Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Okrenite Se I Idite

Jelena, svaka ti je na mestu! 👏👏👏 Koliko puta članice otvore teme koje su sasvim fine, opuštene, ma divne za pisanje i druženje ali samo nas nekoliko komentariše takve teme, odziv vrlo i veoma slab- na žalost. Dok kod ovih drugih nekih tema gde uglavnom sve ide u pravcu tzv. "opankavanja" odziv eeeexxxxtrrraaa brate mili, pa nije ovo "trač-sajt"!!! Istina, ja komentarišem i tamo i 'vamo, ali ne u smislu "opankavanja" za one "posećenije" teme, već samo iz razloga iznošenja sopstvenog mišljenja, ecentualne moguće pomoći na bilo koji način nekome, ali često baš naiđem na toliko neumesne komentare nekih članica na koje jednostavno ne mogu da "zažmurim", i onda ispada kako sam nekakva babaroga- ako, ko me zna-zna me, ali te koje me ne znaju i "ne posećuju" ove ostale teme gde se opušteno piše i lepo druži, pa samim tim i ne mogu nikako doprineti dobro niti ovom forumu, niti sajtu uopšteno...A ja, pa neka sam i babaroga za "te neke"- ne smeta mi "ič". ;) :D
2018 07 19
Bravo, Icka :D mene iznervira ponekad neka sitnica, ali ne do te mere da sam stvarno kao NERVOZNA, već ono , iznervira me kao kad vidim Vučića na tv—u. U principu me nešto ne potresa posebno što sajt baguje i slično. Ustvari, ne baguje, ako ulazite preko maila :D rekla sam 100 puta, ali da ponovim. Prevaranti me isto ne zanimaju, pazim kad kupujem, pazim kad prodajem. Nemam loših iskustava :)
2018 07 19
LadyBlye...Pa seti se tvoje skorasnje teme..Lepe!Da se pise o dobrim clanicama.,prodavcima ,kupcima..I nekoliko clanica svega je i pisalo u temi..O tome govorim kada je tracarenje svako ima po neku,a kada je dobro nista
2018 07 19
> LadyBlye: ...A ja, pa neka sam i babaroga za "te neke"- ne smeta mi "ič". ;) :D Nisam u toku.... što bi ti bila "baba roga" za neke članice... ,:(
2018 07 19
> Oleloleeee: > Nisam imala nameru da zvucim grubo, iako je verovatno tako ispalo... > Taj nedostatak novca I visak slobodnog vremena mogu da donesu nesto parica koje svi volimo da dobijemo, ali cemu onda toliko pljuvanja po sajtu. > Niko nam nista ne naplacuje, niko ne uzima proviziju od nasih zarada I opet svasta nesto ne valja. Sta bi inace uradili sa svim tim stvarima: poklanjali I kome treba I kome ne treba, kao sto smo pre I radili. Svakako se slažem
2018 07 19
Jelena, jesam žensko ali....žene su ti čudo neviđeno :') Ne podnosim tračarijade, znam ovde isto takve članice, te smo samim tim izgleda nekakvi "izrodi", ili možda samo ipak imamo višak testosterona..?!? :') :')
2018 07 19
> emushka: > > LadyBlye: > ...A ja, pa neka sam i babaroga za "te neke"- ne smeta mi "ič". ;) :D > Nisam u toku.... što bi ti bila "baba roga" za neke članice... > ,:( Zato što uvek napišem otvoreno sve što mislim, ništa "ne uvijam u šarene papire", naravno ne vređam nikoga ali očito da nekima osobe sa svojim jasnim stavovima ne prijaju. ;) :)
2018 07 19
> Debela_devojka: > Bravo, Icka :D mene iznervira ponekad neka sitnica, ali ne do te mere da sam stvarno kao NERVOZNA, već ono , iznervira me kao kad vidim Vučića na tv—u. U principu me nešto ne potresa posebno što sajt baguje i slično. Ustvari, ne baguje, ako ulazite preko maila :D rekla sam 100 puta, ali da ponovim. Prevaranti me isto ne zanimaju, pazim kad kupujem, pazim kad prodajem. Nemam loših iskustava :) A, zašto tebi sada pa Vule smeta? Hahaha :') :')
2018 07 19
