Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

prevarant,pomozite!

Moju majku je zeznula zena za 3000,ne javlja se na tel,nedostupna je. Samo me zanima da li je nekome ovde poznato ime olivera nikolic,ako jeste molim da mi se clanice jave. Hvala unapred
2018 09 10
To najbolje da kontaktiras Spottera ,spisak prevaranata sa podacima je izbrisan,sumnjam da neko ima evidenciju.
2018 09 10
@LadyBlye: Moze pisati meni ili adminu ,kako god ,sve jedno je . Link koji sam postavila je link nedozvoljenih predmeta da bi clanice bile upoznate i ne postavljale artikle zbog kojih ce biti blokirane ..isto na tom linku se moze pisati adminu ..Kako vam je volja ,kome cete pisati . Jedino je prednost ta sto sam ja ovde cesce od admina ,pa mozda nesto mogu uciniti . @Mikicici : Molim Vas ostavite ovde link do profila doticne Olivere Nikolic . Hvala Spotter
2018 09 10
Spotter, samo sam prenela jasan tekst na Vašem profilu, i ništa više od toga- sve odlično jasno piše. Sada znam kome se mogu obratiti u Inbox za članicu koja je objavila moju ličnu sliku odavde kao svoju, i za šta admin usled, koliko čujem od ostalih, nije uopšte reagovao (pisala sam i ja) iako se članica bavi i komercijalnom prodajom i iako joj je kao što sama već kaže prethodni profil blokiran, a da ne zna iz kog razloga- bila je i tema o ovome pre oko mesec-dva, ne znam da li je izbrisana. Što se tiče ove članice čija je tema, ne znam da li se Spotter-u obratila, ali smatram da svakako nije dovoljno otvoriti temu ***PREVARA, POMOZITE*** bez ikakvog daljeg objašnjenja, bez ikakvog dokaza i opisa o čemu se zapravo radi, bez linka članice koja je napravila/uradila prevaru i bez ikakvog daljeg "pojavljivanja" u istoj temi.
2018 09 11
Na poslu sam bila do 1 sinoc,zbog toga se nisam javila. U pitanju je prevara preko fb,moju majku je zeznula zena za 3000,post netom joj je uplatila pare I od tada se vise ne javlja njoj. Znam da je ranije imala grupa sa podacima o prevarantima,pa Sam tu htela da proverim da li mozda tu ima njeno ime I prezime,posto adresa za post net uplatu ne treba,a br telefona svakako moze uvek promeniti.
2018 09 11
Postovana Mi ovde resavamo probleme sajta MK . Za sve ostale sajtove ,morate se obratiti tamo gde ste prevareni . Mi nismo internet policija Spotter
2018 09 11
Zena je samo pitala, s obzirom da je nestala grupa sa prevarantima i da je bilo slucajeva da isti varaju gde god stignu, da li nam je poznato ime i prezime....
2018 09 11
> Zagica: > Zena je samo pitala, s obzirom da je nestala grupa sa prevarantima i da je bilo slucajeva da isti varaju gde god stignu, da li nam je poznato ime i prezime.... Mozda bi i bilo poznato da je Crna lista u opticaju
2018 09 11
Obratite se nekoj CB grupi na fb
2018 09 12
vazi,hvala
2018 09 13