Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Štitna žlezda

Da li znate nekog doooooobrog endokrinologa koji zna sta radi?
2018 10 03
U Beogradu ili Novom Sadu :)
2018 10 03
Ja ne znam... Ja sam u Čačku i zadovoljna sam svojim doktorom.. O čemu se radi, hipo, hiper ili Hašimoto?
2018 10 04
Hiper :(
2018 10 04
Poštovanje Volimpink. Ja sam iz Vinče (kod Beograda) i idem ovde kod endokrinologa u "Sonomedica Plus", doktor se zove Saša Kiković i pregled je 2.000din. Ovaj doktor radi i na VMA, samo ne znam na koji način se tamo zakazuje i koliko se čeka na pregled. Ukoliko Vam Vinča odgovara, javite mi se u inbox za kompletne podatke ordinacije "Sonomedica Plus". Srdačan pozdrav, i svako dobro želim.
2018 10 05
Ja sam isla kod endokrinologa u Klinickom centru i svi su im super :)
2018 10 08
VMA, doktorka Jelena Karajovic Ja hipertireozu lecim vec 4 godine, sada su hormoni ok ali mi je malo uvecana desna strana pa sam i dalje na terapiji (leva se vratila u normalu). Dok sam se lecila u Sapcu uz neadekvatnu terapiju tsh mi je bio 0,000 a ft4 76, ko se razume zna koliko je to strasno. Kada sam pocela da se lecim na VMA ft4 je ubzo dosao do nekih 30 (normalno je od 9 pa do 14 ili 21, kako u kojoj labaratoriji) i tu se vukao bar 5-6 meseci, nikako nie bilo poboljsanja, za sta sam ja bila kriva Koliko je bitna terapija, kod hipertireoze je jednako bitno strogo mirovanje i bez izlaganja suncu!!! Cim sam prestala da setam odmah se videlo poboljsanje.
2018 10 08