Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tužbe protivu banaka

Hvala na temi, drugarica se premišljala da li da tuži, tako da je ovo baš korisno pročitati. Nju je advokat savetovao da još malo sačeka dok ne zažive tužbe ali rekao da treba da joj vrate oko 80.000 za stambeni. Svakako nakon vaših iskustava ne mora dugo da čeka.
2019 09 09
> MARIJANA832: > > DzoDzo: > > Mene zanima kako je pocelo sve to, bukvalno sam start tvog podizanja kredita, na sta treba tada jos obratiti paznju jer planiram uskoro da dizem kredit za stan. > Treba da udes od banke do banke i cenjkas se. Trazi da ne platis obradu, a NKOSK neces izbeći. Pa kad bude konacno da lepo tuzis za NKOSK. Mhm... Ima veze u dve banke, moje velike osobe od poverenja i znam da ce raditi u moju korist jer na drugim stranama rade protiv tj po protokolu. Ali mi je bitno da znam na sta uopsteno da obratim paznju inace.
2019 09 09
A inace, koje su vase preporuke banaka za stambeni? Zaista me zanimaju iskustva.
2019 09 09
Sve su slicne. Ja imam u Komercijalnoj. Najgora je Intesa bar tako kazu a i Unikredit bas dere. Imam jedan predmet gde su naplatili trosak obrade, trosak pracenja po 16.000 rsd. Za kes kredit.
2019 09 09
Koga zanima, evo i jednog teksta doduše iz avgusta, ali to je otprilike situacija i pravac u kom se priča razvija ;) https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3296105/gradjani-masovno-tuze-banke-da-im-vrate-pare-sudske-presude-na-strani-naroda?utm_source=kurir&utm_medium=single_related&utm_campaign=adria_internal
2019 09 17
U Bgu se postupak zavrsava na jednom rocistu. Pohvala za sudove:)
2019 10 30
Donete su 4 prvostepene presude za obradu za moje stranke. Zadovoljna sam brzinom. Sad u dec sam predala za NkOSK cekam. Ima izgleda da ce i tu sud i nadalje presuđivati u korist stranaka.
2020 01 02
Tužila za NKOSK i obradu kredita, stambeni je u pitanju. Ročište je 2.februara, čini mi se, čekam da prođe i taj datum, pa da zovem da vidim šta se dešava.
2020 01 14
Jednom tužbom? Obično se na jednom završava. Ali se posle banka žali pa se sve otegne.
2020 01 14
LelaVolilgija, kako je prošlo ročište? Ja isto razmišljam da jednom tužbom tužim i za obradu i za NKOSK.
2020 02 19
Ja sam dvema, da ne zaglavi predmet na visem sudu. Ovako dve tuzbe neka će proći :) Tako savetujem i stranke.
2020 02 19
Hvala na odgovoru! Ja sam mislila da je zajedno povoljnije jer bih platila jednu sudsku taksu, ali ima logike da je ipak bolje odvojeno. Posto si u materiji, kako se pokazala sudska praksa, da li je istina, kao sto se pise u medijima, da se spor za troskove obrade dobija 100%? A kako su se troskovi NKOSK pokazali za sada u praksi, mislim na procenat presuda u korist klijenata?
2020 02 22
Za obradu 100% BG, ima izuzetaka za ostale gradove. Za nkoks ima tek 5-6 pravnosnaznih. Mada je to po mom mišljenju takođe gotova stvar.
2020 02 22
Ima li tužbi devojke?? :) Ja stigla do broja 200, 200 predatih tužbi :)
2020 05 24
Marijana, da li si dobila i neki spor za NKOSK?
2020 05 26