Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim za objasnjenje:-))

Možda do kolena?
2018 06 11
> Debela_devojka: > Devojka tražila belu košulju, ja joj ponudim belu košulju. ,, Mislila sam na neku moderniju, ono što se sad nosi''(?) Wtf??? :D Armani-Đogani...sestro slatka, samo neka šlašti i sija, i neeenkaaa jeee usko toliko da ne mož' da dišeš.. :') :')
2018 06 11
> srebrna: > Možda do kolena? Eeee, treba to da se podvije- valja "klečati" a ne oštetiti MODERNU STVAR :') :') :') IJUUU ALA SAM ZLLLLAAAA hahaha :') :') :')
2018 06 11
@Debela_devojka..Moram da napisem ono sto smo uradilae...Smejala sam se pola dana....Clanica trazi neke farmerke tipa xxs i 25 "pretecih poruka" tipa nista demode ,nikako ovo! ,ono!..samo i iskljucivo!!!Debela i ja krecemo da ubacujemo ,totalno kontra.. :') :') :') :') :') :') Izbrisala je izbrisala ceo post i otvorila nov..sa dodatnim pretecim materijalom :') :') :')
2018 06 12
Ahahahahahah da,da,da , žeska je tražila skinny Xxs farmerke, ja ubacila neke niđe veze 3—4 pantalone :D pa , nervirao me stav, šta ću :D
2018 06 12
Inače, na ovu temu uvek mi prođe kroz glavu ona šaljiva slika: kolaž, sa jedne strane manekenka na pisti u cvetnoj haljini, dole piše Žan Pol Gotje 2015, druga slika 2 babe, jedna u haljini sa IDENTIČNIM dezenom i maramom i ispod piše: MOJA BABA 1945 :D :D :D
2018 06 12
Da, ova vidoka moda mi nikada neće biti jasna .. msm, wtf?? Razumem da je to samo za pistu, ali ne razumem poentu garderobe koja je samo zaa pistu
2018 06 12
> Debela_devojka: > Devojka tražila belu košulju, ja joj ponudim belu košulju. ,, Mislila sam na neku moderniju, ono što se sad nosi''(?) Wtf??? :D Cekaj..Stvarno si dobila takav odgovor na ponudu??
2018 06 12
Daaaaaaaaaaaa
2018 06 12
Eto nisam znala da su i košulje podložne tom ,,nekad i sad'' fenomenu
2018 06 12
Ma ne stvarno ne kapiram...Kada bih ja trazila belu kosulju ...u opisu bih kazala koji broj..eventualno jos neki detalj ako sam bas nesto specijalno smislila...Pa kacite sta hocete ,a ja cu da vidim sta mi se svidja...Pojam moderno je toliko relativan...I po meni je vrlo i nepristojno na takav nacin komentarisati...Dovoljno je"Hvala na ponudi ne odgovara mi"Cesto zagledam zene po gradu i stajling...po meni je tragican.Devojke kao iz fabrike da su izasle...U smislu klonova..Veoma retko vidim dobro obucenu zenu ili devojku koja iskace iz mase i nije fabricki model zene,a svi nesto tupe o modi .....I jos mi je fascinantno ,drndanje kada posalju nesto sto joj nije po ukusu ili nije iz njenog opisa....
2018 06 12
> Debela_devojka: > Eto nisam znala da su i košulje podložne tom ,,nekad i sad'' fenomenu Ni ja..Mislila sam da ima uska ,siroka,dugacka,sa karnerima,svecana,za plazu...i da ne nabrajam....Odnosno znam da postoji kroj i namena...A da postoji iskljucivo moderna bela ...za to ne cuh ,:) ,:)
2018 06 12
> Debela_devojka: > Eto nisam znala da su i košulje podložne tom ,,nekad i sad'' fenomenu Ni ja..Mislila sam da ima uska ,siroka,dugacka,sa karnerima,svecana,za plazu...i da ne nabrajam....Odnosno znam da postoji kroj i namena...A da postoji iskljucivo moderna bela ...za to ne cuh ,:) ,:)
2018 06 12
1 2