Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Teme u forumima

Izvini, Papricice, tek sada vidim post. Izgleda da su bili nestali svi komentari svih članica sa svih tema koji su u sebi sadržali link ili sliku. Ono što sad vidim je da linkovi opet "rade" tj. ne brišu se više. Meni ništa jasno nije ni zašto se sve to desilo i zašto se i dalje dešava, da li da se rastereti sajt ili šta je u pozadini, proverila sam i hrvatske krpice i oni su imali isti problem, s tim da je njihova adminka aktivna i ažurna i kaže pre 3 dana kada se i nama desilo, citiram: " Isuse ne vjerujem, imali smo sranje sa tužbom zbog ilegalnog download linka pa je tehničar jutros brisao sve ono što nisam ulovila i valjda je i nju maknuo usput. Nije mi ništa rekao, samo da je malo počistio forum." Link ću postaviti odvojeno, u slučaju da opet počnu da nestaju. Sada je bar malo jasnije 😃 sistemski je.
2018 07 12
> srebrna: > Izvini, Papricice, tek sada vidim post. > Izgleda da su bili nestali svi komentari svih članica sa svih tema koji su u sebi sadržali link ili sliku. > Ono što sad vidim je da linkovi opet "rade" tj. ne brišu se više. > Meni ništa jasno nije ni zašto se sve to desilo i zašto se i dalje dešava, da li da se rastereti sajt ili šta je u pozadini, proverila sam i hrvatske krpice i oni su imali isti problem, s tim da je njihova adminka aktivna i ažurna i kaže pre 3 dana kada se i nama desilo, citiram: > " Isuse ne vjerujem, imali smo sranje sa tužbom zbog ilegalnog download linka pa je tehničar jutros brisao sve ono što nisam ulovila i valjda je i nju maknuo usput. Nije mi ništa rekao, samo da je malo počistio forum." > Link ću postaviti odvojeno, u slučaju da opet počnu da nestaju. > Sada je bar malo jasnije 😃 sistemski je. Hvala zenska. :* Dobro ti nama dosla nazad.
2018 07 12
Nema na čemu, bolje vas našla.
2018 07 12
1 2