Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Muske stvari

Zdravo, pitanje za sve Da li ovaj sajt posecuju i muski i ima li poente kaciti muske stvari za prodaju? Imam par stvari ali ne znam da li ima poente to da stavljam? Hvala :)
2018 06 24
Postovanje... Naravno da mozete postaviti musku odecu/obucu. Ja sam prodavala muzevljeve stvari ovde. Doduse, kupovale su zene za muzeve/decu. :-) :-)
2018 06 25
Ja sam prodala par muskih...tako da svakako postavite :)
2018 06 25
Slobodno ih stavi, ja sam vise prodala muskih stvari od brata nego zenskih... Kupuju clanice za momka, muza, brata, tatu... :)
2018 06 25
Itekako ima smisla. Prodala sam dosta muških stvari, neke su kupile članice za svoje momke i muževe, a neke su kupili muškarci. Iako su u manjini na sajtu, ima ih i sa njima je lako sarađivati - znaju šta hoće :)
2018 06 25
I ja sam prodala par muskih stvari ovde, ali bih uvek pre preporucila KupujemProdajem za muske stvari :”)
2018 06 25
Hvala Vam svima na odgovorima i vremenu! Zlatne ste! :*
2018 06 27
Ja nisam prodala musku stvar, ali mi se javila neka clanica da joj poklonim musku kosulju, pa sta znam, nista Vas ne kosta da ostavite, sigurno ce se naci kupac! :D
2018 06 30
Pogledajte kod mene muške stvari... :D
2018 07 02
> Kupoholicarka0: > Pogledajte kod mene muške stvari... :D Procenat od prodaje za reklamu i autorska prava za uzimanje imena teme x-)
2018 07 04
Jedna clanica je ostavila link za temu u kojoj se kace muske stvari, ali je nestao. Da li bi neko okacio opet, plz?
2018 07 15
mislim da ih vise ne brisu. ali zasto je bilo brisano... ko zna. hvala ti na javljanju :*
2018 08 02
> Papricica: > mislim da ih vise ne brisu. ali zasto je bilo brisano... ko zna. > hvala ti na javljanju :* nema na cemu :*
2018 08 02