Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim za objasnjenje:-))

Termin moderno i samo moderne stvari..Sta bi to tacno trebalo da bude?....Klasik starke su jos postojale 1970...i sada se nose.Da li su one moderne ili nisu?...Sada se nose pantalone sa visokim strukom tri servrt siroke...moja svekrva ih ima 4 komada od pre 30 godina.Da li da ih stavim kao moderne?Haljne kosulje cvetne...takodje ima moja svekrva.i njene vrsnjakinje....isto imaju jedno 30-40 god.Pa molim vas ako neko moze da mi obrazlozi sta je termin moderno i samo moderno.?...
2018 06 11
> jelena2606: > Termin moderno i samo moderne stvari..Sta bi to tacno trebalo da bude?....Klasik starke su jos postojale 1970...i sada se nose.Da li su one moderne ili nisu?...Sada se nose pantalone sa visokim strukom tri servrt siroke...moja svekrva ih ima 4 komada od pre 30 godina.Da li da ih stavim kao moderne?Haljne kosulje cvetne...takodje ima moja svekrva.i njene vrsnjakinje....isto imaju jedno 30-40 god.Pa molim vas ako neko moze da mi obrazlozi sta je termin moderno i samo moderno.?... Citiram pitanje i postavljam isto :D
2018 06 11
Znala sam da ces ti biti prva ... :') :') :') Pa evo obe cekamo odgovor ,:)
2018 06 11
I ja cekam odgovor ☺
2018 06 11
Hahaha... Svaki put se nasmejem kada pročitam tako nešto. I da, pitam se uvek sta im to znaci. Ja npr iskopam neku stvar koju nisam nosila par godina i redovno mi se dešava da me, na poslu, pitaju gde sam kupila. Jesam li tada bila demode ili više koraka ispred modernih :') :') :')
2018 06 11
Pa ja postavih ovo pitanje bez imalo sarkazma ,:) Mislim mogla bih da nabrajam sta se nosilo pre 30-40 god. i sada do prekosutra., Mogu i da spomenem mini haljine sa resama,pa da li je moderna? ..Ona je inace fazon iz 20-ih godina proslog veka!...Vise puta vidim u podforumu trazim...I mnogo puta odustanem od ponude ne znajuci sta je to tacno moderno ,:)
2018 06 11
Baš si moderna, mačko, majke mi
2018 06 11
> jelena2606: > Termin moderno i samo moderne stvari..Sta bi to tacno trebalo da bude?....Klasik starke su jos postojale 1970...i sada se nose.Da li su one moderne ili nisu?...Sada se nose pantalone sa visokim strukom tri servrt siroke...moja svekrva ih ima 4 komada od pre 30 godina.Da li da ih stavim kao moderne?Haljne kosulje cvetne...takodje ima moja svekrva.i njene vrsnjakinje....isto imaju jedno 30-40 god.Pa molim vas ako neko moze da mi obrazlozi sta je termin moderno i samo moderno.?... Ako si napisala- Neka si! BRAVO 👏👏👏 Lično, bljuje mi se u mlazovima kada pročitam ono "NUDITE MI SAMO MOOOODEEERNEEE STVARI" :') :') Za svakoga je pojam "moderno" sasvim drugačiji, isto toliko koliko su i ukusi različiti- "Reče Đavo i sede u trnje!"... :') :')
2018 06 11
> Debela_devojka: > Baš si moderna, mačko, majke mi Će nam bude MODERAN rejting... Hahaha :') :') :')
2018 06 11
@LadyBlye...Pa stvarno vise ne kapiram...moda se vrti u krug!...Sve ovo sto je moderno sada imaju nase bake u ormanu..te cvetne i ne cvetne kosulje-haljine i te pantalone,plisirane suknje i jos gomilu stvari ,ko ce sve da nabroji...Stvarno ,ali stvarno ne razumem!!
2018 06 11
> jelena2606: Vise puta vidim u podforumu trazim...I mnogo puta odustanem od ponude ne znajuci sta je to tacno moderno ,:) Ponudila bih nesto, ali bojim se da ne vicu na mene jer nije moderno :/ :P
2018 06 11
> jelena2606: > @LadyBlye...Pa stvarno vise ne kapiram...moda se vrti u krug!...Sve ovo sto je moderno sada imaju nase bake u ormanu..te cvetne i ne cvetne kosulje-haljine i te pantalone,plisirane suknje i jos gomilu stvari ,ko ce sve da nabroji...Stvarno ,ali stvarno ne razumem!! Ima vajde i od bakuta ;) Naravno da te razumem, ali ove koje SADA pišu NUDITE MI SAMO MODERNE STVARI, zapravo trebaju preformulisati potražnju u NUDITE MI FANCY STVARI, jer: OOOGROOOMNAAA JE RAZLIKA IZMEĐU *MODERNOG* I *FANCY*... Slažete li se? Po mom nekom skromnom mišljenju, moderno je jednostavno moderno, tj. nešto lepo što goooodiiinaaamaaa ne gubi na svojoj lepoti, izgledu..dok je FANCY nešto tzv. "Traljavo, isfurano, kič", što vremenom svakako "bleđi", i nema baš neku veću vrednost... ;) 'Nako usput, neću ama baš NIKOME da se izvinjavam, jer ipak SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE STAVOVE, UKUSE, MIŠLJENJA i sl.- zar ne? :)
2018 06 11
> Marija-Maja: > > jelena2606: > Vise puta vidim u podforumu trazim...I mnogo puta odustanem od ponude ne znajuci sta je to tacno moderno ,:) > Ponudila bih nesto, ali bojim se da ne vicu na mene jer nije moderno :/ :P Nemo' se plašiš... Ima ovde i nas koji vole ono "manje" mooodeerrrrnooo ;) x-) Nudi ti slobodno, pa kom dobro- kom nije..JUST IZZY ;) :*
2018 06 11
Da, nudite mi fensi šmensi of šolder, head and shoulder :D Ja bih ovako preformulisala, nudite mi klasične stvari, to je uvek moderno.
2018 06 11
Devojka tražila belu košulju, ja joj ponudim belu košulju. ,, Mislila sam na neku moderniju, ono što se sad nosi''(?) Wtf??? :D
2018 06 11
1 2