Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ex ti utisci...

> MlleSanja: > Pa to i zelim da Vam kazem. S obzirom da se ovde moze otvoriti sto naloga kad bi postojala mogucnost beskrajnog ocenjivanja otvarali bi se lazni nalozi samo zarad ocene. Limundo je po tom pitanju super uredjen, samo sto placate porez kad prodate. Zato se na Limundu ne isplati (bar ja tako verujem) otvaranje laznih naloga. Ja ne znam šta ima neko od toga da pravi lažne profile i sebi ostavlja utiske. Niko nije lud pa da ne vidi. Bar ja kad udjem kod članice neke da vidim utiske mogu videti jel njenih 1000profila i utisaka ili jedan. To mi je totalno bezveze i nejasno. Slažem se da je limundo super urađen i trebali bi da ukinu plaćanje jer ja baš nemam nikakve koristi kad skidaju i za to. A lažni nalozi nema šanse. Znam da samo što ne traže otisak prsta😆
2018 06 20
> MlleSanja: > Pa to i zelim da Vam kazem. S obzirom da se ovde moze otvoriti sto naloga kad bi postojala mogucnost beskrajnog ocenjivanja otvarali bi se lazni nalozi samo zarad ocene. Limundo je po tom pitanju super uredjen, samo sto placate porez kad prodate. Zato se na Limundu ne isplati (bar ja tako verujem) otvaranje laznih naloga. Ja ne znam šta ima neko od toga da pravi lažne profile i sebi ostavlja utiske. Niko nije lud pa da ne vidi. Bar ja kad udjem kod članice neke da vidim utiske mogu videti jel njenih 1000profila i utisaka ili jedan. To mi je totalno bezveze i nejasno. Slažem se da je limundo super urađen i trebali bi da ukinu plaćanje jer ja baš nemam nikakve koristi kad skidaju i za to. A lažni nalozi nema šanse. Znam da samo što ne traže otisak prsta😆
2018 06 20
Pa zato i radi bolje, zato sto se placa
2018 06 20
Ja sam jednom prodala na Limundu predmet ipo to je bilo to XD i to skoro zahiljadu dž ha ha ha
2018 06 20
> Debela_devojka: > Ja sam jednom prodala na Limundu predmet ipo to je bilo to XD i to skoro zahiljadu dž ha ha ha 😂😂 od tada nikad više tamo A baš si me nasmejala😂😂😂
2018 06 20
> LadyBlye: > > Debela_devojka: > > Ja sam jednom prodala na Limundu predmet ipo to je bilo to XD i to skoro zahiljadu dž ha ha ha Limundo nije isplativ za "nas sitne ribe" ;) :D
2018 06 21
> LadyBlye: > > LadyBlye: > > > Debela_devojka: > > > Ja sam jednom prodala na Limundu predmet ipo to je bilo to XD i to skoro zahiljadu dž ha ha ha > Limundo nije isplativ za "nas sitne ribe" ;) :D Upravo to :)
2018 06 21
Samo da dodam jeste da se par vas javilo al ja dobila utiske. Hvala onima koji su učestvovali i koji su dali savet ,koji rec. Znacilo mi je 😘😍😘😍😘
2018 06 21
> jecapereca88: > Samo da dodam jeste da se par vas javilo al ja dobila utiske. Hvala onima koji su učestvovali i koji su dali savet ,koji rec. Znacilo mi je 😘😍😘😍😘 Nema na čemu, zbog toga smo i tu da bismo ukoliko možemo pomogli jedni drugima... :* <3
2018 06 21
> LadyBlye: > > jecapereca88: > > Samo da dodam jeste da se par vas javilo al ja dobila utiske. Hvala onima koji su učestvovali i koji su dali savet ,koji rec. Znacilo mi je 😘😍😘😍😘 > Nema na čemu, zbog toga smo i tu da bismo ukoliko možemo pomogli jedni drugima... :* <3 Ljubac veliki ❤
2018 06 21
1 2 3