Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

HAJDE MALO I DA HVALIMO MK:-))

@oleloleeee <3 :")
2018 07 14
> srebrna: > A i zanimljivo je kad treba da se trubi o nedostacima sajta tema ima makar 3 strane, kad se hvali, eto niti 1. Cheers, devojke! Nazalost cu morati da se slozim sa Vama,bas mi je zao zbog toga :/
2018 07 14
Srećom, sajt ima više prednosti nego mana. Meni je, izuzimajući nekulturu i bezobrazluk kao i bagovanje sajta, sve ostalo super. Nemam baš mnogo realizovanih saradnji ali su sve bile savršene, i kada sam kupovala i kada sam prodala. Nadam se da će tako biti i nadalje. <3
2018 07 15
Svasta sam kupila i svasta prodala ovde .... Iako ima neprijatnosti od administracije kao sto su cesti bagovi , i iako postoji rizik od prevaranata, sajt zaista mnogo znaci ... Gde bi sve silne stvari , zaista ne znam..Mnoogooo , bas mnogo znaci ...
2018 07 16
Koliko god ovaj sajt kocio, bagovao i slicno i dalje ce mi biti najomiljenija "drustvena mreza", ovde provodim vise vremena nego na fbu i instagramu. Nadje se toliko lepih stvari po tako smesnim cenama i ne moze da prodje 2 nedelje a da nesto i ne kupim.... Totalno slucacjno sam saznala za ovaj sajt i drago mi je da sam postala deo ovoga i da sam ostvarila neke saradnje i upoznala divne clanice ovde!! <3 <3 <3
2018 07 16
E svaka cast clanici koja je otvorila temu, u to ime pridruzujem se vedrom duhu 😁. Bas sam razmisljala kako se samo kudi sajt, clanice, ne kazem da se o tome ne treba govoriti, naprotiv, sve smo imale bar jednu ili vise ruznih komunikacija, ne tako dobrih saradnji, ali kod mene, a kako vidim ima toga dosta, preovladjuje pozitivno misljenje i zadovoljstvo i to je ono sto prvenstveno treba istaci! Zahvaljujem se svim divnim devojkama koje sam ovde "upoznala", ulepsale su mi makar dan i sajtu sto uopste postoji, ostalo se sve da popraviti ili korigovati 😉
2018 07 16
Kako je i tema vrlo pozitivna ,tako je i odaziv mali ,:) Dodjoh do saznanja, da kada ne bi bilo nevaspitanih clanica,gnjavatorki,onih uzasno bezobraznih koje traze razmene a nisu procitale da druga clanica ne radi razmenu,onih koje traze toboze popuste i naravno onih gresnica koje greskom kliknu zelim ,:) ,mi u stvari ne bi imale o cemu da pricamo na forumima :') :') :') Jedina nazalost mracna tema ali koja je neophodna je ukazivanje na prevarante i nedostatak admina,naravno i konsultacije ako neka clanica ima problem sa sajtom!Eto i zavrsicu kao sto sam i pocela za..nevaspitane,gnjavatorke,ubijacice vremena ME BAS BRIGA ima ih svuda,i po ulicama,i u diskoteci,i u posti..prosto svuda.Meni je ovaj sajt do sada doneo samo korist i odusevljena sam sa njim..Samo jos admin da se stabilizuje ,:) Sve u svemu zivela nama mracna strana foruma,dok je ona tu bice i komunikacije :') :') :')
2018 07 16
1 2