Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Original ! :-D

Ustvari treba tri uzvicnika najmanje ! Ono kad napisu : Thai lau bau ,original ! Eto ,ja nikad cula , a neko pravi i kopije toga :')
2018 07 26
Thai lau bau ?????
2018 07 26
Tog Thai lau baua sam ja izmislila , ali toliko poznato kao thai lau bau mi zvuce i ti originali . Ne sumnjam u originalnost ,ali da neko pravi kopije toga ,sumnjam :")
2018 07 26
Prave kopije svega i svacega...Samo je pitanje koliko je trazeno..,sto su vise trazeni brendovi tako su naravno i kopije umnozene ,:) I ono sto je zeznuto ,toliko prave dobre kopije ..Ja imam torbe George Gina &Luci i obozavam ih ,takodje imam i jednu fejk..Ko ne poznaje dobro te torbe,nema sanse da provali za ovu npr moju da je fejk
2018 07 26
hmmm, DYAMOR ORIGINAL IZ TURSKE UVEZENO (ustvari je kupljeno na buvljaku ili nekom tamo butiku sa turskom robom, ali nema veze uvalicu ga nekome kao original) BUDITE UVERENI U KVALITET OVOG BRENDA AHAHAHAHAHHA
2018 07 26
meni je najsmesnije kada neko napise npr tally weijl original ,:) ,:)
2018 07 27
markirana i brendirana garderoba :') i takooooooooooo, da ne pisem sta je na profilu ;)
2018 07 27
Na zalost je doslo do toga da se za jednu Zaru pise original, jer smo svedoci gomile fake Zara torbi. Ja sam bila u soku kad sam videla i to. Mislim, jedna Zara ima kopije... :') Verujem da se ni jedna od nas ne bi odusevila da joj dodje torba koja je imala natpis Zara, a da fale cuvene bele etiketice koje su jedini dokaz da zaista jeste Zara iz radnje, pored kvaliteta tih fake Zara torbi koje su ravne kartonu, a vizuelno na fotkama kao torbe iz radnje.
2018 07 27
Da ,na zalost i Zara je cak iskopirana ...😂Pisala sam ranije na temu bas pomenutih torbi ..Uzas 😐 Da ne spominjem , Levis i ostalo , tipa majice po lokalnim radnjama sa tim natpisom po 400, 500 din ...A ovde stavljaju cene abnormalne za nesto sto nije original. Ja se slazem da treba naglasiti jer posle ce biti niste pitali ....Kada kupite kesu umesto majice i slicno ...
2018 07 28
Icka..treba naglasiti da je fejk,ali naglasavati da je Levis ,Zara ili bilo koji drugi brend original ,je bespotrebno.. A to sto neko proda fejk ,pa kaze niste pitali, je klasican prevarant.Ako je neko napisao Levis to je Levis..ne postoje dva razlicita Levisa nego jedan,.Ali nazalost prevaranti se sluze time bas kao sto ste napisali.."Pa sto nisi pitala|?
2018 07 28