Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

imaa li nekog

Heeej , zanima me da vidim da li se aktivira sajt malo... posto je u poslednje vreme bilo mrtvo more uglavnom :( Sta vi mislite, da li se sajt polako vraca u normalu, kakva su vasa iskustva? Ide li prodaja? Da li nalazite sta vam treba za kupovinu? ☺️
2018 09 04
ne ide, katastrofa
2018 09 04
Kod mene je ok, ne ide prodaja kao pre ali bar se javljaju clanice i raspituju, do nedavno nije bilo ni toga.. oseti se da polako zavrsavaju godisnji odmori i da se sprema za jesen :D
2018 09 04
Sve ide nekako, dok sajt ne pocne da baguje, kao pre neki dan 🙃 Svi se nadamo boljem, da, nije kao pre, ali Boze moj, barem se nesto desava po malo, ne bi bilo na odmet da je sve malo ''zivlje'' kao nekada ☺
2018 09 04
Meni sajt ovih dana radi
2018 09 04
I meni isto ovih dana sajt bolje radi i devojke se raspituju vise. :)
2018 09 04
Da, nešto se dešava. Za sada raspitivanje, valjda ce krenuti i prodaja :)
2018 09 04
I kod mene se raspituju, mada sam poslednjih par dana okacila neke nove predmete, stare snizila pa mozda zbog toga :) Mada svakako ce sad posle odmora svima da krene prodaja.
2018 09 04
Niko se za kupovinu ne javlja... Samo imam vise neuspelih i propalih razmena... Zali Boze postarine... Kratko sam na sajtu i kupujem i prodajem i radim razmene ali mnogo sam se razocarala... Ocekivala sam mnogo vise... ,:(
2018 09 05