Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dokle ????

Nisu mi jasne pojedine clanice koje svako malo pitaju za razmenu,ja uredno odgovorim da ne radim zelim da se resim stvari i onda posle par dana pita za neku drugu stvar. Ne znam da li je neko malouman pa ne razume, sad vracam poruke i primetim par istih osoba kojima je verovatno dosadno u zivotu.
2018 10 07
A mene vise puta pitaju za istu stvar,dodje mi da poludim..
2018 10 07
> VanjaKovcic: > A mene vise puta pitaju za istu stvar,dodje mi da poludim.. Uzas,strasno me nervira,jos ja svaki put odgovorim lepo. Bolje da kuliram.
2018 10 07
kalina , verovatno salju toliko upita za razmene da zaborave kome su vec slale . Jedini lek u svakom opisu dodati NIJE ZA RAZMENU !
2018 10 07
Isto mislim sto i TatCat, zaborave se :D S obzirom da si dodala na profil, redje ce stizati poruke za razmenu.
2018 10 07
TatCat, džaba sam napisla da ne radim razmene, pa sam sebi dozvolila i drskost da napišem da na takva pitanja neću odgovarati... A zašto? Muka me naterela jer i pored toga što je prvobitno pisalo da ne radim razmene, pitanja su stizala svakodnevno... ovako sam se barem drsko ogradila... I zaista nemam nameru da se izvinjavam pojedinim članicama zbog svoje ili njihove drskosti ;)
2018 10 07
Verujem ,Emushka , ja se kao trudim i odgovorim kulturno i na takva pitanja , nikad se nisu zahvalile na odgovoru ,nikad . Desavalo se i da nadjem nesto na tim profilima (nista vrednije od onog sto traze ) , ne dobijem odgovor ,valjda imamo pravo da izaberemo samo smece :)
2018 10 07
TatCat, bukvalno si opisala niz mojih situacija, hoću da izadjem u susret, nadjem nešto.... i ćorak... i ne jave se... Ali zapravo je jedna razmena od pre godinu dana stavila tačku i kraj... Članica je čak i temu otvorila o tome.... Ovde očigledno teme otvaraju uglavnom one koje su zeznule ili za***ale nekog pa bi brže bolje da se ograde.... Čast izuzecima.
2018 10 07
Obicno same sebi uskoce u usta tim otvaranjima teme po principu 'napad je najbolja odbrana ' ,srecom . :")
2018 10 07
Stigne neka poruka ponadam se ozbiljan kupac,kad ono dole pise zamena,odgovorim kulturno i posle par dana ista osoba salje...
2018 10 07
Isto se i meni desava, ja i pored toga sto sam napisala da na te poruke ne odgovaram, ipak odgovorim lepo i kulturnu, ponudim snizenu cenu-ali tada one vise ne odgovore.haha:)
2018 10 08
Bukvalno ista situacija kod mene.... ne znam vise dokle .... sta da radim.....🙄🙄🙄> kalina__: > Nisu mi jasne pojedine clanice koje svako malo pitaju za razmenu,ja uredno odgovorim da ne radim zelim da se resim stvari i onda posle par dana pita za neku drugu stvar. Ne znam da li je neko malouman pa ne razume, sad vracam poruke i primetim par istih osoba kojima je verovatno dosadno u zivotu.
2018 10 08
> danijela5rovic: > Isto se i meni desava, ja i pored toga sto sam napisala da na te poruke ne odgovaram, ipak odgovorim lepo i kulturnu, ponudim snizenu cenu-ali tada one vise ne odgovore.haha:) Pa da, al meni se usude iste osobe da pitaju iako im odgovorim posle dva dana posalju neku drugu stvar pa dole razmena i ja opet odgovorim. To sam sasvim slucajno primetila uzela da listam poruke kad dve clanice kao da sede na profilu, razumem da je neko ko slucajno naleti pa posalje al ako jednom lepo odgovorim ne znam cemu pet puta slati.( pritom te clanice nisu nove imaju dosta utisaka)
2018 10 08
Zaborave vrv, ja isto ne radim razmene ali me ne nervira kad mi stigne par puta poruka od iste osobe. :D Samo polako i bez nervoze :D
2018 10 08
> Mini1994: > Zaborave vrv, ja isto ne radim razmene ali me ne nervira kad mi stigne par puta poruka od iste osobe. :D Samo polako i bez nervoze :D To nam preostaje 😀
2018 10 08