Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li imate običaj...

Da ostavljate utiske, bilo da ste nešto prodali ili kupili? Ja uvek ostavim utisak, prešla sam ovde posle 2 godine na Limundu pa mi je ostalo u navici, ali sam primetila da uglavnom moram da molim za utisak od kupaca :/ Kakva su vaša iskustva?
2013 08 24
ista [:tuzan]
2013 08 24
Samo mi jedna nije ostavila utiak.... i pitala sam je 2x i nista.. a skoro se javila za razmenu, e prc [:smejuljiti]
2013 08 24
Ja uvek ocenim i onda posaljem u porukici da je sve ok i da sam ostavila utisak...takticki im stavim do znanja da bi mogli malo da me pohvale [:smejuljiti] [:lepota]
2013 08 24
Nisam imalataj problem do sada. . Ali zato sam dobila od jedne osobe utisak,a ne secam se da sam saradjivala sa njom [:sokiran]
2013 08 24
Moja iskustva su ok. Ja svima ostavim, a meni fale samo 2. [:osmeh]
2013 08 24
ja svima ostavim.... a trenutno čekam dva... [:tuzan]
2013 08 24
od pocetka postujem pravilo sajta o utiscima, ali imam 4 ili 5 duznica za pozitivne [:besan] Sada nemam problem sa tim, ali uvek ako ja prva ostavim utisak, javim clanici da sam joj ostavila utisak i uvek bude uzvracen, sad se kao zna da je ok postaviti utisak posle saradnje
2013 08 24
ostavljam kad dobijem potvrdu da je roba stigla i da je sve ok, ali desi mi se i da zaboravim, evo skoro sam se s nekom devojkom menjala sorc za zmijsku majicu i obrisala poruke iz inboksa pre nego sto sam je ocenila, a sad ne mogu da se setim imena! [:vrtoglav] mozda vidi ovo pa mi se javi :) ili cu se setiti prosto kad opet naletim na njen profil negde na sajtu...
2013 08 24
ako je ona tebe ocenila, vidi tu u ocenama
2013 08 24
pa nije ni ona mene, cekala da joj se javim da mi je stigla majica.... i ja potpuno zaboravila, sto me nervira sad sto ne mogu da se setim imena ni fotke ni nicega [:vrtoglav]
2013 08 24
Ja imam 5, 6 prezadovoljnih koje mi nisu ostavile utisak a ja njima jesam, jos su se javile da mi kazu da su prezadovoljne a od utiska ni u [:sokiran] Ne kontam.. Imam i par novih clanica kojima sam valjda prva saradnja ali, one mozda ne znaju kako to ide pa i da razumem.. Tako da sam mnogo bolje neg sto to izgleda sa ovih 80-ak poz utisaka [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 08 24
Jos uvek sam na pocetku tako da mi svaki utisak znaci i kad vidim da mi ga neko nije ostavio ja lepo zamolim ako nije problem da mi ostavi utisak [:lepota]
2013 08 24
@hellabreezy Možeš da odeš na svoj mail i tamo da vidiš poruke od nje, meni na mail stiže obaveštenje svaki put kad dobijem neku poruku i od koga
2013 08 24