Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta je sa ljudima?!

Toliko sam poludela da moram da vam iskukam! Dogovaram se sa dve razlicite clanice za kupovinu sandala i suknje. Situacija prva- dogovorim se sve sa clanicom, ostavim podatke za slanje za suknjicu, kazem devojci da joj uplacujem novac sutra- PUFFFF, posle pola sata- SUKNJA JE PRODATA! Situacija druga- cekam podatke za uplatu za sandale i ne dobijam vec 2 dana, a clanica se redovno loguje! Pritom je zvucala bas super i normalno kroz komunikaciju. Za ovih par godina koliko sam na sajtu jos nisam dozivela ovakve uvrnute situacije, ne znam sta da mislim.
2018 06 14
Možda je devojka oglasila da je suknja prodata jer ste dogovorile saradnju , tj. možda je prodata tebi ? A ignorisanja ima koliko voliš , posebno za nas , nove članice sa malo ocena ........... u početku me je nerviralo - sada sam već navikla .... Nisam znala da se to dešava i starim članicama . Kada sam se tek registrovala , dok još nisam imala utiske , svidela mi se teksas suknja kod jedne članice ........... poslala sam joj poruku , ponudila da uplatim unapred novac na račun ali mi je devojka rekla da je suknja prodata . Suknja i dan-danas stoji na sajtu , nije oglašena kao prodata :)
2018 06 14
> MajaR38: > Možda je devojka oglasila da je suknja prodata jer ste dogovorile saradnju , tj. možda je prodata tebi ? > A ignorisanja ima koliko voliš , posebno za nas , nove članice sa malo ocena ........... u početku me je nerviralo - sada sam već navikla .... > Nisam znala da se to dešava i starim članicama . > Kada sam se tek registrovala , dok još nisam imala utiske , svidela mi se teksas suknja kod jedne članice ........... poslala sam joj poruku , ponudila da uplatim unapred novac na račun ali mi je devojka rekla da je suknja prodata . > Suknja i dan-danas stoji na sajtu , nije oglašena kao prodata :) Čini mi se moguće ovo objašnjenje, a i utešno je pa je duplo korisno😊. Kako god bilo TinaKris nadam se da to ipak nije razlog za nerviranje...pored toliko različitih suknji i sandala na sajtu😁😂 Što se tiče toga ignora novih članica moram priznati da ga ne razumem. Mislim da ne treba to da prihvatate kao pravilo već kao izuzetak. Te članice sa kojima imate loše iskustvo stavite na ignore, a većina mislim da ipak želi da realizuje prodaju. Sretno u daljim kupovinama. Pozzz petisa
2018 06 14
Odgovorila mi je da joj je zao i da je suknja prodata nekom drugom. Pretpostavljam da je neko ponudio vecu cenu i da se prodavac predomislio. Sto se tice ignorisanja clanova za kupovinu, imam bar 10 neuzvracenih poruka, a clanice su se logovale u medjuvremenu, bas mi je to misterija! Mozda se samo hvale kako imaju lepe stvari x-) Petisa slazem se, nego mi se eto, potrefilo, bas mi se svidele :") Mozda mi nije dan, ili mi je los horoskop za ovu nedelju, ili podzemne vode.. :D
2018 06 14
Na pogrešna vrata kucate za kupovinu :D he he he ;)
2018 06 14
Ah , mozemo do sutra na temu ignorisanja poruka i pitanja :| Npr ; Reklamiras se po forumima '''Zamene rasprodaje sve moze dogovor '' Kada pitam za neku krpicu cesto cekam odgovor po 2-3 dana i teeek kada kaazem hocete me udostojiti odgovora kakvog bilo ?? Odgovor bude ''seen'' ili ''prodato'' ''zamenjeno'' bez izvinite , dobar dan i dovidjenja ???? >:( Dzaba 300, 500, 800 saradnji kada osnovna kultura potice iz kuce ;)
2018 06 14
Znaci totalna konfuzija :) Vecina bi da proda, ali nema kome, one imaju kome, ali ne zele...
