Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ko sve salje preporuceno? :)

Svako ko salje preporuceno moze da se javi, kako bismo povecali prodaju, bar sto se tice laganijih stvari kao sto su majicice i kosuljice :)
2018 09 04
Ja saljem preporuceno. :)
2018 09 04
jel moze neko da napise kako se to salje i sta se podrazumeva pod tim "preporuceno"? Jednom sam se zatekla u posti kad je neka zena pokusavala da posalje preporuceno pismo na sta je radnica rekla "sad si me nasla na kraju smene da se bakcem oko toga, previse tu posla ima" i nisam uopste shvatila o cemu se radi i kakve su komplikacije. :D
2018 09 04
Ja saljem preporucenoo, bez ikakve doplate za koverte i pakovanja :")
2018 09 04
Verujem da svi salju preporuceno,..ako stvar moze da stane u kovertu....Ne znam zasto neko ne bi poslao preporuceno?Mozda nisam ukapirala temu,ali nisam dosada cula "Necu da saljem preporuceno" :D
2018 09 04
I ja saljem,naravno lakse stvari,oko vecih prave problem tj tezih. A jednom sam dobila cipele sa sve kutijom poslato preporuceno,a meni pravili problem kad sam rekla da saljem majicu tesku oko 200g
2018 09 04
Saljem i ja :")
2018 09 04
Ja sam slala dok sam zivela u Vojvodini, sad cu morati da pitam u Posti jer sam skoro kupovala nesto i clanica mi je rekla da na Kosovo ne moze da salje preporuceno pa me kopka da li je isto i kad mi saljemo..
2018 09 04
Ja saljem preporuceno... :")
2018 09 04
I ja saljem. :)
2018 09 04
Jel moze neko da objasni sta znaci slati Preporuceno? hvala
2018 09 04
> jelena2606: > Verujem da svi salju preporuceno,..ako stvar moze da stane u kovertu....Ne znam zasto neko ne bi poslao preporuceno?Mozda nisam ukapirala temu,ali nisam dosada cula "Necu da saljem preporuceno" :D Oooo veruj mi mnogi ne salju preporuceno kao nije im sigurno da ce paket stici, meni se jos nikad zagubio nije
2018 09 04
@Bloodytears..Ja saljem preporuceno na zahtev kupca,odnosno ,saljem kako zeli kupac,,da li je post expres,bex,axs,preporuceno ,licno preuzimanje,svejedno mi je...I ako trazi preporuceno,a zna da postoji sansa da se zagubi...to svakako ne bih gledala kao svoju odgovornost,a uplatu trazim unapred....
2018 09 04
Ja za manje predmete uvek :)
2018 09 04
Saljem i ja preporuceno :)
2018 09 04
1 2