> LadyBlye: > > Debela_devojka: > > Bravo, Icka :D mene iznervira ponekad neka sitnica, ali ne do te mere da sam stvarno kao NERVOZNA, već ono , iznervira me kao kad vidim Vučića na tv—u. U principu me nešto ne potresa posebno što sajt baguje i slično. Ustvari, ne baguje, ako ulazite preko maila :D rekla sam 100 puta, ali da ponovim. Prevaranti me isto ne zanimaju, pazim kad kupujem, pazim kad prodajem. Nemam loših iskustava :) > A, zašto tebi sada pa Vule smeta? Hahaha :') :') Mislim da joj trenutno ama bas nista ne smeta :D <3
2018 07 19
@LadyBlye, pa to je sasvim ok. Izneti svoje mišljenje, bez vredjenja - forum tome i služi... Podržavam :)
2018 07 19
> jelena2606: > > LadyBlye: > > > Debela_devojka: > > > Bravo, Icka :D mene iznervira ponekad neka sitnica, ali ne do te mere da sam stvarno kao NERVOZNA, već ono , iznervira me kao kad vidim Vučića na tv—u. U principu me nešto ne potresa posebno što sajt baguje i slično. Ustvari, ne baguje, ako ulazite preko maila :D rekla sam 100 puta, ali da ponovim. Prevaranti me isto ne zanimaju, pazim kad kupujem, pazim kad prodajem. Nemam loših iskustava :) > > A, zašto tebi sada pa Vule smeta? Hahaha :') :') > Mislim da joj trenutno ama bas nista ne smeta :D <3 Mislimo isto heheh ;) :*
2018 07 19
> Debela_devojka: > Bravo, Icka :D mene iznervira ponekad neka sitnica, ali ne do te mere da sam stvarno kao NERVOZNA, već ono , iznervira me kao kad vidim Vučića na tv—u. U principu me nešto ne potresa posebno što sajt baguje i slično. Ustvari, ne baguje, ako ulazite preko maila :D rekla sam 100 puta, ali da ponovim. Prevaranti me isto ne zanimaju, pazim kad kupujem, pazim kad prodajem. Nemam loših iskustava :) Ma ih , zato kazem , ne primajte k srcu previse sve ... Cekamo u posti ,cekamo u banci , cekamo autobus , red , cekamo posao :') :') :') :') Sve cekamo ,pa cekajmo i da sajt proradi ..Sta da radimo , realno te neke stvari ne mozemo da promenimo ...Ni sa ujedinjenjem ni bez ...Iskreno to mislim ,iako bih volela da je drugacije ..Nemamo se kome obratiti. Imamo li vlasnike da se njima obratimo ? -Ne znamo kome ... Imamo li mail adresu za prigovore : - Nemamo .. Imamo li admina ? - Imamo ,ali kao da nemamo.. Zato se solidarisimo sa stanjem takvim kakvo je ili odustanimo ako nam ne odgovara ...
2018 07 19
> emushka: > @LadyBlye, pa to je sasvim ok. Izneti svoje mišljenje, bez vredjenja - forum tome i služi... Podržavam :) Hvala najlepše :) <3
2018 07 19
Misljenja sam da kvalitetna rasprava moze uticati na razlicita misljenja, moze se sagledati situacija iz vise uglova. Kao I emushka, podrzavam!
2018 07 19
> Icka89: > > Debela_devojka: > > Bravo, Icka :D mene iznervira ponekad neka sitnica, ali ne do te mere da sam stvarno kao NERVOZNA, već ono , iznervira me kao kad vidim Vučića na tv—u. U principu me nešto ne potresa posebno što sajt baguje i slično. Ustvari, ne baguje, ako ulazite preko maila :D rekla sam 100 puta, ali da ponovim. Prevaranti me isto ne zanimaju, pazim kad kupujem, pazim kad prodajem. Nemam loših iskustava :) > Ma ih , zato kazem , ne primajte k srcu previse sve ... > Cekamo u posti ,cekamo u banci , cekamo autobus , red , cekamo posao :') :') :') :') Sve cekamo ,pa cekajmo i da sajt proradi ..Sta da radimo , realno te neke stvari ne mozemo da promenimo ...Ni sa ujedinjenjem ni bez ...Iskreno to mislim ,iako bih volela da je drugacije ..Nemamo se kome obratiti. > Imamo li vlasnike da se njima obratimo ? > -Ne znamo kome ... > Imamo li mail adresu za prigovore : > - Nemamo .. > Imamo li admina ? > - Imamo ,ali kao da nemamo.. > Zato se solidarisimo sa stanjem takvim kakvo je ili odustanimo ako nam ne odgovara ... Imamo li vremena da čekamo? - Imamo, jer ako imamo vremena da komentarišemo teme sasvim sam sigurna da imamo itekako i vremena da čekamo. ;)
2018 07 19