Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motorcikli, bicikli /

AUTO SKOLA- preporuka?

Drage clanice, molim za preporuku za auto skolu u Beogradu! Imam panican strah od voznje, i evo sa 30 godina pokusavam da se saberem i resim to vec jednom. Po mogucstvu, Vracar ili okolina. Uz to, svaki savet je dobrodosao 😊 Hvala!
2019 08 05
I ne plasila se u Beogradu, gde u voznji najbolje prolaze bahati i bezobrazni. Ja sam vozila decu samo do bolnice i nazad i preznojila sam se. A vozila sam ih u planinu bez problema. Beograd je katastrofa za voznju, samo zbog bezobraznih vozaca, a pogotovo novopecenih mladih koji cini mi se i ne poznaju propise. Izgleda kao da zele da se lupaju na svakom cosku. Ali od voznje kao voznje, nema potrebe da imas strah. To je nesto veoma jednostavno, i kada savladas kao bicikl, uvek znas i na svakom automobilu znas voziti. Meni su u auto skoli bas zbog straha i nesigurnosti dodelili super insstruktora, jedna tako smirela od coveka, koji sve lagano i polako objasni. U sustini, takvi instruktori su pottebni nama zenama, kojima za sve treba detaljno obrazlozenje. I u 28. Polozih sa 100 % svih bodova i jedno i drugo. Verujem da ces tako i ti. Kroz 40 casova svi strahovi prodju.
2019 08 06
Ja odvozala svih 40, ne znam ručnu da povučež 😂 ne ide mi to nikako
2019 08 20
Ne znam da li si i dalje u potrazi za skolom, monca prima je najbolja na Vracaru :) (blizu BDP-a)
2019 09 11
Ja sam danas odvozila 10 cas jos 30 imam. Nemam strah od voznje ali imam strah da necu sve zapamtiti ahahhaha :D ja sam u auto skoli semafor u staroj pazovi. Nemam zamerku na njih i instruktor je vrh vrhovaaa. Smiren covek, voli svoj posao bas se vidi. I objasnjava 10000x ako ti nesto nije jasno detaljno sve. A po Beogradu da treba da polazem ne bih ni polagala to samo uz Boziju pomoc hahaha
2019 11 13
Hvala svima, i dalje sam u potrazi za auto skolom, na kraju cu da polazem po snegu dok se odlucim! Sandra ovde kad covek nauci da vozi, moze i na Mars- ako prezivi 😁
2019 11 13
> TinaKris: > Hvala svima, i dalje sam u potrazi za auto skolom, na kraju cu da polazem po snegu dok se odlucim! > Sandra ovde kad covek nauci da vozi, moze i na Mars- ako prezivi 😁 Ahahhahhaha istina ahah :D
2019 11 14