Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Koji puder koristite?

Moja preporuka je za ovaj puder, bukvalno od suve preko mesovite do masne, svima odgovara 💁🏼‍♀️ A tek o postojanosti da ne pricam
2019 03 17
Jao, ja se samo zatrpavam kozmetikom, ali volim svasta da probam. Sad me zainteresovao i ovaj Dior. x-)
2019 03 17
Bourjois healthy mix :)
2019 03 17
Slazem se da je Bourjois HM odlican puder za dnevnu upotrebu, koristila sam ga, ali se lice relativno brzo prosija. Kontam da je za suvu i normalnu kozu dusu dao. :D
2019 03 17
@NatasaPupi ima RCMA da se kupi kod nas, mogu ti poslati stranicu sa Instagrama koja prodaje, ali ga prodaje skuplje u odnosu na Beauty Bay. Ja koristim Too faced Born this way u kombinaciji sa Urban Decay All nighter, ali to u slucaju kada mi iskoce bubuljice jer ne mogu ni sa jednim kao sa njim da ga prekrijem. Peach perfect je odlican, ali meni je nekako drazi Born this way jer jako lepo izgleda na kozi. :) Od drogerijskih za masnu kozu je meni bio dobar rimmel stay matte, i to je jedino puderod kojeg nikako nisam prosijavala... A za suvu neponovljivi Bourjois healthy mix I Clarins skin illusion... Prosto mi bude zao sto nemam masnu kozu samo kad vidim ta dva pudera 🤣
2019 03 17
> ubavkam: > Bourjois healthy mix :) 👌👌👋👋👋 Odličan! Bourjois Healthy Mix Serum!
2019 03 18
Slazem se, sastojci igraju bitnu ulogu, pogotovo ako se sminkate svakodnevno. Gotovo svi puderi od Maybellina imaju los sastav, od drugih brendova u asortimanu ima kako dobrih, tako i losih po sastavu. Uglavnom dobro proverim sta kupujem.
2019 03 18
1 2