Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta je sa ljudima?!

> IAMMARIA: > Ista situacija, bila sam zainteresovana za jednu ogrlicu, delovala mi je super povoljno, članica mi se javila, sve objasnila (iako sam ja posle prve poruke već želela da je kupim, to je ogrlica, nije avion, sve naručujem preko neta), i ni traga ni glasa, a ogrlicu je obrisala iz ponude. > Mene recimo malo nervira kada se klikne na “želim”, ja sve objasnim, još jednom premerim, uslikam iz više uglova (devojke, sve to radim za 100, 150 ili 200 dinara) i više mi se ne jave. Mislim totalno mi je ok da se napiše “ipak mi se ne svidja” ili “odustajem”, ovako se baš osećam nekako ispaljeno 😂 Mada imam ja još da učim, ipak sam nova 🙂 I meni se desila slična situacija :) Svidele su mi se minđuše , kontaktiralla sam članicu da dogovorimo saradnju , ona mi je rekla da će mi se javiti kada stigne kući . To je bilo pre dva meseca :) izgleda da još nije stigla :')
2018 06 15
> Debela_devojka: > Na pogrešna vrata kucate za kupovinu :D he he he ;) Daaa, ali kad odstranim sve stvari koje- vec imam/veliko mi je/malo mi je/ne svidja mi se/nije moj fazon/preskupo je/za prostitutke je/osteceno/oguljeno, ne ostane mi bas puno da biram :D
2018 06 15
Hahahaha Majoooo, nije stigla kuci, kuku! :D :D :D Ja bez blama podsetim clanice, mozda zaborave, pa posaljem jos jednu poruku, a ako ni posle toga nema odgovora idu na moju privatnu crnu listu :")
2018 06 15
Stvarno bezobrazluk, znaci ako se ne pita za ostecenja onda nikom nista! Da ne pricamo o slucajevima gde kazu da je sve ok, a ne bude. :/ Ne znam kako ti ljudi zive sa sobom i kakvi su privatno, meni je to uzas!
2018 06 15
danydany , Tvoj slucaj je za admina ili treba otvoriti posebnu temu ,a clanicu obavezno na Crnu listu jer jer je to jasna prevara .
2018 06 15
Jeste za crnu listu, ali ne znam da li ja treba to da radim. Ima ona još jednu negativnu ocenu, a ja nisam ni videla to. Plus, u opisu svog profila je stavila: "sa Zenama koje pisu ogromne tekstove u poruci NE SARAdJujem..." Toliko o pismenosti i saradnji.
2018 06 15
Treba da budemo svesni da je na ovom sajtu...kao i svuda u poslednje vreme sve vise ludaka ,ali bukvalno...Takodje i nevaspitanja...Ulaziti u glavu takvim ljudima je sumanuto.....Nazalost broj nevaspitanih i poluludih i ludih se ne smanjuje cini mi se,nego se samo povecava....Tako da drage moje...cini mi se da je za takve clanice svaki komentar suvisan ,posto ne mozemo ni da ih izlecimo, ni da ih prevaspitamo ,:)
2018 06 15
> MajaR38: > To je bilo pre dva meseca :) izgleda da još nije stigla :') Ovo je nešto najsmešnije što sam pročitala u poslednje vreme😂 I ova fora da pošaljem poruku, da su devojke možda zaboravile je totalno kul, meni sve nešto frka da ne bude da sam neprijatna i da navaljujem 😂
2018 06 15
Izvini ,danydany ,ali se cerekam na Tvoj komentar :') "sa Zenama koje pisu ogromne tekstove... itd. " Ta nije citava ,ne moze toliko da procita ,hoce da je zaboli glava ili ne moze da zapati prvu recenicu :')
2018 06 15
Čini mi se da ukoliko za trenutak stavimo po stranu davanje oduška za razne gluposti koje ljudi sebi dopuštaju previše pažnje svi posvećujemo ljudima koji to ne zaslužuju. Ovde ima toliko divnih, ljubaznih, korektnih i normalnih dama, a i poneki gospodin😁 da mislim da je bezpredmetno baviti se onima koje roditelji nisu vaspitali za pristojan socijalni život. Prema tome, moj savet je zaboravite sve te bezvezne komunikacije i članice koje nemaju ideju šta je bonton. Pozzz svima petisa
2018 06 16
Pisite adminu.
2018 06 16
> MlleSanja: > Pisite adminu. Hoću, hvala. Baš mi je žao što postoje ovakvi "ljudi".
2018 06 16
> IAMMARIA: > > MajaR38: > > To je bilo pre dva meseca :) izgleda da još nije stigla :') > Ovo je nešto najsmešnije što sam pročitala u poslednje vreme😂 > I ova fora da pošaljem poruku, da su devojke možda zaboravile je totalno kul, meni sve nešto frka da ne bude da sam neprijatna i da navaljujem 😂 I meni isto , glupo mi je da šaljem bezbroj poruka - ako članica ne želi da proda i nema minimum poštovanja i vremena za potencijalnog kupca - šta ja tu mogu ? Inače drago mi je da sam te nasmejala :) mada meni tada nije bilo smešno jer su mi se minđuše baš svidele i super su mi se slagale uz haljinu koju sam nosila za neku svadbu . Ko zna , možda članica i pročita temu i prepozna se pa dođe do saradnje , mislim , ako tamo gde je otišla ima internet :')
2018 06 16
Problem je sto vise ne znam da li clanice imaju problema sa sajtom, pa ne vide poruke, ili je u pitanju bezobrazluk! Stvarno se clanice nisu ovako ponasale ranije, ili sam ja imala srece pa sam imala saradnje samo sa normalnim devojkama. Niti cu ja propasti zbog jedne suknje, niti mi je generalno toliko stalo do sajta, ali nikako da utuvim sebi u glavu da nas ovde ima raznih :/
2018 06 17
TinaKris Možda je i bolje da te neki ljudi zaobiđu , zaista ima svakakvih likova . Ja se trenutno " patim " sa članicom koja je kupila papuče od mene ( preko drugog sajta ) i koja očekuje da njenu adresu " saznam preko neta " ( života mi , to mi je napisala u poruci ) x-) x-) Dobro kada nije tražila da pročitam gledanjem u pasulj :') Ono što nije smešno je da se jako drsko i bezobrazno ophodi , minimum osnovne kulture nema , i to je problem i ovde na sajtu :@ Zato budi srećna , ko zna kakve su te što im je teško da odgovore na poruku ili ispoštuju dogovor sa tobom . Pozdrav !
2018 06 17