Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

NE ZELIM NISTA OD NJE, PARFEME VOLIM JOS SAM JE PITALA EMINA JEL 1000% tvoja jetrva donosi parfeme jer ako cekam medec dana onda parfeme zelim a ne svoje stvari nazad.. Rekla je DA 1000%.. Stvari je mogla i odmah da mi posalje ! Sad navodno pomerila jetrva odmor, a u subotu mi je rekla da dolazi sutra(nedelju), bas brzo odlucili da pomere odmor, nisam znala da tek tako mogu odmori da se menjaju i uzimaju u Astriji.. HVALA CURE DEVOJKE NA PODRSCI LJUBIM VAS 😘😘
2019 06 26
Da li smatrate da je, posle svega, postupak clanice Lady ok ? Bas me zanima.
2019 06 26
> GabiProdaja: > Da li smatrate da je, posle svega, postupak clanice Lady ok ? Bas me zanima. Naravno da nije u redu,meni se desila juce situacija da su zamenjeni paketi krivicom poste,clanica je juce resila sve,danas paketi opet na pravom putu.Za ovo nemam komentar ja bi haos napravila pre 20 dana.Toliko.😊😊😊
2019 06 26
> GabiProdaja: > Da li smatrate da je, posle svega, postupak clanice Lady ok ? Bas me zanima. Ne, jer sam parfeme ocekivala posle mesec dana cekanja, a ne svoj paket nazad.. Paket je odmah mogla da mi posalje nazad, a ne da me zavlaci i dobija na vremenu.
2019 06 26
Мени је ово чист безобразлук! 😐 До овог њеног последњег обраћања Вама сам и могла да нађем разлог, оправдање да постоји неки разлог (мада који год разлог био треба да Вас контактира), али да Вам после месец дана понуди враћање ствари јер њеног пакета нема... Ово је свакако за негативну. Не само да није испала фер и оставила Вас је да месец дана чекате на нешто без да обавести још колико ћете на исто чекати и без да испоштује и одговори на поруке и поред свега није је срамота да након месец дана жели да Вам врати ствари... Још ако је одговорила тек данас, због ове теме... Онда то тек говори лоше о њој.
2019 06 26
Naravno da takvo ponasanje nije ok. Zavlacila je devojku mesec dana, umesto da je vratila njene stvari odmah. I ma sta god ona sad da kaze, necu joj verovati, sve dok Ivana ne kaze da je taj paket dobila. I po mom misljenju, trebalo bi da dobije negativnu ocenu, bez obzira da li joj ona bude vratila taj paket ili ne.
2019 06 26
Mesec dana zavlačenja, izbegavanja, smišljanja raznoraznih izgovora i onda da preko nekog drugog poručuješ šta i kako dalje pa kada vidiš da ni to ne ide, a u stvari je konstantno ovde i prati situaciju ( u ovo me ne može niko ubediti da je drugačije) ti onda šalješ poruku tipa puj pike ne važi se dogovor vratiću ti stvari. A do nedavno je bila prva da osudi i napada kada neko ne poštuje pravila i dogovor. Lepo se to u narodu kaže kada sereš pa to posle pojedeš...e ovde je i kašičica olizana. Po meni negativna naravno priložiti sve slike kao dokaz. A i od Posmatračice očekujeđ da bude fer i korektna pa da to isto uradi. Al džaba ko će joj onda biti potrčko... Nana, NinuNana
2019 06 26
I ja mislim da je ovo za negativnu.. Nije uopšte bitno ko je clanica, da ne bude da sada napadamo Lady iz nekih drugih razloga. Ivana je davno trebala da ostavi negativan, još kad ju je Lady blokirala, a ne da se razvlači ovoliko sa njom. Ali razumem zbog čega je imala strpljenja, verovatno bi i svako od nas tako postupio. Prosto, ako nisi u stanju da obavljas saradnje ispravno i potpuno, onda napravi pauzu i odalji se od svega ovoga. Zbog sebe i drugih.. Ovo je moje misljenje i nadam se da se neće shvatiti pogresno.
2019 06 26
Devojke SVAKI DOGOVOR JE ONA PREDLOZILA I JA SAM PRISTALA, IAKO MI NIJE MORANJE BILO, NJENA JE DUZNOST DA TUZI POSTU I NADJU NJEN PAKET, STA SAM JA TU KRIVA? ALI ONA JE KONSTANTNO MENJALA DOGOVORE I JA BUDALA NA SVE PRISTAJALA SAMO DA SE NE NERVIRA JER IMA RIZICNU TRUDNOCU! NAJVISE MI JE KRIVO STO NIJE COVEK ISPALA!!!
2019 06 26
Pročitala sam sve i sve pokušavam da nađem neko opravdanje pošto znam ko je, iskreno teško mi je da poverujem.
