Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

Kako zaraditi preko interneta ?

Drage moje , posto sve imamo isto pitanje mislila sam da napravimo grupnu temu gde cemo deliti svoja iskustva , sajtove koji su PROVERENI, znaci pisite sve gde ste imale priliku da zaradite i kako . Nemojte samo da reklamirate nesto gde vam pare nisu nikad legle nego nesto sto je sigurno , iz vaseg licnog iskustva. Svaka od nas cim je na ovom sajtu ima istu zelju , a to je da dodje do nekih dodatnih prihoda od prodaje garderobe , knjiga , aksesoara pa verujem da bi ovo dosao kao dodatan plus tako da pisite , delite sve sto znate sa nama :") <3
2019 09 17
ja sam isto zainteresovana za neku sigurnu zaradu na internetu
2019 09 19
Mene zanima isto☺️
2019 09 23
Primer jednog data entry posla koji je sad aktuelan: https://www.upwork.com/job/Transcribe-PDF-document-details-into-Excel_~01924b61061bca317f/ Klijent trazi da prekucate tekst u PDF formatu u Excel template. Zarada je 30$, sto nije mnogo, ali morate krenuti malim koracima, da bi ste imali sto vise pozitivnih utisaka, da bi vas razmatrali za vece i bolje placenije poslove. Izgled profila je veoma bitan, odradite par testova, stavite svoju sliku na kojoj izgledate profesionalno, ako imate neku diplomu napisite koju, postavite najbolje radove u portfolio itd. Tu sam ako imate bilo kakva pitanja :D
2019 09 30
Ja sam isto na upworku, vec mesec dana se prijavljuje za poslove, ali jednostavno ne ide nikako 😔😔😔
2019 10 02
Jedan drugar radi na Fiverr-u , sajt gde nudis sta znas i onda te kontaktira poslodavac. Ja nikako da se upustim u to, ne znam ni sama zasto. Moram bas da se edukujem za Data entry , kontam da nije komplikovano, ali ne bih da krenem sa tim pa kad dobijem prvi poslic da zapucam x-)
2019 10 02
> Kupovinaprvo: > Veoma isplativ posao od kuce i veoma jednostavan. Registracija koja je besplatna i kucanje kodova za reklamu a pritom nema potrebe za gledanje reklama, dobijate zaradu. Jedan kod iznosi 10 centi i veoma brzo zaradite novac. Isplate zarade povlacite na racun preko PayPal, vaseg racuna ili preko Westion union tako sto dovedete jos clanova da se registruju preko vas plus imate i 50% od njihovog rada. Mozete i odustati ako smatrate da ovaj posao nije za vas ali ja verujem da cete se veoma lako snaci jer vam nije potrebno znanje stranog jezika. Sa poslom mozete odmah krenuti i obezbediti sebi veoma pristojnu zaradu. > Registraciju mozete izvrsiti na ovom sajtu: > https://gtemoney.xyz/7949377351300/ Poz, moze malo vise info u poruci?
2020 03 01
> majatanja007: > > Kupovinaprvo: > > Veoma isplativ posao od kuce i veoma jednostavan. Registracija koja je besplatna i kucanje kodova za reklamu a pritom nema potrebe za gledanje reklama, dobijate zaradu. Jedan kod iznosi 10 centi i veoma brzo zaradite novac. Isplate zarade povlacite na racun preko PayPal, vaseg racuna ili preko Westion union tako sto dovedete jos clanova da se registruju preko vas plus imate i 50% od njihovog rada. Mozete i odustati ako smatrate da ovaj posao nije za vas ali ja verujem da cete se veoma lako snaci jer vam nije potrebno znanje stranog jezika. Sa poslom mozete odmah krenuti i obezbediti sebi veoma pristojnu zaradu. > > Registraciju mozete izvrsiti na ovom sajtu: > > https://gtemoney.xyz/7949377351300/ > Poz, moze malo vise info u poruci? Recicu vam ja malo vise...prevara
2020 03 07