* > Ne,menjam za subotu u 19:00 dok svi cekaju Kesica i spremaju se za izlazak ;) Joj, ko se sprema za izlazak subotom,zavidim mu vrlo
2018 05 11