Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Grcka info

Ovako idemo u avgustu u Grcku..Pa pitanjce da li je neko isao u neki kamp,sa bungalovima na plazi ili zna nekoga ko bi mogao da preporuci..Drugo neki studio,gde ste bili pa mozda imate i kontakt., a u mestu bez gomile suncobrana na plazi,i gde u blizini ima lepih plaza .Hvala
2019 07 02
Asprovalta ima kamp koji se nalazi u borovoj šumi.. Mislim da imaju i bungalove, mada može da se spava i u šatoru ili kamp kućici... Plaža u Asprovalti je toliko velika da u jeku sezone izgledaju prazne.. Mesto je baš za porodične ljude.. Nema guzve, noćnih klubova i luperaja do jutra.. Ediosos - Evia isto je mirnije mesto tj to je banja na moru... Imaš dobru ponudu preko Amos travela... Ne znam da li imaju u ponudi bungalove ali imaš povoljnih apartmana i hotela.. Kad kažem povoljno onda mislim do 260 e za odrasle po osobi, deca uglavnom ne plaćaju.. Mala deca do npr mislim 3 ili 7 god.. To su apartmani na bazi noćenja samo... Bez obroka... Ja sam uvek putovala preko Argusa tj do leta 2017 godine... Od 2018 pa ubuduće putovaću samo Amosom ili Nikanom... Nikana ima najbolju ponudu što se Grčke tiče... A ako nećeš preko agencija vidi nešto preko Booking.com... Oni imaju i kampove u ponudi.. I kad im ostane po jedna, dve sobe spuste cene više nego upola...
2019 07 03
Pogledacu..Jedva pronalazim kampove po netu..I ono sto pronadjem ili ne mogu da ocenim preko slika ili je cifra bungalova ,astronomska
2019 07 03
> jelena2606: > Pogledacu..Jedva pronalazim kampove po netu..I ono sto pronadjem ili ne mogu da ocenim preko slika ili je cifra bungalova ,astronomska Da.. Za te pare imaš i sa doručkom da nađeš hotele...
2019 07 03
Ja sam prosle godina gledala na Sitoniji ali su cene bile previsoke,pa sam se ipak odlucila za ostrva.
2019 07 05
Drustvo kako izgleda krstarenje na 10 noci? Gledam ovih dana ponudu krstarenja Mediteranea i mnogo me vuce, ali ne znam da li cu da se smorim
2021 05 05
> lejlapantic: > Drustvo kako izgleda krstarenje na 10 noci? Gledam ovih dana ponudu krstarenja Mediteranea i mnogo me vuce, ali ne znam da li cu da se smorim Neces, ljudi koji nisu bili ne znaju da su ti kruzeri kao mali grad, od kafica do predstava, do bazena, klubova. Mnogo sadrzaja
2021 05 14