Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slaba prodaja, nestajanje fotki i ostalo

Drage dame, prolazeći kroz svoja 2 profila shvatila sam da bar na trecini predmeta fali većina ako ne i sve fotografije. Teško da bi neko kupio predmet za koji ne postoji ni jedna fotografija, bez obzira na brend i kvalitet. Problem postoji već neko vreme, ali je poslednjih nedelja/ dana eskalirao. Danas ponovo stavim fotografije, sutra ih nema i tako u krug. Mozda nije novost ali je obim problema svakim danom veci tako da je moj savet ...pogledajte fotografije, problem raste. Jedan od velikih problema u prodaji je i ovaj. Administrator na pitanja ne odgovara, rekla bih uobičajeno. Vlasnike btiga nije, zaeađuju na reklamama u kapacitet sajta ne investiraju. Pozzz petisa😊
2018 08 26
dap upravo sam usla na profil i pola slika nema stoji stoji predmet ali bez ijedne jedine slike >.> sva sreca prodajem na drugim sajtovima od ovog lagano odustajem
2018 08 26
Na zalost da, bio je divan sajt...
2018 08 26
Pozdrav! I kod mene isti problem.. gotovo sve slike su mi nestale, pise da je predmet tu, ima i opis a slika nema.. znaci nisam jedina kojoj se to desava. Ja ne znam zbog cega je to..
2018 08 27
Admin bi trebalo da zna ali se ne oglasava, kao i obicno. Mislim da je ili bag ili stipsare sa zakupljenim prostorom za normalan rad sajta.
2018 08 27
Nestajanje slika takodje, admin a kontaktirala i vezi s tim.
2018 08 27
Da, neverovatno ali je meni odgovorila u roku 1 dana, pislala sam linkove predmeta tako da je info gde treba...da li ce pomoci nisam bas sigurna
2018 08 27
Nemam problem sa nestajanjem fotografija ali imam problem sa vremenom jer ne stizem da u opisu predmeta, navedem i dimenzije 😁
2018 08 27
I kod mene slaba prodaja. Na kojim sajtovima jos prodajete? Ja prodajem na jos dva, na jednom ide prodaja ok, na drugom slabije nego na Krpicama. Mogao bi neko ako ga ne mrzi da pogleda stvari na profilu i kaze mi da li su cene realne jer ne znam cemu tako slaba prodaja.
2018 08 30
Mislim da je generalno svima opala prodaja a sajt je u raspadu vec par dana, ne znam sta se desava. :/
2018 08 31
Čini mi se da je kombinacija faktora, kada je u pitanju slabija prodaja. Fotografije predmeta koji su postavljeni 2016 i ranije su meni nestale. Imajući u vidu trendove izmeštanja prodaje na neka druga mesta, odmore, opštu besparicu i ovo sa fotografijama mislim da nije neobično što je prodaja usporena. I na Kupindu su trendovi slični, iz mog iskustva.
2018 09 01
Rekla bih da je prodaja slaba jer sajt ne radi. Evo ja sam od sinoć pokušavala da se registrujem, prvo pola stranica ne otvara uopšte, očigledno problem s bazom. A onda sam nekoliko sato čekala email da potvrdim registraciju da mogu da se ulogujem. Doduše, u međuvremenu sam svašta korisno pročitala na forumu, ali izgleda mi da se ovaj sajt raspada...
2018 09 01