Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Osetljiva koza

Drage clanice imam jako osetljivu kozu pogotovu sad po suncanim danima jako sam sklona bubuljicama po rukama i licu . Da li imate neki savet sta bi mi pomoglo u resavanju tog problema. ? Hvala unapred <3
2018 08 24
> Sanja0701: > Drage clanice imam jako osetljivu kozu pogotovu sad po suncanim danima jako sam sklona bubuljicama po rukama i licu . Da li imate neki savet sta bi mi pomoglo u resavanju tog problema. ? Hvala unapred <3 Isto.. Meni je dermatolog rekao seba med deciji sapun i seba extra soft krema :)
2018 08 26
> Kika92: > > Sanja0701: > > Drage clanice imam jako osetljivu kozu pogotovu sad po suncanim danima jako sam sklona bubuljicama po rukama i licu . Da li imate neki savet sta bi mi pomoglo u resavanju tog problema. ? Hvala unapred <3 > Isto.. > Meni je dermatolog rekao seba med deciji sapun i seba extra soft krema :) 😊hvala draga puno. Seba med sam koristila detetu za ojed od pelena eto nije mi palo na pamet da probam sebi za lice. Hvala draga puno
2018 08 27
E i ja imam jako velike iritacije nakon brijanja/depiliranja nogu sva se izaspem i urastaju dlake... Takodje imam i problem za svrabom i iritacijama na intimnim delovima zbog ulozaka... Ima li neko neko resenje i hvala puno Izvinite sto upadam na temu ali pre mi nije palo na pamet da pitam
2018 08 31
> Jovana1014: > E i ja imam jako velike iritacije nakon brijanja/depiliranja nogu sva se izaspem i urastaju dlake... Takodje imam i problem za svrabom i iritacijama na intimnim delovima zbog ulozaka... Ima li neko neko resenje i hvala puno > Izvinite sto upadam na temu ali pre mi nije palo na pamet da pitam I ja imam isti problem i prestala sam koristiti uloske koristim samo vatu sa mrezicom. A sto se tice brijanja moras prestati sa brijanjem i koristiti depilator posle par puta koriscenja nestaju bubuljice i urastanje dlaka . I ja sam imala isti problem i onda sam stalno visila po solarijumu kako bih osusila bubuljice .. bas se namucimo mi sa osetljivom kozom :(
2018 08 31
Pa koliko su pouzdani ti ulosci posto ja uvek imam trip da ce da mi prodje... I imate li neki depilator da mi preporucite?? Hvalaa
2018 08 31
Oko ulozaka...I ja bih preporucila mrezaste,a imala sam isti problem..pored mrezastih sada koristim Boni uloske i nemam nikakvih problema....Za osipe bubuljice alergije ....ja koristim Sudokrem..Moje dete je imalo alergiju od vrucine tj znoja i od sunca....ja na bizuteriju...Nam,azem uvece sudokrem ujutru nema nista,uvek je imam u kuci :")
2018 08 31
Koja je cena te kreme?? I je l samo to kazem u apoteci??
2018 09 03
Ima vece i manje pakovanje..Svakako za pocetak uzmite manje da isprobate ,a i jako dugo traje ...Ne secam se tacno koliko je kostala..Pitajte pre kupovine i u apoteci da vam kazu zasta je sve
2018 09 03
Okej hvala Vam puno probacu da vidim da li pomaze... Hvala jos jednom
2018 09 04
Ja mazem klinki na ekcem Sudokrem, lepo impregnira kozu, zastiti je od spoljnih uticaja. Mislim da je oko 460 dinara kutija od 60 gr, uzela sam je na nekom snizenju u Maksiju za 400. Ako znate nekog u apoteci da radi, mozete nabaviti reklamnu za probu
2018 09 04
> Jovana1014: > Pa koliko su pouzdani ti ulosci posto ja uvek imam trip da ce da mi prodje... I imate li neki depilator da mi preporucite?? Hvalaa Ja vec par godina koristim mrezaste uloske i nisam imala neprijatnih situacija i nema crvenila. Po meni braunovi su dobri sad pogledaj jos ima sigurno dobrih
2018 09 05