Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zašto je opala prodaja na Mojim krpicama

Da,bas tad kad sam bila u bloku 70,texas sorcevi 1500,dolazi devojka i pita koliko je cena na vise,ova odgovara 650,pa vi vidite koju oni zaradu imaju.
2018 07 18
To je trgovina,...Treba biti informisan.
2018 07 18
ja u second handu nisam nasla nista sve su im stvari pre 20 godina a ovde nadjem sebi svasta slatko i volim da uzmem vise od jedne osobe zbog postarine
2018 07 18
Ja takodje , par puta sam bila u SH ,ali sam mozda sve stvari nasla da kupim za tih nekoliko puta , i to mi se nije bas nesto dopalo , nego eto ...Sve je nesto za starije ili velicina ,ili sa greskom ,felerom , rupicom ... Zasto je opala prodaja... ? Verovatno zato sto je sezona snizenja svuda ili odmori ...Ili sta vec , ne znam ...
2018 07 18
Odlicna tema.. ja definitivno mislim da je veliki problem internet kupovine sama postarina koja nije ni malo pristupacna..:/ sto se sh tice ja tamo ne kupujem,ali vidim da ih trenutno ima na svakom cosku i uvek su guzve u njima.
2018 07 19
Ja licno volim da opipam materijal, da vidim uzivo predmet i dosta toga na sajtu nisam kupila iz razloga sto to ne mogu. Ne volim stancovanu garderobu na gomili, gde je izlozen predmet dostupan u svim velicinama, vec volim da nadjem to jedno u odgovarajucoj velicini, bluza moze i oversized, odgovarajuceg kvaliteta, snizeno.. tako da volim da obidjem SH radnje, velike rasprodaje i ugrabim nesto sto je ostalo bas za mene. Mislim da je sajt stvoren za one koji nemaju vremena ili ne vole da traze po celom gradu odredjenu stvar, znaju sta hoce i to i kupe, verovatno ne gomilaju U potpunosti se slazem sa clanicom koja je otvorila temu, evo ja imam u svojoj blizini nekoliko SH radnji sa dobrom garderobom i dobrim cenama, a novu haljinu, aktuelan model, sam u obliznjem T.C. kupila za smesne pare na rasprodaji. Moracemo da spustamo cene, to svakako 😄
2018 07 19
Pa dobro ako im niko ne kupuje morace da spuste cene,verovatno
2018 07 19
Meni je prica o postarini ,malo bezveze(bez ljutnje )..zato sto gace kod kineza kostaju 150 din..Ovde se dosta govori o tome kako majice kostaju po 500-600 din...a moze da se kupi nova za te pare..i te ista price za ostalu garderobu.Stvar je u tome sto ne mozemo da svrstamo sve majice u isti kos,isto vazi i za farmerke i za cipele i za ostale odevne predmete.Bila sam sada po rasprodajama....Majicu dopadljivog izgleda i poprilicno loseg kroja i kvaliteta mozete da kupite za 1100 din...Sve sto je stvarno dobro ni na snizenju nije jeftino.Ima ovde dosta precenjenih stvari ali ima i dosta cigancenja(opet vez ljutnje)...Ja ovde nabasavam na neke majice upravo za tih 500-600 din+plus ta strasna postarina od 150...,pa pre cu ovde da kupim,dobro ukrojenu majcu odlicnog materijala ,nego neko djubre na rasprodaji od 1100 din.Ja nisam dovoljno dugo na ovom sajtu da mogu da merim prodaju onda i sada...ali mozda nije opala prodaja nego je samo konkurencija veca
2018 07 26
Mislim da ce prodaja bolje ici kad dodje zima,sad su odmori tu je potroseno dosta novca a i krece nova sezona tako da se nadam da ce i nama krenuti 😁
2018 08 05
1 2