Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta obicno oblacite za posao?

Uskoro pocinjem da radim na svom prvom poslu, pa mi je potrebna inspiracija i predlozi za oblacenje :) Imajte u vidu da je napolju jako toplo, pa npr. sakoi ne dolaze u obzir :') Molim Vas pisite koju odevnu kombinaciju obicno odaberete, kacite slike, bilo sta... Unapred hvala <3
2018 06 16
E, blago vama, ja sam imala belu košulju i kecelju preko na posa'
2018 06 16
E, daa,ali kas sam radila u call centru, oblačila sam, recimo, duboke suknje često, kada znam da neće niko dolazziti na sastanke i slično, išla sam i u sandalama, kada imamo sastanak u firmi ili negde drugde ( pošto sam ja radila sa klijentima), znala sam da obučem pamučni sako, imaš odlične pamučne čak i kod kineza i prijatni su i leti, a dole recimo lone ili farmerke i oksfordice, to mi je nekako skroz i šik i pristojno istovremeno. Ja volim i boje, tako da se nisam ograničavala, furala sam i zelene haljinice neke midi dužine i žute majice, ali u tom slučaju crne pantalone i cipele.. kad sam sama u ofisu, pošto je bilo i tih dana, išla sam kako god :D s tim da mi je firma bila 10 min peške od gajbe
2018 06 16
Loko, ti si sva stajliš :")
2018 06 16
> Debela_devojka: > Loko, ti si sva stajliš :") Ma ja sam bre opsednuta garderobom!!!! x-)
2018 06 16
Hvala, devojke <3 <3 <3 <3 <3
2018 06 16
Uuuuu, lajkujem kombinezon skroz dole lijevoooo :)
2018 06 17
> Debela_devojka: > Uuuuu, lajkujem kombinezon skroz dole lijevoooo :) a ja crvenu majicu sa crnobelim pantalonama na pruge :)
2018 06 18
Ma, sve mi se sviđa :D što vi rekla moja majka: ,,Prokleto žensko.'' :D
2018 06 18
Ja najvise volim pantalone (teget, krem, bordo ili tamno zelene - to su mi omiljene boje) i neku ludu kosuljicu. Kosulja mi je pun ormar i vecinu sam kupila ovde, nikad ih nije dosta. Narocito volim jednobojnu kosulju sa recimo nekim izvezenim elegantnim cveticem ili ponekim karnerom (volim vintage stvari). Mozda bi nekome, recimo, moj stil bio totalno out, ali takva sam. Volim i haljinice i tunike, najvise sa nekom lepom kragnicom (vezenom ili petar pan...). Sve sto je jednostavno a ipak pomalo neobicno...
2018 06 18