Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ex ti utisci...

> LelicaLela: > Ne mogu ni protiv 2 nepravedna utiska koja sam dobila . Imate problema sa pamcenjem, barem jedan ste sasvim sigurno zasluzeno dobili. Javljate se ciklicno, na dve nedelje.
2018 06 18
> MlleSanja: > > LelicaLela: > > Ne mogu ni protiv 2 nepravedna utiska koja sam dobila . > Imate problema sa pamcenjem, barem jedan ste sasvim sigurno zasluzeno dobili. > Javljate se ciklicno, na dve nedelje. Znate sta,da sam znala da ste takav lazov i prevarant ,ne bih sa vama imala nikakva posla . Da ne zatrpavamo temu sad temu ,ali svasta bih vam rekla ,i to oci u oci ,folirantski stvore .
2018 06 18
> LelicaLela: > > MlleSanja: > > > LelicaLela: > > > Ne mogu ni protiv 2 nepravedna utiska koja sam dobila . > > Imate problema sa pamcenjem, barem jedan ste sasvim sigurno zasluzeno dobili. > > Javljate se ciklicno, na dve nedelje. > Znate sta,da sam znala da ste takav lazov i prevarant ,ne bih sa vama imala nikakva posla . > Da ne zatrpavamo temu sad temu ,ali svasta bih vam rekla ,i to oci u oci ,folirantski stvore . Ja sam lazov i prevarant? Mozda da prelistate temu? Da se posavetujete sa suprugom advokatom koji Vam je savetovao da otvorite paket pred postarom? Jeste li to bese stvarno uradili ili ne? Hm, kako je ono isla prica? Ne spustam se na taj nivo da vredjam.
2018 06 18
Kremu nisam probala da mi ne bi odgovarala. Nisam pretila, a Vi ste lazov, lazov koji je izmislio celu pricu pre i nakon mog preuzimanja kreme. Praticu Vas dok god budete patetisali za nesto za sta ste krivi jer mi je to jedina satisfakcija posto ste me ojadili za 3000 dinara.
2018 06 18
Ne znam šta se desilo ovde izmedju Vas dve al ako se ne tice utisaka i ako ste raspravile to nemojte se ponavljati. Zao mi je sta god je u pitanju.Zanima me iz kog i do kog razloga dolazi do nedavanja utiska. Sto su članice i to one sa manje utisaka toliko bitne ili šta je već. Da mi članica jedna nije ostavila pomislila bih da ne radi opcija za utiske pošto je sajt totalno pukao. Eto ima clanica koje se nisu susrele sa tim. Ima svega. Meni je eto ružno. Ostavi te bez ijedne reči.. Ja to nebih mogla. Makar i da nije bila ok saradnja ima neutralni da se ostavi. Mislim "nije dobra" ne znam ni sama kako da okarakterisam neostavnjanje utiska. Osim što sam sa clanicom LadyBlye složna bezorazluk ..itd. Shvatam da ima dosta devojka i posao i baguje sajt al moze se svakako odvojiti par sekundi za utisak. Zar ne? Primer članica koja mi je ostavila utisak ima i malo dete al ipak je eto sve ispoštovala i još mi ostavila taj utisak. Te neke sitnice meni znače. I kako ja poštujem svaku članicu ovde čim ostvarim neki kontakt sa njom. Volela bi da to bude obostrano. Naravno ne mora sve iste sekunde da se odg.Ostavi al bar kad udjes odradis to i kraj a ne ovako eto tu su,vidiš, i kuliras..nije mi to jasno zaista. I to je zadnjih 5,6 saradnji tako ..
2018 06 18
>:(
2018 06 18
Nastavite da pisete i nek ova tema posluzi bas za to da se; svaka clanica koja misli da je trebala da dobije pozitivan utisak oglasi na ovoj temi .
2018 06 18
:)
2018 06 19
MlleSanja zao mi je zaista zbog vas sto ste imali tu neprijatnu situaciju sa LelicaLela. Žao mi što niste uspele da rešite to.jer sam i ja imala skoro sa jednom clanicom odavde nesopazum koji smo rešile. Opet je novac u pitanju i jedna ok saradnja ,druga nije bilo to to i rešile smo. Ipak smo ljudi. I treba pružiti šansu svakome.Sve smo regulisale na lep nacin.E sad da se vratim sa na moju temu,evo dva utiska sam dobila jer sam poslušala clanicu LadyBlye da lepo tražim objasnjenje zašto nisam dobila ako je već ok sve dva clanice koje sam i mislila da će se javiti i jesu a treca nije. Mozda mi i upali tema, sto se tice clanica koje neostavljaju utiske. LadyBlye hvala 💞 a i ostalim članicama se zahvaljujem... neka se jave i druge članice da znam šta i one misle i njihova iskustva. I bilo bi dobro da može da se utisci ostavljaju kao na limundu a ne ovde mogu samo dva. Šta vi mislite o ovome? Utisak po saradnji? Ko ima limundo zna šta pričam. 😊
2018 06 19
Ne znam da li se to moze izvesti ( cak i da sajt super fercera). Na Limundu placate proviziju kad nesto prodate, samim tim nije bas isplativo da otvarate lazni nalog (ne znam da li je tamo jos uvek potrebna licna karta kao nekad, ako jeste, to otezava situaciju) jer cete za lazno prodat predmet platiti proviziju. Tipa Vas nalog toboze proda predmet radi ocene Vasem laznom nalogu, placate proviziju. Ovde toga nema, tako da bi cvetali lazni nalozi i lazne ocene kao u dzungli.
2018 06 19
Jecapereca88, Izuzetno mi je drago što je sve ispalo kako treba. :)
2018 06 19
> MlleSanja: > Ne znam da li se to moze izvesti ( cak i da sajt super fercera). Na Limundu placate proviziju kad nesto prodate, samim tim nije bas isplativo da otvarate lazni nalog (ne znam da li je tamo jos uvek potrebna licna karta kao nekad, ako jeste, to otezava situaciju) jer cete za lazno prodat predmet platiti proviziju. Tipa Vas nalog toboze proda predmet radi ocene Vasem laznom nalogu, placate proviziju. Ovde toga nema, tako da bi cvetali lazni nalozi i lazne ocene kao u dzungli. Ne znam kakav lažni nalog. O tome nisam ni pričala već kažem da je super što sad ja imam sa nekim saradnju 20 puta i sa istog naloga mogu da ga ocenom i on meni proda tih 20 puta. A ne ovde dva utiska i kraj. A na limundu nema tih laznjaka svaki nalog se proverava i ukida u sekundi ako se posumnja nešto. Što bi bilo i ovde super jedna ip adresa , jedan nalog,više utisaka...
2018 06 20
> LadyBlye: > Jecapereca88, > Izuzetno mi je drago što je sve ispalo kako treba. :) I meeeeni 💞
2018 06 20
Pa to i zelim da Vam kazem. S obzirom da se ovde moze otvoriti sto naloga kad bi postojala mogucnost beskrajnog ocenjivanja otvarali bi se lazni nalozi samo zarad ocene. Limundo je po tom pitanju super uredjen, samo sto placate porez kad prodate. Zato se na Limundu ne isplati (bar ja tako verujem) otvaranje laznih naloga.
2018 06 20
> jecapereca88: > > LadyBlye: > > Jecapereca88, > > Izuzetno mi je drago što je sve ispalo kako treba. :) > I meeeeni 💞 ;) <3
2018 06 20