Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

....iskreno???...

> LjubicaPezos: > Ja zaboravila kako ide procedura kada neko kupuje :') > Ja uglavnom menjam i kupujem :') :') :') :')
2018 09 21
Ja uglavnom se baziram na asortiman i cene,da nekako uskladim ,a i da se pomalo pojavljujem po forumima,ne valja nicega previse😂😂😂. Ali nesto to i nema bas veze sa prodajom🤔. Bar kod mene...
2018 09 21
Pa i nema.. najveći broj članica koje kupuju, ne visi po forumu, makar ja imam takva iskustva.. fali mi brdo utisaka, jer često kupuju devojke koje uopšte nisu aktivne mnogo na sajtu, već imaju profil samo da ponekad nešto pazare..
2018 09 21
Juče i prekjuče😊 A nekad prodje mesec i nista.... Ali sam i kupila😂
2018 09 22
> Debela_devojka: > Pa i nema.. najveći broj članica koje kupuju, ne visi po forumu, makar ja imam takva iskustva.. fali mi brdo utisaka, jer često kupuju devojke koje uopšte nisu aktivne mnogo na sajtu, već imaju profil samo da ponekad nešto pazare.. Upravo tako,i meni se to desava.....,cesto!!!
2018 09 22
Pre mesec dana :'( Od tada jedno 5-6 "želim" ali nestanu.
2018 09 22
Ah ,to "zelim" pa se vise ne jave i ne racunam
2018 09 22
Pre dva dana, odlicna saradnja. :)
2018 09 22
Evoo ja sam clanica nekih dva meseca i samoo sam jednu stvar prodala. 😌 Jel se zapitate nekad da se mozda drugima vase stvari ne svidjaju? 🤔
2018 09 23
:D pa, to je najverovatnije istina :D
2018 09 23
Hehehe,e bas me briga,meni se bas svidjaju! Jedini je problem- pogresna velicina😭😭😭
2018 09 23
Danas
2018 09 23
U ponedeljak, dakle pre nekih 6 dana. PS- I razmena je jedan vid dobiti, zašto ne? ;) :)
2018 09 23
Nisam odavno, ali nisam bila aktivna ni na sajtu ni u izradi nakita u poslednje vreme pa se ne racuna ,:) A koliko vidim, necu ni biti jos dugo, dobila sam ponudu da izlozim komade u jednoj radnjici pa se nadam da cu tamo prodavati.. :")
2018 09 23
1 2 3