Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kuliranje poruka, nova moda?

Drage devojke , poslala sam poruku clanici sa dooooosta pozitivnih utisaka, medjutim, ona nece da me udostoji odgovora. Cekala sam strpljivo dva dana da joj opet posaljem, iako je ona u medjuvremenu bila aktivna , pa cak i postavljala nove predmete. Dan peti, ne odgovara mi, iako sam joj napisala da bih kupila predmet odmah.... Nova moda, ne razumem? Treba neko da moli za odgovor? :/
2018 06 07
Tako to ide kad si bas odlucna da kupis neki predmet. I meni se desavalo isto vise puta...
2018 06 07
> MSlovenac: > Drage devojke , poslala sam poruku clanici sa dooooosta pozitivnih utisaka, medjutim, ona nece da me udostoji odgovora. Cekala sam strpljivo dva dana da joj opet posaljem, iako je ona u medjuvremenu bila aktivna , pa cak i postavljala nove predmete. Dan peti, ne odgovara mi, iako sam joj napisala da bih kupila predmet odmah.... Nova moda, ne razumem? Treba neko da moli za odgovor? :/ A,mozda je do samoga sajta,jer citala sam u jednoj temi da se clanice zale da ne mogu da procitaju poruke,naime vide da ih imaju u inboksu,a ne mogu da ih otvore. Pojedine clanice ne mogu da postave nove predmete,ne mogu da pregledaju slike,ja ne mogu da oznacim prodate predmete. Prosto sajt zadnjih dana ne funkcionise . Pa mozda je ipak to u pitanju,a ne ignorisanje poruka,jer po nekoj logici ako je oglasila predmet za prodaju sto da Vam ne odgovori i da dogovorite kupoprodaju.
2018 06 07
MSlovenac, nije nova moda, stara je :) Desava se odavno.
2018 06 07
MinaMasa - uzas, ne razumem takve osobe, ako prodajes ogasi se, bekni, osecam se glupo stvarno :')
2018 06 07
> MSlovenac: > Drage devojke , poslala sam poruku clanici sa dooooosta pozitivnih utisaka, medjutim, ona nece da me udostoji odgovora. Cekala sam strpljivo dva dana da joj opet posaljem, iako je ona u medjuvremenu bila aktivna , pa cak i postavljala nove predmete. Dan peti, ne odgovara mi, iako sam joj napisala da bih kupila predmet odmah.... Nova moda, ne razumem? Treba neko da moli za odgovor? :/ Meni se to desavalo vise puta..identicna prica...Negde mislim da je taj predmet prodat a da sluzi samo za raklamu..... Nemam drugo objasnjenje da se posalje vise puta poruka,a da se ne odgovori,posebno ako ste bas zagrejan kupac....Svima je ovde interes da prodaju
2018 06 07
jelena2606- pri tom, ta ista clanica je dobila utiske danas i juce, znaci da je sigurno poruku videla, nema sanse da nije ako je sa tim devojkama ostvarila saradnju, jer kako bi i dobila nove ocene? Ne dolazi mi u glavu takvo ponasanje.
2018 06 07
> MSlovenac: > Drage devojke , poslala sam poruku clanici sa dooooosta pozitivnih utisaka, medjutim, ona nece da me udostoji odgovora. Cekala sam strpljivo dva dana da joj opet posaljem, iako je ona u medjuvremenu bila aktivna , pa cak i postavljala nove predmete. Dan peti, ne odgovara mi, iako sam joj napisala da bih kupila predmet odmah.... Nova moda, ne razumem? Treba neko da moli za odgovor? :/ 100% prodat predmet,sluzi kao reklama
2018 06 07
*STARS* - ako je tako stvarno, nemam komentar. Cist bezobrazluk. :@
2018 06 07
Da, da, ima toga...Ja sam pre oko mesec dana pitala jednu clanicu za senku, City color mono, 100 din je bila, i ona me lepo iskulira i posle mojih nekoliko javljanja. Da li sam je uvredila time sto sam samo to htela sa njenog profila ili je predmet prodat, ostace vecita misterija :D Jednom me je devojka pitala za razmenu, ja je lepo pitam sta joj se od mojih stvari dopalo (jer sam je nekad ranije pitala za razmenu i tad mi je rekla da ili ne zeli razmenu ili nista nije nasla, ne secam se tacno), cisto da znam sta da gledam jer mi je nekoliko njenih bilo u omiljenim. Ulazila ona na sajt, ubacivala nove stvari, ni traga ni glasa od nje. Ja je podsetim na to, opet nista. Razmisljam, brate mili, pa sto uskaces sama sebi u usta? Ali dobro, sta da se radi. S druge strane, saradjivala sam sa dve "ozloglasene" clanice sa kojima je ta prva saradnja super prosla. Doduse, pokusah razmenu sa jednom od njih nesto kasnije, ali je dobila blok pa nista ne bi :) #memoaredapisem :')
2018 06 07
I to sam se jos premisljala izmedju dve tunike i odaberem ovu za koju nemam nikakav odgovor dok je prva bila odmah prodata, oooo zivote spustena roletno ,:)
2018 06 07
MSlovenac, hahhaha, bukvalno :D
2018 06 07
To se i meni desilo, sa tim da sam ja posle nekog vremena odustala od te stvari, jer sve ima svoje zasto... :) A neka moja logika je da neke clanice drze stvari cisto da privuku da im se pogleda profil. A sa profila pola stvari nije na prodaju... ili kad pitas prodato je, a stvar stoji jos naredna 3 meseca... A sto je rekla jedna clanica vec, to je stara moda. :)
2018 06 07
> *STARS*: > > MSlovenac: > > Drage devojke , poslala sam poruku clanici sa dooooosta pozitivnih utisaka, medjutim, ona nece da me udostoji odgovora. Cekala sam strpljivo dva dana da joj opet posaljem, iako je ona u medjuvremenu bila aktivna , pa cak i postavljala nove predmete. Dan peti, ne odgovara mi, iako sam joj napisala da bih kupila predmet odmah.... Nova moda, ne razumem? Treba neko da moli za odgovor? :/ > 100% prodat predmet,sluzi kao reklama Pa sta bi drugo bilo? Svi smo ovde da prodamo nesto,cim vidis poruku u inbox odgovaras da kupac ne odustane,a njoj kao nije stalo,nije nego. ...voli da kaci stvari,pola sata po komadu,al bas je mrzi da odgovori na poruku😁😁😁
2018 06 07
Ja prva ne mogu da udjem u poruke da odgovorim , baguje dosta i slike nece da mi otvori, samo naslovne, prve...
2018 06 07
1 2