Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ništa meni ovde nije jasno

Sajt malo radi, malo ne radi; navikla sam se na to, kao na normalno... Slike su tu, predmet, uglavnom može da se doda, neke teme mogu, a neke ne mogu da se obrišu... tako-tako... Ali, evo pitanje prvo: kakve su ono bezveze teme u podforumu O korisnicima sajta? Pa onda: Zašto u podforumu Klubovi istomišljenika stalno stoje kao prve teme o endometriozi i još dve, a nijedna druga ne može da iskoči na početak... Možda ima još...
2019 10 29
Pa dok se ne otvore nove, te će biti na početku. A ne znam na sta misliš O korisnicima sajta?
2019 10 29
Pretpostavljam da je reč o temama sa linkovima filmova. Bilo je toga i ranijih godina periodično ali se ovoliko dugo nikada nije zadržalo.
2019 10 29
> Zlatana: > Pa dok se ne otvore nove, te će biti na početku. A ne znam na sta misliš O korisnicima sajta? Aha. Mislila sam da se redosled tema ažurira po vremenu poslednje poruke u temi, moja greška... to bi bilo prekomplikovano o:) 8-) Logično je da ide prema vremenu otvaranja, hvala na objasnjenju :) Hvala i @srebrna, nisam ukapirala da su linkovi filmova...
2019 10 30