Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Upotreba usluga promovisanja

Drage, novija sam na ovom sajtu i nikako ne mogu da se snadjem na njemu sto se tice promovisanja usluga. Kada hocu da kupim uslugubda promovisem predmet jedan dan uredno platim iznos. Stigne mi mail da je placeno i da usluzi pridruzim predmet u postavkama. Udjem u postavke ali dalje zaista ne znam da se snadjem. Vise puta sam placala i ne snalazim se zaista. Ako bi ste bili ljubazni da mi pojednostavite malo. Hvala unapred!
2019 10 06
> Moderna11: > Drage, novija sam na ovom sajtu i nikako ne mogu da se snadjem na njemu sto se tice promovisanja usluga. > Kada hocu da kupim uslugubda promovisem predmet jedan dan uredno platim iznos. Stigne mi mail da je placeno i da usluzi pridruzim predmet u postavkama. Udjem u postavke ali dalje zaista ne znam da se snadjem. Vise puta sam placala i ne snalazim se zaista. Ako bi ste bili ljubazni da mi pojednostavite malo. Hvala unapred! I mene to interesuje!!! 😁 i upravo gledam na forumu da li je neko pisao o tome.🐒
2020 02 14
> Moderna11: > Drage, novija sam na ovom sajtu i nikako ne mogu da se snadjem na njemu sto se tice promovisanja usluga. > Kada hocu da kupim uslugubda promovisem predmet jedan dan uredno platim iznos. Stigne mi mail da je placeno i da usluzi pridruzim predmet u postavkama. Udjem u postavke ali dalje zaista ne znam da se snadjem. Vise puta sam placala i ne snalazim se zaista. Ako bi ste bili ljubazni da mi pojednostavite malo. Hvala unapred! Postavke -> moje usluge -> dodeli (ispod plaćene promocije) i u iskačućem prozoru ponudi slike Vaših predmeta, pa kliknete na onaj koji hoćete da promovišete. P.S. Datum verovatno neće biti onaj izabrani, već prvi sledeći sa dostupnim mestima za promociju.
2020 02 14
> REASHOP: > > Moderna11: > > Drage, novija sam na ovom sajtu i nikako ne mogu da se snadjem na njemu sto se tice promovisanja usluga. > > Kada hocu da kupim uslugubda promovisem predmet jedan dan uredno platim iznos. Stigne mi mail da je placeno i da usluzi pridruzim predmet u postavkama. Udjem u postavke ali dalje zaista ne znam da se snadjem. Vise puta sam placala i ne snalazim se zaista. Ako bi ste bili ljubazni da mi pojednostavite malo. Hvala unapred! > Postavke -> moje usluge -> dodeli (ispod plaćene promocije) i u iskačućem prozoru ponudi slike Vaših predmeta, pa kliknete na onaj koji hoćete da promovišete. > P.S. Datum verovatno neće biti onaj izabrani, već prvi sledeći sa dostupnim mestima za promociju. Hvaaalaaa 😍
2020 02 15