Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako povećati prodaju ? Da li su cene u pitanju? Da li se reklamirate preko fejsbuka?

Devojke, kako da poboljšam prodaju? Imate li neki savet? Mislim da imam baš dobre stvari,ali ne znam da li su u trendu ili je cena visoka, čudim se što mi je prodaja toliko loša. Da li se reklamirate i na fejsbuku? Ja nemam fejsbuk profil, pitam se da li to utiče .
2018 06 16
Polazeći od sebe, msm da su cene, ali to je moje mišljenje, javiće se sig još neko sa savetom ;)
2018 06 16
Nikako :) Salim se, naravno :) I ja bih rekla da su cene malo jace, ali, svako poznaje svoje stvari i zna da ih proceni, ili bi bar trebalo :) Generalno je zatisje na sajtu, valjda jer ide leto, cuva se novac za letovanja, sta li...I ja sam maksimalno snizila cene, imam sjajno ocuvane majice po 150 din, i opet nista :)
2018 06 16
Super su vam stvari, slike, dobro osvetljene...bas lepe :") Ne znam za face book, ovde jedino da aktivirate tj. promovisete artikle, bice vidljiviji...znam da ce poboljsati posecenost profilu, mozda poboljsa i prodaju...mozete da probate. Definitivno bolju prodju imaju jeftiniji predmeti.
2018 06 16
Preko fb ne ... A sto se prodaje tice , prodaja je opala , takvo je vreme , mada mislim da su cene sada najpristupacnije ...Steta sto prodaja ide slabije .
2018 06 16
Po meni su vam cene visoke ne svemu ali dosta toga je sa vecom cenom......Manje cene i reklamiranje u podforumu..
2018 06 16
Jake cene, a stvari nisu moderne.
2018 06 17
Evo , Jelak, možda dobijemo odgovor, iako je off topic. Bez ikakve loše namere, da li bi mogla da nam, recimo, kažeš tvoje lično mišljenje o tome šta je moderno. Jer , evo, već mesec dana mnoge od nas obijaju glavz šta je moderno , a šta ne, jer recimo zvoncare su do prošle godine bile potpuno pase, a sad su moderne. Kao i šortsevi visok struk, tufne itd. I mi sad ne moožemo da dokučimo šta je moderno :")
2018 06 17
> Marija-Maja: > Super su vam stvari, slike, dobro osvetljene...bas lepe :") > Ne znam za face book, ovde jedino da aktivirate tj. promovisete artikle, bice vidljiviji...znam da ce poboljsati posecenost profilu, mozda poboljsa i prodaju...mozete da probate. > Definitivno bolju prodju imaju jeftiniji predmeti. Hvala puno! Hvala i za saveta. Kao što rekoh jednoj članici,dajem popuste,te cene nisu konačne , nekad na rasprodaji stavljam da dajem popuste na letnje stvari ili nekog dana samo na haljine, ali generalno uvek spustim...nijedna cena nije konačna. Dosta sam sve platila,a stvari su mi baš extra očuvane,neke su i nove... Pa, moraću malo da spustim cene. Hvala.
2018 06 18
> SMprodajarobe: > Jake cene, a stvari nisu moderne. Aha,hvala. Mislite na sve stvari da nisu moderne? Neke sam ove godine baš kupovala u radnjama... Hvala na savetu.
2018 06 18
> Debela_devojka: > Evo , Jelak, možda dobijemo odgovor, iako je off topic. Bez ikakve loše namere, da li bi mogla da nam, recimo, kažeš tvoje lično mišljenje o tome šta je moderno. Jer , evo, već mesec dana mnoge od nas obijaju glavz šta je moderno , a šta ne, jer recimo zvoncare su do prošle godine bile potpuno pase, a sad su moderne. Kao i šortsevi visok struk, tufne itd. I mi sad ne moožemo da dokučimo šta je moderno :") Ni ja ne mogu da dokučim, jako se moda menja. Mada, moderne stvarri ,ako su to moderne,odu mi istog dana čim postavim , a recimo nekad prodam neku stvar i frapiram se,jer lično mislim da nije moderno...sve zavisi šta ko voli... Mada prodajem i na drugim sajtovima, pa gde se šta proda .
2018 06 18
Moje stvari nisu nešto extra moderne, ja mislim, ali imaju finu prođu. Ali moje cene ne prelaze 1000, koliko god da samm nešto u prošlosti platila, a plaćala sam dosta, veruj mi... recimo, na tvpm.mestu, ja bih majice skroz spustila, jer realno za 350, 400 mogu da se kupe top nove majice, u SH radnji i da ne pričam.. eto , čisto moje mišljenje :)
2018 06 18
> Debela_devojka: > Moje stvari nisu nešto extra moderne, ja mislim, ali imaju finu prođu. Ali moje cene ne prelaze 1000, koliko god da samm nešto u prošlosti platila, a plaćala sam dosta, veruj mi... recimo, na tvpm.mestu, ja bih majice skroz spustila, jer realno za 350, 400 mogu da se kupe top nove majice, u SH radnji i da ne pričam.. eto , čisto moje mišljenje :) Pa,ok za majice..i pustila sam ja .a mislite te sa400din.da još pustim? Ali neka stvari imam nove a nikada nisu koriste na ili jednom a plaćene preko 100eura . Recimo neka obuća potpuno mi je nova. Ili Guess naočare,kupljena ove godine nove skroz. Ne mogu nas to džabe da sam. Ne znam...mislim da ovde najbolje razmena ide 😊
2018 06 18
Pa, meni su majice do 200. Ne kažem za te skupe stvari ništa, ja imam haljinu svojevremeno plaćenu 2000 e, stavila sam 8000, necu je dati ispod te cene, ali mi nije posto poto ni da je prodam. Prodaja ide ok, ako su niske cene, jbg, nemaju ljudi ipak cesto za skupe krpice :) to skupo nek stoji i ceka, doci ce na red
2018 06 18
Kupovna moc ljudi. I to sto, kako rece jedan covek, odliak nasih ljudi je postala da zele mnogo za malo ili nista para. Fotke su odlicne, prebaci se i na kupindo/limundo. A moderno... Neke stvari koje su "moderne", ja u zivotu ne bih uzela, tako da je to u potpunosti stvar licnog ukusa i ne obaziri se na tu vrstu komentara.
2018 06 19
1 2