Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vladislav87

Ne bih baš potcenjivala osobu oko koje se diže tolika frka non stop :D izgleda da i ja spadam u te prepredene, jer naivna nikako nisam, još me niko nije prevario ovde :D što se ove cure općenito tiče, ne poznajem je, nemam pravo da donosim zaključke o njenom moralu , niti da je vređam. Samo objektivno posmatram situaciju i nagađam koje će korisničko ime sledeći put izabrati :D
2018 09 13
> LadyBlye: > Nije mi jasno, između ostalog, ovo: > Iz utisaka kod dotičnog (ili dotične) piše jasno da nikada ne uplaćuje unapred, nego pouzećem....a ovde se vidi iz razgovora sa članicom koje je i temu otvorila da traži uplatu unapred... Dai je tako nešto uopšte normalno??? Ufffffff!!!! :/ Pa , to je slučaj kod mnogih. Traže unapred, ali one unapred ne plaćaju...
2018 09 13
Slazem se. 👌> TatCat: > Ja nikad prepredenost ne poistovecujem sa inteligencijom ,izvinite . To je samo nadomestak u nedostatku iste . Inteligentni ljudi umeju da budu vrlo naivni , nedostaje im prepredenosti . Ovakve stvari kao sto ova radi pripisujem upravo glupacama bez morala , ona je nesposobna da zamisli ,mislim zaista zamisli ,posledice svojih dela .
2018 09 14
Kažem ja definitivno treba pop da okadi ovaj sajt da otera ove " ale" tj prevarante.. 😎
2018 09 14
> MiciZara: > I manite me filozofije skupih stvari na prof, svakome je ovde njegovo sveto i crkveno.. > I svi mi polazimo od sebe, samo što je neko sujetan, kulturan ili nekulturan i sve gledamo to iz svog ugla.. > Moram napisati da mislim da nije normalno uplaćivati toliki novac prevarantu. u potpunosti se slazem sa tobom Mici , ovde jako lepe stvari mogu da se nadju za male parice, ljudi jednostavno nesto ne nose vise i prodaju posto-poto i ako znamo da neke stvari vrede vise. Iskreno ja nizasta ovde ne bih dala vise od mozda 2-3000...
2018 09 14
> MiciZara: > Kažem ja definitivno treba pop da okadi ovaj sajt da otera ove " ale" tj prevarante.. 😎 ovde ni 10 popova ne bi pomoglo nekima veruj mi 😟😷
2018 09 14
Spotter ,pa to je ona moja , ona sto mi je poklonila cipkani topic ? :')
2018 09 14
1 2 3