2018 06 14
Hahaha, da... Dok neke cupkamo čekajući da se nešto desi, druge se bahate :o
2018 06 15
😂 Meni se dogadja u poslednje vreme da pitaju gde je licno preuzimanje, iako pise na profilu, pa im bude daleko. Jedna mi je napisala da nije nigde naglasila da moze da preuzme tu gde sam joj napisala. Mogla je na drugoj lokaciji, poprilicno udaljenoj, ali kad njoj odgovara, ne kad ja tu dolazim 😂
2018 06 15
Meni su ovih dana kasnili meilovi sa krpica po 5-6h. Navikla sam da otvorim inbox kad mi stigne meil, tako da cesto kad sam na krpicama zaboravim da proverim inbox. Desilo se i meni da me članica ispali za suknju, bila je iskrena i rekla da se predomislila i da je ne prodaje. Međutim, suknja je i dalje na profilu. 😆 Sve je ovde moguće..
2018 06 15
Ista situacija, bila sam zainteresovana za jednu ogrlicu, delovala mi je super povoljno, članica mi se javila, sve objasnila (iako sam ja posle prve poruke već želela da je kupim, to je ogrlica, nije avion, sve naručujem preko neta), i ni traga ni glasa, a ogrlicu je obrisala iz ponude. Mene recimo malo nervira kada se klikne na “želim”, ja sve objasnim, još jednom premerim, uslikam iz više uglova (devojke, sve to radim za 100, 150 ili 200 dinara) i više mi se ne jave. Mislim totalno mi je ok da se napiše “ipak mi se ne svidja” ili “odustajem”, ovako se baš osećam nekako ispaljeno 😂 Mada imam ja još da učim, ipak sam nova 🙂
2018 06 15
Ma ima svega i svacega, ja sam dugo godina na sajtu i nisam imala negativnu saradnju sve do sad, gde me clanica toliko laze prvo da ce podici paket-ali naravno da nije, onda mi obecava da ce mi uplatiti duplu postarinu-i to je slagala gde sam ja bukvalno u soku. Nije mi jasno zasto ljudi porucuju ako ne zele da podignu.Niko nikoga ni na sta ne tera.
2018 06 15
Sanja0701, u pravu ste, ljubaznost na MK kao da je nezeljena, ili, nedajboze, zabranjena :)
2018 06 15
> petisa: > > MajaR38: > > Možda je devojka oglasila da je suknja prodata jer ste dogovorile saradnju , tj. možda je prodata tebi ? > > A ignorisanja ima koliko voliš , posebno za nas , nove članice sa malo ocena ........... u početku me je nerviralo - sada sam već navikla .... > > Nisam znala da se to dešava i starim članicama . > > Kada sam se tek registrovala , dok još nisam imala utiske , svidela mi se teksas suknja kod jedne članice ........... poslala sam joj poruku , ponudila da uplatim unapred novac na račun ali mi je devojka rekla da je suknja prodata . > > Suknja i dan-danas stoji na sajtu , nije oglašena kao prodata :) > Čini mi se moguće ovo objašnjenje, a i utešno je pa je duplo korisno😊. Kako god bilo TinaKris nadam se da to ipak nije razlog za nerviranje...pored toliko različitih suknji i sandala na sajtu😁😂 > Što se tiče toga ignora novih članica moram priznati da ga ne razumem. Mislim da ne treba to da prihvatate kao pravilo već kao izuzetak. Te članice sa kojima imate loše iskustvo stavite na ignore, a većina mislim da ipak želi da realizuje prodaju. Sretno u daljim kupovinama. Pozzz petisa Hvala :") Što se tiče ignorisanja nas novih , verovatno se članice plaše prevaranata , čitala sam na forumu kakvih sve frikova ima :@ Mene su , hvala Bogu , do sada zaobilazili , nadam se da će tako biti i ubuduće . Pozdrav !
2018 06 15
TinaKris Ne mogu da verujem kakvih ljudi ima , da dogovorite saradnju i članica se " predomisli " i proda drugom suknju ?! Šta je tim ljudima u glavi , gde su nestali principi i poštenje ?!
2018 06 15
1 2 3