Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koza i skaj..Ista stvar??:-))))

Opet kopam po sajtu ,trazim koznu jaknu...Ima za listanje pa recimo 300 i kusur strana...Medjutim vidim da 80% clanica,svoje jakne koje su od skaja,eko koze...kako gad da ih nazivamo,reklamiraju u naslovu kao kozne ,:) Nemam neku problematiku kako ce ko sa svojim naslovom da privuce paznju,ali imam problem kada tragajuci za jaknom,ulazim u profile i saznajem da jakna nije kozna ili posaljem poruku pa opet saznam da jakna nije kozna.Kada treba da se pregleda npr 300 strana uzasno je zamarajuce i sporo ide kada klikcete u svaki drugi profil,posto pise Kozna jakna,koja naravno to nije.Ne znam da li rec koza ima i neko drugo znacenje,kada pricamo o garderobi.Mozda recimo u medjuvremenu postane i najlon ,:) A mozda su koza i skaj postali u medjuvremenu jedno te isto :D
2018 07 24
Ni meni taj pojam nikada nije bio jasan.. A cene jakni od skaja nadrndane... Pa zna se šta je koža i koliko košta , i kakav je kvalitet iste...Na limundu sam kupila pravu kožu za 4500 .. Trebala mi je braon jaknica.. Ali zato sam za crnu kožnu dala na sniženju četiri čeka .. Ne kapiram stavljanje skaja, nazovi eko kože ovde u rang sa pravom kožom.. Isto tako i kad se radi o obući, pa valjda ako je prava koža normalno da je cena 7000, a ne prodaje mi velur a cene kao da je od zlata jbg... O lažnim tagovima i da ne pričam.. Ospice dobijem od onog kad nabroje robne marke pritom stave Like pa nabroje na šta liče.. Pitam se misle li da smo svi ovde maloumni ?
2018 07 24
Sve je moguce pa i da je skaj i koža isto 😂😂😂😂.Mene nervira kada neko u tagove stavlja Zara a nije Zara.Ja konkretno nisam zaludjenik za Zarom,ali kada mi treba neka kosuljica ,haljina,sandale ili farke,nekako po mom ukusu su najvise Zarini modeli,pa mi je lakse zbog pretrage da kucam Zara jer tako uglavnom najbrze nadjem sta mi je potrebno.Isti slucaj se desava,da kucam Zara a ono izadje milion stvari koje uopste nisu Zarinia ni ne lice na Zarine modele.Totalno mi je nejasno to???
2018 07 24
Pa vidi ,uglavnom gledam da se nasmejem na glupost i produzim..Ali bre Mici ,izgorela sam od nervoze,ulazeci u svaki drugi profil..Pa saljem pitanja za dimenzije ..da bi saznala da je skaj!Pregledala sam samo 10 strana i digla ruke.A mozda negde i postoji odgovarajuca kozna jakna koju necu pronaci zbog toliko 'KOZNIH"jakni,koje su od svega samo ne od koze
2018 07 24
Najbolje je kad je "like zara mango bershka", nije ni jedno od toga, proizvodjac no ne, cena cetvorocifrena, polovno. To sa kozom je lazni tag za privlacenje kupaca. Da postoji moderator na sajtu sve bi bilo drugacije. "like kozne" 😁
2018 07 24
Ah da lazni tagovi su hit, a sastoje se iz 5 firmi ,a to su Zara,Guess,Replay,Diesel,Desigual :') Mozda da dodamo i to "Like",kao najnoviji brend :')
2018 07 24
Retko trazim po brendu, ali ukucam espadrile 40, izadju tagovi sve same marke, one no name. Kad vidim lazni tag ne uzimam u obzir vise.
2018 07 24
Pa to vam je ono kao kada covek nema ama bas nikakve kvalitete,pa onda ipak da kazes nesto ok za njega ,kazes "Dobar covek"..,ista prica i ovde...cipele od skaja i najlona,majce od sintetike ili nedopadljive..tj nemaju kvalitet...E pa onda im dodaju neku firmu da im daju na znacaju ,:) Prica je prosta ,ne mora da bude nikakve firme .Dovoljno "Kozna jakna,"Letnja pamucna majica"..itd
2018 07 24
Generalno u mom slucaju..da nema toliko laznih koznih jakni,i da nisam digla ruke jer sam se smorila i umorila..Neka clanica je mogla da uzme lovu ,a ja bih imala jaknu!Totalna budalastina
2018 07 24
Lepse zvuci eko koza od skaja. Cene imitacija kože su niže jer su materijal i proizvodni proces jeftiniji, ali se često prodaju po visokim cijenama pod nazivima ‘skaj’, ‘veganska’ ili ‘eko’ koža.
2018 07 24
@Zlata331..Tako je, taj materijal ima svoje nazive koje ste nabrojali..Koji svakako nisu koza :D Ida su takvi naslovi kada vidimo neku jaknu,odlucimo da li trosimo vreme na to ili ne...U suprotnom vas uvlace u zabludu...I opet ne bih ni tome toliko pridavala znacaja,da konkretno na ovom sajtu ima preko 300 strana koznih jakni,a od toga 15 posto prave koze...
2018 07 24
Ali recimo neke eko kožesela mogu da pariraju koži po kvakitetu, ne mislim.naravno na skajčino neke C kategorije, ali ima vrlo kvalitetnih stvari koje nisu od koće životinjica :D
2018 07 24
Ok ima ,slazem se,ali ja to ne trazim..Nisam trazila skaj visokog kvaliteta..Zna se sta je Koza,a sta imitacija..Prosto da stvari zovemo pravim imenom
2018 07 24
> jelena2606: > Ok ima ,slazem se,ali ja to ne trazim..Nisam trazila skaj visokog kvaliteta..Zna se sta je Koza,a sta imitacija..Prosto da stvari zovemo pravim imenom Postavi sliku kakvu koznu jaknu trazis,mozda od nas je negde videla takvu pa da ti pomognemo 😉😉😉
2018 07 24
@CallMeDarling Imam smisljeno kako treba da izgleda ,:) Ali ako pronadjem neku sliku postavicu ,sto da ne.Hvala :")
2018 07 24
1 2 3