2019 06 26
Sto me je zavlacila to mene najvise od svega nervira.. Pre 4 dana smo se cule i rekla je u ponedeljak utorak da salje, sto mi odmah nije rekla IVANA NECU DA TI SALJEM TAKVA I TAKVA JE STVAR.. A ne ja kao budala da se nadam.. Da bi mi danas napisala kako smatra da ne treba da salje parfeme jer se NJEN PAKET NIJE POJAVIO.. Mada ovo mi je za nauk, svakako necu propasti, vece mi je razocaranje u samu nju jer sam mislila, opet ponavljam, da ke ČOVEK sa velikim Č.
2019 06 26
U svakom slučaju bilo bi dobro kad bi se članica, uprkos svemu, oglasila ovde jer je došla u poziciju da treba da se brani.
2019 06 26
> Ivana19999: > Sto me je zavlacila to mene najvise od svega nervira.. Pre 4 dana smo se cule i rekla je u ponedeljak utorak da salje, sto mi odmah nije rekla IVANA NECU DA TI SALJEM TAKVA I TAKVA JE STVAR.. A ne ja kao budala da se nadam.. Da bi mi danas napisala kako smatra da ne treba da salje parfeme jer se NJEN PAKET NIJE POJAVIO.. Mada ovo mi je za nauk, svakako necu propasti, vece mi je razocaranje u samu nju jer sam mislila, opet ponavljam, da ke ČOVEK sa velikim Č. Ivana rekoste malo pre da Vam je čak ponudila povraćaj garderobe koju ste joj poslali... Kako kažete jetrva joj je pomerila godišnji odmor pa od parfema ništa... Što niste bar pristali na povraćaj svoje robe?
2019 06 26
> MiciZara: > > Ivana19999: > > Sto me je zavlacila to mene najvise od svega nervira.. Pre 4 dana smo se cule i rekla je u ponedeljak utorak da salje, sto mi odmah nije rekla IVANA NECU DA TI SALJEM TAKVA I TAKVA JE STVAR.. A ne ja kao budala da se nadam.. Da bi mi danas napisala kako smatra da ne treba da salje parfeme jer se NJEN PAKET NIJE POJAVIO.. Mada ovo mi je za nauk, svakako necu propasti, vece mi je razocaranje u samu nju jer sam mislila, opet ponavljam, da ke ČOVEK sa velikim Č. > Ivana rekoste malo pre da Vam je čak ponudila povraćaj garderobe koju ste joj poslali... Kako kažete jetrva joj je pomerila godišnji odmor.. Što niste bar pristali na povraćaj svoje robe? Citaj ponovo. Kako je moguce da bas pomeri godisnji odmor kad meni parfemi treba da stignu, s tim sto mi je u subotu javila da u nedelju stizu dever i jetrva, nelogicno da preko noci odustali od dolaska.. Radi se principu nekom, sto mi odmah nije ponudila da mi vrati odecu i sve ostalo, doduse jeste ali naravno, opet nije ispostovala i predlozila je da sacekam 21/22 da stignu parfemi.. Uostalom znala je ona od pocetka da nece da mi posalje parfeme, jer mi je danas napisala da smatra da ne treba da ih salje.. I sta ja ispadam, debil?
2019 06 26
> Ivana19999: > > MiciZara: > > > Ivana19999: > > > Sto me je zavlacila to mene najvise od svega nervira.. Pre 4 dana smo se cule i rekla je u ponedeljak utorak da salje, sto mi odmah nije rekla IVANA NECU DA TI SALJEM TAKVA I TAKVA JE STVAR.. A ne ja kao budala da se nadam.. Da bi mi danas napisala kako smatra da ne treba da salje parfeme jer se NJEN PAKET NIJE POJAVIO.. Mada ovo mi je za nauk, svakako necu propasti, vece mi je razocaranje u samu nju jer sam mislila, opet ponavljam, da ke ČOVEK sa velikim Č. > > Ivana rekoste malo pre da Vam je čak ponudila povraćaj garderobe koju ste joj poslali... Kako kažete jetrva joj je pomerila godišnji odmor.. Što niste bar pristali na povraćaj svoje robe? > Citaj ponovo. Kako je moguce da bas pomeri godisnji odmor kad meni parfemi treba da stignu, s tim sto mi je u subotu javila da u nedelju stizu dever i jetrva, nelogicno da preko noci odustali od dolaska.. Radi se principu nekom, sto mi odmah nije ponudila da mi vrati odecu i sve ostalo, doduse jeste ali naravno, opet nije ispostovala i predlozila je da sacekam 21/22 da stignu parfemi.. Uostalom znala je ona od pocetka da nece da mi posalje parfeme, jer mi je danas napisala da smatra da ne treba da ih salje.. I sta ja ispadam, debil? Čitam i zato te i pitam... Problem je što ovako ostaješ na gubitku...
2019 06 26
1 2 3 4 5 6 7 ... 70